• ‘شواهد زیادی’ ارتباط coronavirus به ووهان آزمایشگاه
  • اروپا مجموعه به سهولت مستندات
  • چگونه استرالیا را مستند برداشته خواهد شد
  • چین dystopian رویکرد به اجرای قرنطینه

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo ادعا کرده است که “شواهد زیادی” نشان داد coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه در چین بیشتر دامن زدن تنش های بین المللی با پکن بیش از دست زدن به آن از شیوع بیماری است.

آقای Pompeo را در نظرات به ما تلویزیون در روز یکشنبه (به وقت محلی) در آمد که در اروپا و بخش هایی از ایالات متحده آماده به با احتیاط بلند ویروس مستندات به عنوان علائم ظهور که همه گیر مرگبار است ebbing و دولت نگاه کنید به راه اندازی مجدد خود را کتک اقتصاد.

A scientist at the Wuhan lab which has been blamed for the coronavirus pandemic. Picture: Supplied
media_cameraیک دانشمند در ووهان آزمایشگاه که به متهم شده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس. تصویر: عرضه

بیش از 243,000 مردم کشته شده اند و 3.4 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده توسط ویروس را ترک کرده است که نیمی از بشریت تحت نوعی از مستند و فشار اقتصاد جهانی به سمت خود بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده مهم از چین مدیریت از اولین شیوع در شهر ووهان در ماه دسامبر در هفته گذشته ادعا کرد که اثبات آن آغاز شده و در یک آزمایشگاه.

A chef in Beijing wears a protective mask as he works in a restaurant. Picture: Getty Images
media_cameraیک آشپز در پکن می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او با این نسخهها کار در یک رستوران. عکس: گتی ایماژ

دانشمندان معتقدند که این ویروس شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, پس از ظهور در چین احتمالا از یک بازار در ووهان فروش حیوانات عجیب و غریب برای گوشت است.

Mr تهمت بدون ارائه جزئیات گفت: پنج شنبه گذشته که او تا به حال دیده شواهد ووهان موسسه ویروس شناسی بود منبع ظاهر می شود اکو را به حدس و گمان سوخت توسط ما جناح راست رادیو مفسران در مورد آزمایشگاه های مخفی.

‘تاریخ از آلوده کردن جهان’

چین با رد این ادعا و حتی ما مدیر اطلاعات ملی گفته تحلیلگران هنوز بررسی دقیق منشاء شیوع.

آقای Pompeo سابق رئیس سازمان سیا گفت: ABC نیوز ایالات متحده است که موافقت خود را با بیانیه ای از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در مورد “گسترده اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

Donald Trump waves as he walks from Marine One at the White House on Sunday. The US President believes COVID-19 originated in a Wuhan lab. Picture: AFP
media_cameraدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امواج به عنوان او راه می رود از دریایی یکی در کاخ سفید در روز یکشنبه. رئیس جمهور ایالات متحده معتقد است COVID-19 سرچشمه در ووهان آزمایشگاه. عکس: AFP

اما آقای Pompeo رفت و بیشتر از آقای ترامپ با استناد به “مهم” و “عظیم” شواهدی وجود دارد که این ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه.

“من فکر می کنم تمام جهان می توانید ببینید در حال حاضر به یاد داشته باشید چین دارای سابقه آلوده جهان و در حال اجرا عام و آزمایشگاه.”

آقای Pompeo گفت: اوایل چینی تلاش برای تطهیر coronavirus به مبلغ “یک کلاسیک کمونیستی دروغ تلاش است. که ایجاد خطر عظیمی.” “رئیس جمهور تهمت بسیار روشن است: ما نگه کسانی که مسئول و پاسخگو باشد.”

آن را می آید به ما گزارش های خبری گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و وظیفه ما جاسوسان برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ریشه های این ویروس به عنوان او می سازد چین را از دست داده و همه گیر یک centrepiece از مبارزات انتخاباتی خود برای ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

ایالات متحده دارای بیشترین coronavirus مرگ و میر در جهان در بیش از 66,000 و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق برای یک چرخش برای کمک به کاهش, اقتصادی, درد, با ده ها میلیون نفر سمت چپ بیکاری.

فلوریدا است به سهولت آن مستند در روز دوشنبه (به وقت محلی) به عنوان دیگر آمریکا کشتی با فشار از تظاهرکنندگان — برخی از مسلح — که باید در برابر محدودیت.

Mark and Karen Heuwetter joined by their two dogs Buddy and Barley drive on a beer delivery to their customers in Huntington Village, New York. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraعلامت و کارن Heuwetter پیوست توسط دو سگ دوستان و جو درایو بر روی یک آبجو تحویل به مشتریان خود در هانتینگتون ایجاد کرد New York. عکس: گتی ایماژ/AFP

نشانه هایی وجود دارد که این بیماری همه گیر است که کاهش در برخی از نقاط ایالات متحده است. در نیویورک به کانون ما شیوع اورژانس بیمارستان صحرایی بنا در پارک مرکزی تنظیم شده است نزدیک به عنوان ویروس موارد کاهش است. در سراسر اقیانوس اطلس کشورهای اروپایی آماده محتاط کاستن از محدودیت.

سخت-آمار ایتالیا — که گزارش آن کمترین روزانه تلفات پس از اقامت در خانه دستورات اعمال شده در مارس 10 — تنظیم شده است به دنبال اسپانیا در اجازه دادن به مردم خارج است.

ایتالیایی ها از دوشنبه (به وقت محلی) اجازه خواهد داشت برای قدم زدن در پارک و بازدید از بستگان. رستوران می تواند باز برای takeaways و فروشگاه های عمده فروشی می توانید رزومه, کسب و کار, اما وجود دارد برخی از سردرگمی بیش از قوانین است.

رومیان انجام ایروبیک در پشت بام تراس و ورزش در داخل خانه در حالی که مربع در مرکز شهر بودند خالی در آخرین روز ایتالیا مجبور شد برای باقی می ماند در 200 meteres از خانه های خود.

As the weather in New York warmed up, New Yorkers took to Central Park, flouting social distancing restrictions. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraبه عنوان آب و هوا در نیویورک گرم تا نیویورک را به پارک مرکزی از موازین اجتماعی محدودیت فاصله. عکس: گتی ایماژ/AFP

“از یک طرف ما فوق العاده هیجان زده برای بازگشایی, ما در حال حاضر در حال سازماندهی فعالیت های مختلف بچه ها قادر خواهد بود به انجام این کار با پدربزرگ و مادربزرگ خود را در خارج از منزل گفت:” رم ساکن Marghe Lodoli که دارای سه فرزند.

“از سوی دیگر این disorientating. قوانین روشن نیست و ما مطمئن هستیم که اگر فقط با استفاده از حس مشترک انجام خواهد شد.”

مقامات ایتالیایی اعلام کرده اند گفت: برخی از اقدامات پیشگیرانه هنوز هم مورد نیاز در کشور است که در دوم بالاترین تعداد مرگ و میر ویروس.

در جای دیگر, ادامه کاهش در روز دوشنبه (به وقت محلی) در حالی که اسلوونی و لهستان و مجارستان اجازه خواهد داد که فضاهای عمومی و کسب و کار به حدی بازگشایی شده است.

A man (L) wears his protective face mask incorrectly at Piazza Navona in Rome as Italy looks to ease lockdowns. Picture: AFP
media_cameraیک مرد (L) او را می پوشد محافظ ماسک صورت نادرست در پیازا Navona در رم ایتالیا به نظر می رسد به سهولت مستندات. عکس: AFP

پرتغال نیز شروع به کاهش برخی از آن مستند اقدامات در دوشنبه اجازه می دهد مغازه های کوچک و آرایشگری برای بازگشایی, اما مردم هنوز هم باید رعایت سختگیرانه اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در یکی دیگر از نشانه های زندگی بازگشت نفوذ آلمان گفت: در روز یکشنبه (به وقت محلی) او از سرگیری کشور فصل فوتبال این ماه به عنوان طولانی به عنوان تیم احترام بهداشت شرایط.

دولت بریتانیا گفت: کاهش از coronavirus مستند اقدامات بود به احتمال زیاد به تدریج آن را به عنوان اعلام کرد افزایش بیشتر در کلی مرگ و میر.

نخست وزیر بوریس جانسون بود و انتظار می رود تا پرده از برنامه های دولت در روزهای آینده و پس از اعلام کشور منتقل شده بود در اوج ویروس.

اکثر دولت ها چسبیده به اقدامات برای کنترل گسترش ویروس – اجتماعی فاصله و ماسک در — و بیشتر تست سعی کنید برای ردیابی عفونت حتی به عنوان آنها استراحت محدودیت.

A sign reading "Quarantine COVID-19" is pictured at the entrance to the village of Pervomaiskoye outside Saint Petersburg. Coronavirus cases in Russia have skyrocketed. Picture: AFP
media_cameraخواندن نشانه “قرنطینه COVID-19” که در تصویر در ورودی روستای Pervomaiskoye خارج از سنت پترزبورگ. Coronavirus موارد در روسیه سر به فلک کشید. عکس: AFP

ماسک صورت اجباری خواهد بود در حمل و نقل عمومی شروع دوشنبه در اسپانیا که در آن مردم اجازه داده شد برای رفتن به خارج از منزل برای ورزش و پیاده روی آزادانه شنبه پس از 48 روز مستند.

حتی به برخی از کشورهای اروپایی به تدریج لغو محدودیت مقامات در مسکو — کانون سرایت در روسیه — خواست ساکنان خانه بمانند.

با موارد افزایش چند هزار در هر روز, روسیه در حال حاضر کشور اروپایی ثبت نام ترین عفونت های جدید.

آماده شدن برای ‘بد حالات’

رهبران اروپایی در حال حمایت ابتکار از بروکسل به افزایش 7.5 میلیارد یورو ($A12.8 میلیارد دلار) برای مقابله با این بیماری همه گیر و جمع آوری کمک مالی برای تلاش برای یافتن یک واکسن برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

مسابقه برای پیدا کردن یک مناسب واکسن و یا درمان با چند کشور درگیر در محاکمات است.

در آسیا کره جنوبی — بار دوم بدترین ضربه ملت در این سیاره — روز یکشنبه گفت: این امر سهولت ممنوعیت در برخی از تجمعات و حوادث به عنوان طولانی به عنوان آنها “به دنبال اقدامات ضد عفونی”.

Women wearing masks against the coronavirus walk at the Gyeongbok Palace in Seoul. South Korea said it would ease bans on some gatherings. Picture: AP
media_cameraزنان با پوشیدن ماسک در برابر coronavirus راه رفتن در Gyeongbok کاخ در سئول. کره جنوبی گفت: این امر سهولت ممنوعیت در برخی از تجمعات. عکس: AP

تایلند اجازه کسب و کار مانند رستوران ها سالن مو و بازار به بازگشایی تا زمانی که اجتماعی فاصله حفظ شد و متوسط چک انجام شده است.

اما کارشناسان هشدار می دهند که بسیاری از کشورها هنوز از طریق بدترین. فیلیپین به حالت تعلیق همه پروازهای داخل و خارج از کشور برای یک هفته شروع یکشنبه در تلاش برای کاهش فشار بر روی آن انباشته امکانات قرنطینه.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران اعلام کرد مساجد خواهد بازگشایی در سراسر بخش های بزرگی از ایران و پس از آنها بسته بودند در اوایل ماه مارس به سعی کنید برای جلوگیری از میانه مرگبارترین COVID-19 شیوع.

روحانی هشدار داد که در حالی که ایران خواهد بازگشایی “با آرامش و به تدریج”, آن را نیز باید به آماده شدن برای “حالات بد”.

برنامه ریزی برای بلند مستند نشان داد

استرالیا افسر ارشد پزشکی دقیق است چگونه COVID-19 مستند محدودیت ها کاسته خواهد شد به عنوان او به نام در استرالیا بیشتر برای دانلود دولت فدرال coronavirus ردیابی نرم افزار.

استاد برندان مورفی گفت: مقامات بودند “به طور جدی به دنبال” در چه مستند اقدامات می تواند آرامش را توصیه به ملی کابینه بیش از این دوره از هفته آینده.

استرالیا حفاظت از بهداشت و درمان اصلی کمیته (AHPPC) دیدار خواهد کرد هفته آینده به ایجاد دستورالعمل برای کاستن اجتماعی فاصله و دیگر coronavirus اقدامات تظاهرات ملی در جلسه هیئت دولت.

بازگشایی دانشگاه ها نیز در نظر گرفته شود.

به حدی که اقدامات خواهد بود کاسته خواهد شد و در قسمت تکیه درصد از این کشور 16 میلیون بزرگسالانی که دانلود کرده COVIDSafe ردیابی نرم افزار.

تا کنون تقریبا 4.5 میلیون استرالیایی را دانلود کرده و ثبت نام برای برنامه.

پروفسور مورفی وجود دارد گفت: به احتمال زیاد خواهد بود مبهوت رویکرد به لغو محدودیت هشدار داد که برخی از کشورهای در حال کاسته آنها را بیش از حد به سرعت و با تجربه موج دوم از عفونت.

او گفت: در هر مرحله خواهد بود بررسی برای چند هفته قبل از تصمیم گیری ساخته شده بود در مورد اینکه آیا برای استراحت مستند اقدامات بیشتر است.

Australia's Chief Medical Officer Brendan Murphy said the national lockdown would be lifted in stages. Picture: Getty Images
media_cameraاسترالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: ملی مستند خواهد بود برداشته در مراحل. عکس: گتی ایماژ

“این ویروس هنوز هم در جامعه ما هنوز هم با ما هستند … در موقعیت بسیار بهتر از فقط در مورد هر کشور دیگری در جهان است, اما ما باید مراقب باشید که ما نمودار چند ماه آینده” پروفسور مورفی گفت.

او گفت: تا به حال شده است یک افزایش در حرکت بود که مطابق با تصمیمات توسط برخی از حوزه های قضایی به سهولت مستند اقدامات است.

پروفسور مورفی گفت که او نمی خواهید برای دیدن مردم با استفاده از بزاق به درخشش توپ کریکت حتی پس از coronavirus تهدید را تصویب کرده است.

او گفت که یکی از بسیاری از unhygienic شیوه های او فکر می کردم باید ریخته از استرالیا رفتار به طور کامل در حال حرکت به جلو است.

“در بسیاری از بخشهای جامعه ما شیوه های بهداشت نیاز به تغییر” پروفسور مورفی گفت:

“ما به عنوان اولین-جهان بسیار ثروتمند کشور احتمالا تبدیل به یک کمی آرام در مورد بهداشت, و من فکر می کنم آن زمان که ما با تمرکز بر کسانی که همه چیز و آموخته اند که از آن اقدامات است.

“من فکر نمی کنم با استفاده از بزاق به درخشش توپ کریکت یک چیز بسیار خوب است در همه.”

اخبار بیشتر:

ثروتمند چینی هنوز استرالیا ‘بلیط طلایی’ ویزا

رفتن به استرالیا ساخته شده برای جلوگیری از ‘تکیه بر چین’

میلیارد دلار طرح را بیشتر داروها در استرالیا

CSIRO با استفاده از ویکتوریا تکنولوژی جدید ماسک صورت آزمایشی

پروفسور مورفی گفت: هیچ 6,801 موارد COVID-19 در استرالیا, افزایش 18 مورد در 24 ساعت گذشته.

هنوز هم وجود دارد و شواهد از سطح پایین جامعه انتقال این ویروس با شیوع بیماری شناسایی شده در ویکتوریا و NSW.

استرالیا در حال حاضر ثبت 95, مرگ و میر, آخرین بودن یک زن مسن در غرب استرالیا و فرد دیگری در Anglicare-اجرای خانه سالمندان Newmarch خانه در غرب سیدنی است.

WA برتر را علامت McGowan روز یکشنبه اعلام کرد مرگ 83 سال که از درگذشت در خانه در مارس 30.

روبات ها و دوربین: چین SCI-FI قرنطینه سازمان دیده بان

روبات ارائه وعده های غذایی و ارقام شبح در hazmat مناسب و دوربین اشاره کرد و در مقابل درب: چین روش برای به اجرا درآوردن coronavirus قرنطينه نگاه مانند یک sci-fi ناکجاآباد برای سپاه از مردم است.

مقامات گرفته اند گام های جدی را به اطمینان حاصل شود که مردم نمی شکستن انزوا قوانین پس از چین تا حد زیادی رام این ویروس که تا به حال فلج کردن این کشور برای ماه می باشد.

با موارد وارداتی از خارج از کشور تهدید به باز کردن چین پیشرفت مسافران ورود از خارج از کشور شده اند ملزم به ماندن در خانه و یا در هتل های تعیین شده برای 14 روز.

پکن سست حکومت در پایتخت این هفته – به جز برای کسانی که از خارج از کشور و هوبئی استان که این ویروس برای اولین بار ظاهر در اواخر سال گذشته.

در یک قرنطینه هتل در مرکز پکن یک گارد نشسته در یک میز در هر طبقه به نظارت بر تمام حرکات.

A robot capable of taking elevators and navigating hallways on its own delivering food to a guest at a quarantine hotel housing people from Hubei province in Beijing. Picture: AFP
media_cameraربات قادر به گرفتن آسانسور و مرور راهرو خود را در آن ارائه مواد غذایی به عنوان مهمان در یک قرنطینه هتل مسکن مردم از هوبئی استان در پکن. عکس: AFP

تنهایی شکسته است توسط یکی از بازدید کنندگان مجاز در نزدیکی اتاق: سه پا قد بلند و استوانه ربات ارائه می شود که آب بطری وعده های غذایی و بسته به مهمانان هتل.

ربات سواری آسانسور و راهرو هدایت خود را در آن به حداقل رساندن تماس بین مهمانان و انسانی کارکنان.

هنگامی که ربات در مقصد خود می رسد آن صفحة تلفن ثابت در اتاق و به اطلاع مستاجر در وهم آور, کودکانه, صوتی:, “سلام, این است که خدمات خود را به ربات. سفارش خود را وارد کرده در خارج از اتاق خود را.” شکم باز می شود و مهمان طول می کشد تا تحویل موارد قبل از ربات چرخش و رول دور.

پزشکان در hazmat مناسب برای رفتن از یک اتاق به اتاق روزانه یادآوری سرنشینان از جمله خبرگزاری فرانسه و روزنامه نگار که در هوبئی را به خود درجه حرارت با دماسنج جیوه ارائه شده را بررسی کنید و بپرسید اگر هر حال تجربه علائم.

A worker adjusts a surveillance camera outside the home of a journalist placed under quarantine after he had visited Wuhan, in Beijing. Picture: AFP
media_cameraیک کارگر تنظیم یک دوربین مدار بسته در خارج از خانه از یک روزنامه نگار قرار داده شده تحت قرنطینه پس از او بازدید کرده بود ووهان در پکن. عکس: AFP

افراد زیر صفحه اصلی قرنطینه در جای دیگر در این شهر تا به حال سکوت الکترونیکی هشدار دهنده نصب شده خود را در درب.

مقامات قرار داده تا متوجه در هر قرنطینه خانوار درب درخواست همسایگان به نگه داشتن چشم در محدود ساکنان.

در یکی پکن مسکونی ترکیب مقامات به خبرگزاری فرانسه گفت که افراد زیر صفحه اصلی قرنطینه باید به اطلاع جامعه داوطلبان هر زمان که آنها برای باز کردن درهای خود را.

Friederike Boege یک روزنامه نگار آغاز شد دومین قرنطینه در پکن در این سال در روز یکشنبه پس از بازگشت از هوبئی سرمایه ووهان.

او ساختمان مدیریت نصب یک دوربین در جلوی درب خود را برای نظارت بر حرکات خود را.

“این بسیار ترسناک چگونه شما استفاده می شود به چنین چیزهایی” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “به غیر از دوربین من معتقدم که پاسداران و پاک کن را در ترکیب خواهد denunciate من اگر من به بیرون رفتن” Boege گفت.

در طول قبلی قرنطینه تجربه در ماه مارس پس از بازگشت از سفر به تایلند, او گزارش به مدیریت ساختمان توسط یک پاک کن برای رفتن طبقه پایین را به سطل زباله.

CORONAVIRUS افزایش در برزیل به ارمغان می آورد یک تابوت کمبود سردخانه هرج و مرج

در برزیل شلوغ آمازون شهر مانائوس, بسیاری از مردم فوت کرده اند در روز در این بیماری همه گیر کوروناویروس که تابوت به حال به انباشته در بالای هر یک از دیگر در طولانی عجله حفر ترانشه در یک شهر گورستان. برخی نومید بستگان اکراه انتخاب هولوکاست برای عزیزان برای جلوگیری از دفن آنها در آن مشترک گور.

در حال حاضر با برزیل در حال ظهور به عنوان آمریکای لاتین coronavirus کانون با بیش از 6 ، 000 مرگ و میر حتی تابوت در حال اجرا هستند در مانائوس.

ملی funeral home انجمن تصمیمات فوری هوایی از تابوت از سائو پائولو, 2700 کیلومتری چون مانائوس هیچ هموار جاده اتصال آن به سایر نقاط کشور.

A funeral worker in protective gear and relatives carries a coffin during the new coronavirus pandemic in Sao Jorge, Manaus, Brazil. Picture: AP
media_cameraیک تشییع جنازه کارگر در دنده محافظ و بستگان حمل تابوت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید در سائو خورخه مانائوس, برزیل. عکس: AP
Brazil is emerging as Latin America’s coronavirus epicentre with more than 6,000 deaths. Picture: AP
media_cameraبرزیل در حال ظهور است به عنوان آمریکای لاتین coronavirus کانون با بیش از 6 ، 000 مرگ و میر. عکس: AP

این شهر در حدود دو میلیون نفر حک شده از جنگل شده است تحت الشعاع مرگ در بخشی به دلیل آن را از سایت اصلی که در آن کسانی که از راه دور آمازون جوامع می توانید دریافت خدمات پزشکی با توجه به Lourival Panhozzi رئیس جمهور برزیل انجمن ارائه دهندگان خدمات مراسم تشییع جنازه.

همانطور که در آوریل 30, برزیل وزارت بهداشت گفت که وجود دارد بیش از 5,200 تایید موارد COVID-19 در آمازوناس دولت و 425 مرگ اگر چه نگرانی وجود دارد که ناکافی برای تست ویروس ها بدان معنی است که اعداد ممکن است بسیار بالاتر است.

قبل از وقوع این شهر مانائوس, پایتخت دولت ضبط شد که به طور متوسط از 20-35 مرگ و میر در روز با توجه به شهردار. در حال حاضر آن است که ضبط حداقل 130 روز اطلاعات از دولت است وزیر بهداشت نشان می دهد.

مردم در این منطقه نیز شده است به طور گسترده ای نادیده گرفتن انزوا اقدامات است. همچنین وجود نشانه های بسیار در شهرهای ریو دو ژانیرو و سائو پائولو است که نشان می دهد مقامات ممکن است قادر به اداره یک افزایش بزرگ در مرگ و میر.

یک زمینه تازه گور که اخراج شد در ماه آوریل توسط رئیس جمهور Jair Bolsonaro به عنوان بیش از حد شده است پر شده است.

Health members pose during the opening of the Niterói City Hall Brazil's first quarantine centre. Picture: Getty Images
media_cameraسلامت اعضای مطرح در افتتاح Niterói تالار شهر برزیل اولین مرکز قرنطینه. عکس: گتی ایماژ

مقامات در سائو پائولو حفر صدها نفر از گور دسته جمعی در ماه گذشته در راستای افزایش مرگ و میر. Bolsonaro تشبیه coronavirus به “کمی آنفولانزا” و اصرار دارد که جارو دولت اقداماتی را برای همه به جز کسب و کار ضروری هستند مخرب بیشتر از این بیماری است.

در مارس 2, او سوال که آیا عکس های جدید گور شد “خبر جعلی” یا “پیروی از عواطف واحساسات.”

روز تمام کسانی که در قبرها پر بودند کشته شدند ده ها تن از دیگر امکانات جدید با توجه به تصاویر توسط عکاس AP که در زمان عکس اصلی و بازبینی سایت در سائو پائولو شرقی منطقه است.

کامیون یخچال برای نگهداری مملو از اجساد در حال حاضر دیده می شود در خارج از بیمارستان ها و گورستان.

در اصل منتشر شده با عنوان ” شواهد زیادی لینک های ویروس به چین آزمایشگاه به اروپا برطرف مستندات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de