اواخر شب کمدین جیمی کیمل پخش یک ویدیو نشان می دهد معاون رئیس جمهور مایک پنس ارائه جعبه وسایل حفاظتی شخصی و یا PPE به Woodbine توانبخشی & بهداشت و درمان مرکز در ویرجینیا در مارس 7.

“گوش دادن در نزدیک اینجا” کیمل گفت: او به عنوان برجسته یک بخش از فیلم که در آن پنس نشان می دهد آنها حمل جعبه های خالی پس از آنها به پایان رسید تحویل کامل هستند.

                                                                                                                                                                                                                       

“به خوبی می توانم حمل خالی ، فقط برای دوربین؟” پنس پرسید.

کیمل ارسال شده از ویدئو در توییتر بیان کرد: “یک جعبه بزرگ از هیچ چیز ارائه جعبه دیگر از هیچ چیز نیست.” که توییت کردم بیش از 9 میلیون بازدید.

اما “Jimmy Kimmel Live!” میزبان برش ویدیو قبل از آن روشن شد پنس بود به شوخی به گفته واشنگتن پست. پنس نظر است ملاقات با خنده از این گروه در این مرکز به عنوان آنها نزدیک درب در پشت کامیون.

یک پنس سخنگوی کمپین شکایت در توییتر که کیمل “انتخابی ویرایش” C-SPAN کلیپ. کیمل حذف شده و توییتر ارسال و بعد از آن به “عذرخواهی از انواع” پست گفت.

“به نظر می رسد که @vp بود به شوخی در مورد حمل جعبه های خالی به صورت یک صحنه شیرین کاری تبلیغاتی,” کیمل ارسال شده در مارس 8. “ویدیو کامل نشان می دهد که او حامل کامل جعبه برای یک صحنه شیرین کاری تبلیغاتی است. من عذر خواهی.”

                                                                                                                                                                                                                       

در روز دوشنبه نشان می دهد کیمل عذرخواهی کرد و گفت که “اشتباه” برای نشان دادن کلیپ. “من نمی دانم چرا که من فقط می خواهم به تماشای بخشی از فیلم” او گفت:.

Lightfoot نمی آزادی محکوم متجاوزان

اخیر رسانه های اجتماعی پست به دروغ ادعا می کنند وجود دارد مقدار زیادی از فضای خالی در شیکاگو زندان پس از شهردار لری Lightfoot منتشر زندانی متجاوزان به اتاق را برای افرادی که نقض اقامت در خانه سفارش با توجه به آسوشیتد پرس.

اما Lightfoot ندارد برای آزادی زندانیان از این شهر زندان و یا زندان. شهردار آیا, اما, تهدید به قفل کردن افرادی که میزبان همایش بزرگ AP گفت.

“آیا ما شما را درمان مانند یک جنایتکار” Lightfoot گفت: در اوایل این ماه. “اما اگر شما مانند یک عمل جنایی و شما نقض قانون و شما حاضر به انجام آنچه لازم است برای صرفه جویی در زندگی در این شهر در وسط گیر ما شما را به زندان است.”

                                                                                                                                                                                                                       

نادرست رسانه های اجتماعی پست به نظر می رسد ترکیب Lightfoot نظر و یک مارس سفارش توسط رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر اجازه می دهد سالمندان دولتی زندانیان به furloughed به دلیل coronavirus AP گفت. در طبخ زندان شهرستان در شیکاگو یک قاضی کاهش وثیقه برای بازداشت شدگان نه به عنوان یک تهدید به منظور کاهش زندان جمعیت و کاهش سرعت گسترش ویروس.

صفحه اصلی سفارشات را نقض نمی کند قانون اساسی

یک Facebook پست به دروغ ادعا می کند stay-at-home سفارشات خلاف قانون اساسی با استناد به حکم دیوان عالی تصمیم گیری در مدت کوتاهی پس از جنگ داخلی.

اما این مورد یک نقل قول از یک نامربوط مورد را پشتیبانی نمی کند که ادعا می کنند <URL destination=”https://www.politifact.com/factchecks/2020/may/13/facebook-posts/no-s-not-us-supreme-court-ruling/”>با توجه به PolitiFact.com.

</URL>The Facebook پست به نقل از یک سال 1866 حکم از مورد Ex parte میلیگان و 71 ایالات متحده 2, بیان, “نه قوه مقننه و نه هیچ اجرایی و یا قضایی افسر ممکن است بی توجهی به مفاد قانون اساسی در موارد اضطراری” PolitiFact گفت.

از Facebook پست و سپس در ادامه با unattributed نقل از یک نامربوط ایلینوی دادگاه عالی مورد: “هر کسی که اعلام تعلیق قانون اساسی تضمین شده حقوق (به آزادانه سفر مسالمت آمیز جمع آوری و به دست آوردن یک زندگی آزادانه عبادت و غیره.) … آنها خود را نقض قانون اساسی سوگند و در نتیجه بلافاصله جریمه دفتر خود و اقتدار و سیاسی ممکن است نادیده گرفته نشود و این بدان معناست که هر کسی حتی فرماندار و رئیس جمهور.”

این بخش از Facebook پست ابتدا با کلمات “اعلامیه ممکن است نادیده گرفته و با مصونیت از مجازات” است و نه از هر دو مورد, PolitiFact گفت.

مورد اول در مورد مناقشه مقام قضایی در طول جنگ داخلی درگیر Lambdin P. میلیگان بود که سعی کردم توسط یک دادگاه نظامی در ایندیانا و محکوم به مرگ است. دیوان عالی کشور حکم دادگاه تا به حال هیچ قدرت در مناطق با تاسیس دادگاه های مدنی.

دیگر نقل قول گرفته شده از صورت افراد سابق rel. لایل در مقابل شهر شیکاگو که در ایلینوی دیوان عالی کشور حکم به نفع قضات از شیکاگو شهری دادگاه که شکایت شورای شهر بر عدم پرداخت حقوق در دوران رکود. رئیس دادگستری گفت: دادگاه نمی تواند “بی اعتنایی به مقررات (ایلینوی) قانون اساسی حتی در مورد یک اورژانس است.”

PolitiFact نقل از کانون وکلای آمریکا در گفت قانون اساسی ایالات متحده را 10th اصلاح و گذشته ایالات متحده دیوان عالی کشور تصمیم گیری روشن است که “دولت باید اصلی قدرت برای کنترل گسترش بیماری های خطرناک در درون خود حوزه های قضایی است.”

• باب اسوالد جانباز منطقه شیکاگو روزنامه نگار سابق و, اخبار سردبیر الگین پیک-اخبار. تماس با او را در boboswald33@gmail.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de