ESPN نام Phil دین جدید “دوشنبه شب فوتبال” تولید کننده

بریستول, Conn. — ESPN به نام Phil دین به عنوان جدید خود را تولید کننده برای ‘œMonday شب فوتبال’� با آغاز فصل آینده.

دین بوده است و با این شبکه از سال 1992. او بوده است منجر کالج بسکتبال تولید کننده برای 12 سال و تولید کرده است که زنان چهار نهایی از سال 1995. او همچنین تولید کرده است ESPN شنبه شب بازی های فوتبال کالج.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œPhil است به عنوان نوآورانه و خلاق یک رویداد تولید کننده به عنوان ما در ESPN و ما هیجان زده به او را بعد از تولید از دوشنبه شب فوتبال’� کانر Schell, ESPN است معاون اجرایی رئیس جمهور برای محتوا در بیانیه ای گفت:. ‘œOver این دوره از حرفه ای چشمگیر او فیل نشان داده است توانایی های خود را به منجر شود با چشم انداز بزرگ است و در سمت چپ علامت خود را در هر ورزشی دسته که او کار کرده است. هم او و مدیر جیمی پلات خواهد شد انجام یک کار فوق العاده پیشرو MNF تیم حرکت رو به جلو است.’�

دین ندارد NFL تجربه. وی در بخشی از CBS’ پوشش از 1988-92 و مشغول به کار در ‘œNFL امروز� به عنوان به خوبی به عنوان بازی و دو سوپر کاسه. هنگامی که دین پیوست, ESPN او در ‘œSunday شب فوتبال’� برای هشت فصل است. او موفق Jay Rothman است که ESPN تولید آن NFL بازی از سال 2001.

دین کار می کنند در کنار پلات بود که نام MNF جدید مدیر در 2019.

که دین و پلات را با کار در غرفه نامشخص باقی مانده است. شبکه به نام نه یک اعلام تیم برای فصل آینده. جو Tessitore و Booger مکفارلاند شده در این غرفه دو فصل گذشته.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de