ساده و گناه ساخته شده Kane County court تاریخ جمعه با اولین بار شنیدن تلویزیونی در یک زوم ویدئو کنفرانس, مقامات گفت.

Shain A. ریشتر, 31, از قزل دره بود و محکوم به دو سال آزادی مشروط و پس از او اعتراف کرد به در اختیار داشتن مقدار کمی کوکائین در کیف پول خود را از یک ماه دسامبر 2019 توقف ترافیک در شرق دوندی. به عنوان اولین بار مواد مخدر مجرم به اتهام اخراج خواهد شد از رکورد خود را اگر او خود را کامل مشروط.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات دادگاه گفت: نقطه عطف بود یک مثال از اینکه چگونه 16th قضایی مدار با استفاده از فن آوری به حرکت برخی از موارد به جلو به عنوان COVID-19 همه گیر است مجبور حومه courthouses به شدت مقیاس عملیات.

“من فکر می کردم خوب بود. این اولین جنایت درخواست (از طریق زوم) ما انجام داده ایم” Kane County قاضی Clint هال گفت: پس از تماشای زوم جریان از قاضی چارلز پترسن دادگاه در یوتیوب livestream. “ما در حال یادگیری در هر روز است.”

یک متهم باید درخواست یک مورد شنیده می شود بیش از زوم و وکلای هر دو طرف باید به توافق برسند. مقامات دادگاه در حال تلاش برای محدود کردن زوم دادرسی در پرونده های جنایی به وضعیت جلسات و حرکات است که وکلا می تواند استدلال می کنند قبل از قضاوت و بدون تماس با چند تن از شاهدان.

صبح روز جمعه درخواست به دنبال گام برای یک گناه مانند متهم توصیه از حقوق وکلای الزام به پایه و اساس حقیقی از جرم و جنایت و در یک دادگاه گزارشگر ساخت رسمی رکورد.

                                                                                                                                                                                                                       

ریشتر که مورد شده اند تحت فشار قرار دادند به ماه جولای آن را به حال شده است برای این گزینه زوم خارج از خانه بود و برای نشان دادن پترسون گواهینامه رانندگی خود را به اثبات هویت خود را.

“کسانی که احتیاط شما را به. کسانی که همه چیز را تلاش برای کشف کردن” هال گفت.

ریشتر امضا گناه اشکال در اوایل هفته و ایمیل آنها را به Kane County دستیار مدافع کریستوفر جرقه و تا به حال برای گفتن پترسن او راضی به جلسه از طریق زوم.

قاضی رابرت ویلا اعتبار هال برای رهبری تلاش برای 16 قضایی مدار به استخدام بیشتر تکنولوژی به منظور بهبود و تغییر در طول بیماری همه گیر.

“در آغوش فن آوری از راه دور و جلسات نه تنها کمک به امروز اما به اعتقاد من را بهبود بخشد هر کس دسترسی به عدالت برای رفتن به جلو. و آن را به احتمال زیاد نمی تواند تنها بهبود ساخته شده است; به عنوان سیستم های دادگاه در سراسر ایالت ایلینوی و این کشور در حال همکاری با یک(n) چشم برای بهبود آینده خدمات” ویلا نوشت: در پست های رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de