زندانیان فدرال نبرد مخلوط پیام در خانه حبس

واشنگتن — او هرگز فکر نمی کردم او را مجازات برای فروش مواد مخدر خواهد بود حکم اعدام. اما به عنوان جدید کروناویروس ریپ از طریق ایالات متحده سیستم زندان و به مرکز جایی که او در حال سپری کردن هشت سال او ترس آن می تواند.

24 سال زندانی دچار آسم شدید در رسانه-امنیت کارولینای جنوبی ، او تلاش کرده است و موفق به دریافت منتشر شد به خانه حبس در حالی که همسر خود را در خارج از ساعت با مشخصات بالا زندانیان به رایگان.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œHe است در راه خطر بالاتر و این عادلانه نیست’� گفت که صحبت به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که او می ترسید شوهرش رنج می برند تلافی. “من نمی خواهم به از دست دادن شوهر من برای چیزی است که او سال پیش به بیماری او نمی تواند کمک کند.’�

اداره زندانها داده است متناقض و گیج کننده و هدایت آن است که چگونه تصمیم گیری که منتشر شده است به خانه حبس در تلاش برای مبارزه با ویروس تغییر مورد نیاز راه اندازی زندانیان برای آزادی و حمایت کردن و امتناع از توضیح دهید که چگونه آن تصمیم می گیرد که چه کسی می شود و هنگامی که.

و معلوم نیست چه کسی است منتشر شد, گذشته از مشخصات بالا زندانیان مانند مایکل کوهن و مایکل Avenatti. بیش از 1500 زندانی را که قرار است در خانه حبس تا کنون اما مقامات زندان را نمی دهد هر گونه اطلاعات دموگرافيک.

طرفداران ترس همان نابرابری در نظام عدالت کیفری نیز یک عامل در حال حاضر. بیشتر یقه سفید متهمان دریافت فندک جملات در کمتر امن امکانات ساخت آنها بهتر واجد شرایط برای انتشار در این بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThese منتشر شده از ثروتمند, سفید, فقط ادامه نهادی بی عدالتی که واقعا آغاز می شود بیشتر یا کمتر در زمان دستگیری,’� گفت: Ron Kuby یک دیرین نیویورک وکیل مدافع جنایی است که به نمایندگی از یکی از مردان به اشتباه محکوم در پارک مرکزی هل دهنده صورت.

بیش از 1100 زندانی خارج از حدود 153,000 زندانی در فدرال زندانها در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای COVID-19 هر چند روشن نیست که چگونه بسیاری از مجموع زندانیان تست شده اند. به عنوان دوشنبه, 28 زندانیان فوت کرده است.

دادستان کل ویلیام بر دستور داد افزایش استفاده از صفحه اصلی حبس و تسریع آزادی زندانیان واجد شرایط توسط اداره زندانها با اولویت برای کسانی که در پایین یا متوسط-امنیت زندانها – شروع با ویروس نقاط داغ.

در بیانیه اداره زندانها گفت: در مورد مدیران ‘œurgently بررسی تمام زندانیان به تعیین آنهایی که معیارهای ایجاد شده توسط دادستان کل.’�

                                                                                                                                                                                                                       

برخی مانند کوهن و Avenatti دسترسی به وکلای مدافع که می تواند کمک به آنها را در اطراف مقامات فدرال و به دنبال یک قاضی را به آنها را آزاد. درخواست کوهن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل محروم بودند توسط یک قاضی اما اداره زندانها در نهایت توافق به اجازه او. Avenatti وکیل و مکرر تهمت منتقد رایگان برای 90 روز از یک زندان فدرال به عنوان او در انتظار یک محاکمه تقلب.

سابق کنگره ایالات متحده Corrine براون منتشر شد هفته گذشته پس از گذراندن بیش از دو سال از حکم پنج سال زندان. دین Skelos سابق ایالت نیویورک در سنای رهبر آزمایش مثبت بود و همچنین تنظیم برای انتشار است.

گروه های غیر انتفاعی در حال گرد آوردن pro bono وکلا و حداقل 1,400 زندانیان درخواست کرده اند کمک کند. اما اکثر زندانیان باید با تکیه بر اداره زندانها به نقد و بررسی خود را در مورد فایل ها و تعیین این که چه کسی ممکن است واجد شرایط. یک سخنگوی گفت: تمامی زندانیان در بازداشت بودند در حال بررسی است اما کسانی که بر این باورند که آنها واجد شرایط هستند نیز می توانند درخواست خانه حبس.

آسم در کارولینای جنوبی گفت که خانواده اش او را تبدیل به دور شده چند بار هنگامی که او پرسید: اگر حتی یک فرم او می تواند با پر کردن در نظر گرفته شود برای انتشار به گفته او ، با پنج بچه ها در خانه او بود قادر به پرداخت هزینه یک وکیل به تلاش برای اعتراف در مورد او به قضاوت.

‘œI دیده اند با مشخصات بالا (زندانیان) از حق دور’� او گفت:. ‘œMyself و همسرم نمی توانیم $20,000 برای یک وکیل به پرونده یک حرکت است.’�

نزدیک به 40 درصد از برآورد 10,000 زندانیان که در نظر گرفته می شوند در معرض خطر بالاتر برای COVID-19 – مسن و مبتلا به برخی از بیماری های پزشکی – آیا محکومیت برای جرایم خشونت آمیز و یا جرائم جنسی آنها را فاقد شرایط لازم برای خانه حبس با توجه به آمار وزارت دادگستری.

اما برای دیگر 60 درصد سردرگمی وجود دارد و پیام های مخلوط. اعضای هیات داده شده است متناقض دستورالعمل که تغییر اغلب.

و آژانس لغو اوایل انتشار حدود 200 زندانی. بسیاری از آنها در حال حاضر از هم جدا شده به انجام 14 روز در قرنطینه قبل از آنها می تواند به خانه فرستاده شدند و ناگهان بازگشت به سلول های خود را و گفت: آنها دیگر واجد شرایط از آنجا که دستورالعمل تغییر کرده بود. آنها را نمی شود منتشر شد مگر اینکه آنها در خدمت 50 درصد از جمله آنها گفته شد.

به DOJ در پا و مقامات گفت: پس از دریافت وضوح آنها را ‘œexpeditiously انتقال همه زندانیان به خانه حبس که قبلا مراجعه کننده به خانه بردهاند.’�

اداره زندانها در حال حاضر می گوید این سازمان را اولویت بندی انتشار کسانی که خدمت کرده اند نیمی از حکم خود و یا زندانیان که 18 ماه یا کمتر و چپ که در خدمت حداقل 25 درصد از وقت خود را.

کوین حلقه جمهور از خانواده ها در برابر اجباری حداقل یک زندان اصلاحات گروه دفاع از آزادی است که کمک به پیدا کردن طرفدار بونو وکلا گفت: شروع با سطح پایین مجرم ساخته شده حس و مشخصات بالا زندانیان در حال گرفتن عناوین به دلیل معروفیت خود را. اما دیگران مانند روفوس Rochell یک 68 سال زندانی برای سه دهه در جرایم مواد مخدر نیز منتشر شده است.

یکی از کل تسهیلات – کم-امنیت اردوگاه زندان که اغلب خانه های یقه سفید مجرمان در نیویورک – که اساسا تعطیل. مقامات نقل مکان کرد همه زندانیان را به قرنطینه برای انتشار است. که شامل کوهن.

در سردرگمی برخی از قضات فدرال شده اند پله در.

Haena پارک آزاد دستور داده شد پس از خدمت در حدود نیمی از سه سال حبس برای 40 نفر از 23 میلیون دلار. اداره زندانها مصوب خانه حبس کرد و آن نیاز به یک هفته دیگر.

ایالات متحده منطقه قاضی رونی آبرامز گفت: او می ترسید که ترک پارک قفل شده می تواند ‘œconvert سه سال حبس به حکم اعدام.’�

___

آسوشیتد پرس نویسندگان لری Neumeister و Michael R. سیساک در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de