رباط مراکش — هنگامی که coronavirus آمد Noureddine Elmihnida دیدم آن را به عنوان معضل از آن بود. اما او همچنین می گوید: او را دیدم آن را به عنوان ” œan فرصت است.’�

آن بود که او می گوید: یک فرصت جدید برای او و دیگران که در زندگی زندگی از جرم و جنایت به گرو در اوردن خود به مرحله و کمک به همسایگان خود در یک بخش مختصر و مفید از رباط مراکش سرمایه است.

                                                                                                                                                                                                                       

شمال آفریقا تاسیس پادشاهی سخت مستند اقدامات در اوایل مارس برای جلوگیری از گسترش ویروس. اجازه خاص مورد نیاز به ترک خانه. برخی از افراد به خصوص افراد مسن و آسیب پذیر خود را در گیر و بدون مواد غذایی یا لوازم پزشکی.

Elmihnida داوطلب برای انجام خرید مواد غذایی و واکشی دارو برای کسانی که نیاز دارند. تلفن خود را به طور مداوم زنگ با تماس از همسایگان یا دوستان که می دانید از دیگر افرادی که به دنبال کمک. او می نویسد کردن مواد غذایی خود را و پزشکی درخواست و مسلح با اجازه به ترک مستند خود را خرید.

او شده است در کمک کردن به دیگران پس از او سمت چپ زندان ده سال پیش.

شرمنده از زندگی خود را از جرم و جنایت و مواد مخدر, او می خواست بیش از یک شروع تازه است. او می خواست به درد او تحمیل عزیزان خود را. او از دست داده بود احترام خود را در جامعه و پدر و مادر خود و دوستان خود را.

‘œMy پدر و مادر شرمنده بودند از من و اعمال من و من نیاز به همه چیز را درست,’� 37 ساله گفت. او در سمت چپ زندان مصمم به بازگشت و در آغوش “ایده آشتی اولین بار با پدر و مادرم بودند که تحت تاثیر بسیاری سپس با جامعه بزرگ شدم ، �

                                                                                                                                                                                                                       

همراه با دیگر محکومان سابق و برخی از داوطلبان کرد برای زندگی بهتر را در ال اليوسفية یک پرجمعیت جنایت زده محله. آنها تمیز رنگ شده و نرم شده شهری دوده با کشت.

و سپس هنگامی که این ویروس ضربه او گسترش تلاش های خود را.

‘œNoureddine یک مرد مهربان” گفت: او 60 ساله همسایه بیش از حد خجالتی به شناسایی خود را با نام. “او کمک کرده است تا ارائه مسائل برای ما بدون هزینه است. وقتی که من نمی تواند من را جمع آوری پزشکی از درمانگاه او. خدا او را برکت دهد.’�

کسانی که خدمات برنده سابق محکوم به رسمیت شناختن در میان بیشتر ساکنان خوبی را که کمک های مالی – پولی که Elmihnida توزیع به فقرا.

‘œI سوگند به خدا نه به هر گونه پول برای خدمات’� او گفت:.

در آوریل 5, وزارت دادگستری اعلام عفو توسط ملک محمد ششم برای 5,654 زندانیان برای محدود کردن گسترش ویروس در زندان است. محسن Harmati یکی از آن مجموعه, رایگان, شروع کار داوطلبانه که بعد با Elmihnida.

                                                                                                                                                                                                                       

“نورالدین شد دردسر برای 10 سال اما او یک مرد تغییر در حال حاضر. او کمک کرده است تا رنگ و محله و کارخانه و در حال حاضر او به کمک به مردم در بسیاری از نیازمندان بار,’� Harmati گفت.

همه که کار همچنان ادامه دارد. و Elmihnida همچنین چک در اردوگاه مهاجران که در محله رویاهای خود را از تلاش برای عبور از دریای مدیترانه به اسپانیا scuttled توسط مرز تعطیلی.

Elmihnida می داند که خود را ثابت کارهای افزایش خطر آلوده شدن به coronavirus. مراکش نزدیک به 4,730 مورد تایید و 173 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

‘œBut خدا محافظت خواهد کرد زیرا من او را می داند من کمک مردم و بدون انتظار payback,’� Elmihnida گفت.

___

در حالی که nonstop اخبار جهانی در مورد اثرات coronavirus تبدیل به امری عادی, بنابراین بیش از حد داستان در مورد محبت افراد غریبه و افرادی که قربانی برای دیگران. ‘œOne چیز خوب’� است آسوشیتد پرس در ادامه سری منعکس کننده این اعمال محبت.

___

Chakir Lakhlifi در رباط کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de