مادام العمر الگین ساکن الینور Richoz شناخته شده به عنوان “بانوی اول الگین” بود به یاد او مشارکت مدنی و عشق او را از زندگی و خانواده و دوستان است.

Richoz درگذشت جمعه در سن 95 سالگی در انگور ارشد خانه در الگین که در آن او تا به حال لذت می برد و دوستی و نشسته کنار پنجره به تماشای هواپیما گوزن و پرندگان گفت: او دختر Pam رشد از الگین. “او همیشه خوشحال-به-خوش شانس,” او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

Richoz متولد شد و در شرمن بیمارستان در الگین و فارغ التحصیل از الگین دبیرستان در سال 1942. او گفت: داستان از بودن گرفته شده به مدرسه توسط پدر او در یک اسب کشیده سورتمه در روز برفی و دیدن او به خانه مادر بزرگ می شود توسط یک گردباد زمانی که او یک دختر کوچک بود.

او ازدواج کرده بود به Arthur E. Richoz یک جنگ جهانی دوم جانباز 65 سال تا زمان مرگ او در سال 2008.

Richoz دریافت جایزه شهروندی از الگین تصویر مشورتی کمیسیون در سال 2015 و به رسمیت شناخته شده توسط شهر برای کار در الگین جانبازان پارک یادبود کمیته و الگین پلیس شهروند کمیته مشورتی.

زن و شوهر بودند از حمایت فعال از جانبازان علل و مورد استفاده قرار گیرد به درایو خانه اعضای شورای شهر به اطمینان حاصل شود که آنها تا به حال پرچم ایالات متحده در کارگاههای خود قبل از رای گیری برای آنها الگین شهردار دیوید Kaptain گفت. این Richozes به طور منظم جلسات شورای شهرستان که در آن آنها تا به حال خود را در صندلی.

“آنها بسیار خوب مردم” Kaptain گفت. “الینور استفاده می شود برای تماس با من و اگر من چیزی خوب یا بد او می خواهم اجازه دهید من می دانم.”

                                                                                                                                                                                                                       

او با حضور در جلسات شورای حتی در حالی که با استفاده از صندلی چرخدار تا چند سال پیش. “این خواهد بود باران یا برف می آید و من می خواهم از او بپرسید, ‘آیا شما مطمئن هستید که می خواهید بروید؟'” دخترش گفت:. “و او می گویند بله. او نمی خواهید به دست است.”

Richoz فعال بود در VFW و لژیون آمریکا کمکی به Blackhawk انجمن مالکان و الگین زن باشگاه و عضو ارشد خدمات همکاران در الگین در میان دیگران.

او در درجه اول یک زن خانه دار نیز برگزار شد اما شغل در یک کارخانه پوشاک و آموزش دوخت در سنت جان لوتری مدرسه و خوانندگان فروشگاه هر دو در الگین. او دوخته لباس برای خودش و شوهرش و لباس برای او نوه و عروسک خود را و برای دخترش عروسی.

او عاشق باغبانی آوردن گل به دوستان و ساخت کیک زغال اخته و یک معلم مدرسه یکشنبه و سنگ در گروه کر در سنت جان کلیسای لوتری در الگین. در انگور او به گوش امانوئل کلیسای لوتری خدمات در الگین در رادیو AM WRMN.

اقوام دیگر شامل پسرش آرتور “قوس” V. Richoz از دکالب چهار نوه و چهار نوه بزرگ که به او بسیار زیاد شادی دخترش گفت.

ملاقات و خدمات مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در تاریخ بعد احتمالا در ماه ژوئن. مردم می توانند با ارسال نوشته تسلیت و خاطرات در symondsmadison.com و پیام های ویدئویی تا ژوئن 5 برای یادبود و احترام در ادای احترام.شرکت/elinorrichoz.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de