رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی با اشاره به نامه عذرخواهی او گفت: او را از معاون رئیس جمهور جو بایدن اما بایدن به کمپین گفت: چنین نامه ای وجود دارد با توجه به FactCheck.org.

“بایدن در حال حاضر نوشته شده است یک نامه عذرخواهی به خاطر من درست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال از یادبود لینکلن در هفته گذشته.

                                                                                                                                                                                                                       

رئیس جمهور قبلا گفته بایدن کرده بود عذرخواهی کرد برای انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی علیه چین اجرا شده در اوایل فوریه.

“و او در واقع عذرخواهی کرد با یک حرف در یک جمعه شب گفت: “او به سمت راست حرکت می کند'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سالن شهر. “آن را به خوبی ایفا مطبوعات, اما او گفت: من به سمت راست حرکت می کند.”

بایدن سخنگوی اندرو بیتس گفت FactCheck نامه “هرگز اتفاق افتاده است.”

بایدن در واقع پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به محدود کردن سفر به و از چین است.

در آوریل 3, کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین گفت: “سی ان ان “جو بایدن پشتیبانی از ممنوعیت سفر که هدایت هستند کارشناسان پزشکی حمایت مقامات بهداشت عمومی و حمایت کامل استراتژی است.”

اما در روز مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام محدودیت های مسافرتی بایدن گفت: رئیس جمهور تا به حال یک “رکورد هیستری و بیگانه ستیزی” FactCheck گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن از کسانی که ادعا نظرات با اشاره به محدودیت های مسافرتی.

                                                                                                                                                                                                                       

هیچ شواهدی از یک نامه عذرخواهی به گفته FactCheck و بایدن به کمپین گفت: “بیگانه ستیزی” نظر بود نه مربوط به چین سفر محدودیت.

Fauci ندارد درمان در سال 2005

یک داستان دروغ ادعا Dr. Anthony Fauci می دانستم که یک درمان برای coronavirus 15 سال پیش است که ساخت دور در رسانه های اجتماعی با توجه به PolitiFact.com.

مقاله منتشر شده در ماه گذشته توسط یک سایت به نام یکی از اخبار در حال حاضر گفت: Fauci می دانستم که در سال 2005 که این دارو هیدروکسی کلروکین موثر بود در برابر coronaviruses PolitiFact گفت.

“چگونه او این را می دانم?” مقاله آمده است. “از آنجا که از تحقیقات انجام شده توسط موسسه ملی بهداشت که او مدیر است.”

                                                                                                                                                                                                                       

مقاله ذکر شده یک سال 2005 مطالعه از داروی کلروکين و اثرات آن بر سندرم حاد تنفسی یا سارس, PolitiFact گفت. کلروکين شبیه به هیدروکسی کلروکین اما آنها داروهای مختلف و می تواند خطرناک برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی.

در این مقاله نیز گفت: این مطالعه نشان می دهد هیدروکسی کلروکین به عنوان “هر دو درمان و واکسن” برای کوروناویروس. این دقیق نیست چرا که وجود دارد هیچ درمان یا واکسن برای سارس یا رمان coronavirus, PolitiFact گفت.

مراسم تشییع جنازه تصویری از کیم جونگ سازمان ملل متحد, پدر

یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی ادعا برای نشان دادن بدن از کیم جونگ سازمان ملل متحد در یک تابوت شیشه ای به عنوان ضد کره شمالی رهبر مرده است جعلی است <URL مقصد=”https://apnews.com/afs:Content:8838090039″>با توجه به آسوشیتد پرس.

</URL>فیلم است که در واقع از سال 2011 یادبود زمانی که کیم پدر کیم جونگ ایل بود دروغ در دولت است.

کاربران اینترنت و رسانه های خبری شده اند گمانه زنی در مورد سلامت یا مرگ کیم جونگ سازمان ملل متحد به تازگی به دلیل او تا به حال دیده شده برای هفته AP گفت. اما کره شمالی در رسانه ها ظاهر کیم on May 1.

این ویدئو از دسامبر 2011 نشان می دهد بدن از کیم جونگ ایل نمایش داده شده در یک تابوت شیشه ای در Kumsusan یادبود کاخ در پیونگ یانگ به کره شمالی مقامات تعظیم به مرده رهبر.

Coronavirus crop circle جعلی

عکس گردش در رسانه های اجتماعی ظاهرا نشان می دهد یک دایره محصول در انگلستان که شامل مایکروسافت لوگوی ویندوز محاصره شده توسط تاج, شکل, شبیه coronavirus.

اما این عکس جعلی است و عکس دیجیتالی تغییر با توجه به Snopes.com.

عکس اصلی از سال 2004 نشان می دهد که مزین دایره محصول در یک مزرعه گندم در Wiltshire, انگلستان Snopes گفت. عکس دستکاری شد به حذف آن دایره محصول و جایگزینی آن با coronavirus/مایکروسافت crop circle.

برخی از نظریه پردازان توطئه مشترک جعلی تصویر به محرمانه ارتباط بین coronavirus و سابق مدیر عامل مایکروسافت بیل گیتس Snopes گفت.

• باب اسوالد جانباز منطقه شیکاگو روزنامه نگار سابق و, اخبار سردبیر الگین پیک-اخبار. تماس با او را در boboswald33@gmail.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de