کارشناسان: تهاجمی ‘قتل هورنت’ به شمار تهدید به زنبور عسل, انسان

لس آنجلس (CBSLA) — در بیش از دو اینچ طولانی غول های آسیایی هورنت بزرگترین, اما آن را نمی حشرات را اندازه که مردم نگران است.

“می آید مستقیما از هالیوود در شرایط از آنچه شما فکر می کنم بد بیگانه ممکن است نگاه مانند” جیمز Nieh بیولوژیکی استاد علوم at UC San Diego گفت.

Nieh گفت: مهاجم هورنت گونه ملقب به قتل هورنت سرچشمه گرفته در آسیا و به خصوص نگران کننده برای زنبور عسل.

اورلئانز شکار برای مواد غذایی در زنبور عسل و می تواند به پاک کردن کل کندو فقط در چند ساعت — سر بریدن زنبورها در روند ساخت یک هجوم ویرانگر برای زنبورداران. اورلئانز در حال حاضر در اثر میلیون ها دلار در محصول آسیب در فرانسه.

“این نوع از شکارچیان تا حد زیادی عمومی به طوری که آنها نه تنها به دنبال زنبور عسل,” Nieh گفت. “آنها به دنبال bumblebees در مورد و یا هر چیز دیگری می توانید آنها را بگیر.”

اورلئانز همچنین تهدیدی برای انسان ها — نیش خود را تحویل نزدیک به هفت برابر بیشتر از یک زنبور عسل به اندازه کافی برای کشتن — اما محققان می گویند که آنها به ندرت حمله بی دلیل.

حشرات اولین بار اندیش در ایالت واشنگتن در ماه دسامبر و دانشمندان گفت: این احتمال مهاجرت از کانادا اما این سوال از چگونگی به گونه های مهاجم در آمد به شمال امریکا در وهله اول.

“شما باید ملکه که پنهان دور در طول زمستان و به طوری که آنها می تواند تا پایان در حمل و نقل قرار داده است که در قایق” بوریس بائر استاد گرده افشان سلامت در UC ریورساید گفت. “و یا آنها می تواند در اصل سفر در حمل و نقل هواپیما.”

در حالی که این حشرات شده است خال خال در واشنگتن گفته کارشناسان است که می تواند تغییر کند.

“اگر آنها خوشحال هستند در خارج وجود دارد من فکر نمی کنم هیچ دلیل که چرا آنها نمی خواهد شروع به گسترش و آمد بیشتر پایین” بائر گفت.

اما مقامات دولتی در واشنگتن در حال تلاش برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد, راه اندازی تله امید کاهش حشرات را گسترش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de