چهار مجروح به عنوان تبر-Wielding Man تهدید به کشتن خریداران در لاو فروشگاه

FORT WAYNE, Ind. (CBS محلی) — یک مرد به اتهام حمله حداقل چهار نفر با تبر در داخل فروشگاه های بهبود خانه در Fort Wayne, Indiana, در روز چهارشنبه, مقامات گفت.

شاهدان گفته پلیس یک مرد راه می رفت به یک لاو فروشگاه در ایلینوی جاده و برداشت تبر بود که به سرعت دور گرفته شده است. مظنون سپس برداشت دوم تبر و شروع به تهدید مردی که در زمان دور اول تبر و یکی دیگر از مشتری.

مظنون “به تعقیب هر دو از ما پایین راهرو به ما گفتن او قصد کشتن ما و ما شیطان است و ما باید به مرگ, ما در حال رفتن به دیدن کسی پس از این گفت:” کریستینا مرا که خرید در فروشگاه ،

مورا گفت: CBS وابسته به افول آنها فرار به جلو از فروشگاه که در آن او و بلندتر مرد تقسیم کردن. مشکوک به دنبال مرد اما گفت مرا او پس از او می آیند بعد.

لاو کارکنان و برخی از مشتریان موفق به دریافت گمان بر روی زمین پس از مدت کوتاهی و او را نگه دارید وجود دارد تا hep وارد شده است.

چهار نفر دریافت جراحات جزئی در طول این رویداد. در حالی که مرا مجروح شد او متزلزل شد.

“من در حال حاضر دیده می شود نوسان او و سعی کنید به آمار کارکنان دیگر و در واقع آمار یک کارمند بنابراین من می دانستم که او بود که فقط در تعقیب افراد فقط تهدید به آن را انجام دهد” او گفت:. “این آقا بود و در واقع تلاش برای صدمه زدن به مردم است. من فقط فکر کردم من که قرار بود به خانه را به بچه های من, من که قرار بود به دیدن خانواده من دوباره, شما می دانید که چگونه هر کسی می دانم چه اتفاقی افتاده است؟”

پلیس در زمان یوشع Kaleb Lsc 24 ساله را بازداشت و پاک کردن فروشگاه در صورت وجود دیگران درگیر, اما آنها اعتقاد دارند او به تنهایی عمل کرده.

Lsc شد شارژ با باتری جنایی بی مبالاتی و تشدید باتری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de