لس آنجلس — اگر چه این طرح کشیده شده توسط Dante فاولر فصل گذشته نیست دقیقا مناسب لئونارد فلوید آن را به مقدار زیادی به اندازه کافی نزدیک به هیجان فلوید در مورد شانس به توربو شارژ کار خود را با لس آنجلس قوچ.

فقط در 1 1/2 فصل با قوچ فاولر تبدیل خود را از دیگر تیم underachieving بالا 10 انتخاب کنید به نخبگان NFL تصویب حمله کننده که فرود آمد 45 میلیون دلار رایگان-عامل قرارداد از آتلانتا در ماه گذشته.

                                                                                                                                                                                                                       

فاولر را تصویب عجله جایگزینی در لس آنجلس می تواند فلوید یکی از بالا 10 انتخاب که نه رسیده موفقیت و ستاره شدن از او انتظار می رود.

شیکاگو خرس منتشر شد فلوید در ماه مارس پس از چهار فصل به طور پیوسته رو به کاهش عبور راش تولید. او فرود آمد 10 میلیون دلار برای مقابله با حرکت به لس آنجلس برای شانس برای به حداکثر رساندن پتانسیل خود را با پیروی از فاولر را به خوبی پوشیده مسیر مخالف quarterbacks.

‘œI احساس فشار برای مطابقت با (Fowler) در سطح’� فلوید روز دوشنبه گفت: در یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید. ‘œI فقط می خواهم به در آمده و بازی در سطح و سعی کنید برای کمک به تیم برنده بازی تلاش برای تسلط بر دفاع.’�

فاولر و فلوید باید شرایط مشابه در LA, اما آنها به همان بازیکن است. برای استارت, فلوید بلندتر است و lankier از فاولر که در نهایت در کانال خود را فوق العاده ای هدیه های فیزیکی به یک حرفه ای-بالا 11 1/2 کیسه و 16 کارفرمایی بازدید در فصل گذشته.

فلوید خود هدیه آشکار هستند اما او شده است موثر تر به عنوان یک اجرا با چوب پنبه بستن از به عنوان یک پاس حمله کننده. این چیزی نیست که خرس احتمال می رود از شماره 9 به طور کلی انتخاب کنید که تا به حال فقط سه تا کیسه و سه دنده برای از دست دادن فصل گذشته.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI هستم یک پسر که می تواند بیش از یک چیز در این زمینه’� فلوید گفت. ‘œI می توانید لبه در اجرا. من می توانم رها در پوشش و من از آمدن به لا به ادامه کار بر روی من عبور, عجله برای بالا بردن که حتی بیشتر.”�

فلوید را تطبیق پذیری و اشتیاق برای بهبود جذب قوچ شانس را در او. قوچ’ تصویب راش نیز در زمان های اضافی ضربه زمانی که آنها کاهش یافته است veteran linebacker Clay Matthews و هشت کیسه ترک فلوید فرصت کافی برای بازی در این پاییز.

آنها همچنین باید در داخل دانش فلوید بالقوه از براندون Staley سابق خود موقعیت مربی در شیکاگو است.

فاولر رونق تحت جانباز قوچ دفاعی هماهنگ کننده وید فیلیپس بود که پس از آن از کار اخراج شده توسط Sean McVay پس از سه مستقیم برنده فصل است. McVay جایگزین فیلیپس با Staley که هرگز یک NFL هماهنگ کننده.

اما Staley شد خرس’ در خارج linebackers مربی در 2017-18 جعل مستحکم با فلوید در این فرآیند است. Staley چپ شیکاگو در فصل گذشته به دنبال ویک Fangio به دنور و فلوید است که اعتماد به نفس او در حال حاضر می داند که نقش خود را در قوچ’ دفاع جدید.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI باور مربی Staley در حال رفتن به استفاده از برخی از همان چیزهایی است که او آموخته است که از مربی ویک و آن را به لا و سپس بیرون بروید و تسلط’� فلوید گفت.

37 ساله Staley بود که مربیگری در بخش III John Carroll در سال 2016 شد خارج از هیچ جا انتخاب به بیش از قوچ’ دفاع به بسیاری از قوچ ناظران – اما نه به Floyd.

‘œI انتظار داشتم که او را به یک D هماهنگ کننده هر چه زودتر به جای بعد,’� فلوید گفت. ‘œI خوشحال بود برای او زمانی که متوجه شدم او کار کردم. من می دانستم که او که قرار بود برای رفتن و انجام آن راه حق.’�

بازی در کنار هارون دونالد بود یک کمک بزرگ در فاولر حرفه ای سال پاییز گذشته اما فاولر سزاوار بیشتر از اعتبار برای جذب قوچ’ مربیگری و تحقق بالقوه خود.

فلوید می رود از بازی در کنار خلیل ماک در شیکاگو به پوشش تا با دونالد در لس آنجلس و او در حال حاضر در مورد فرصتی برای رشد در کنار دیگر تصویب عجله بزرگ است.

‘œI قصد دارم به در آمده و فقط سعی می شود وجود دارد در زمان مناسب قبل از او می شود (به کارفرمایی) چون شما می دانید او را آینده,’� فلوید گفت: با خنده. ‘œHopefully یک زن و شوهر از آنها را از سقوط در دامان من.’�

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de