Fred Willard های کمدی تریک-سبک بازیگر درگذشت در 86

لس آنجلس — Fred Willard این بازیگر کمدی که تریک سبک او را نگه داشته و مربوط به بیش از 50 سال در فیلم هایی مانند ‘œThis Is Spinal Tap,’� ‘œBest در نمایش’� و ‘œAnchorman,’� درگذشت. او 86.

ویلارد دختر, امید Mulbarger در بیانیه ای گفت: روز شنبه که پدرش درگذشت مسالمت آمیز شب جمعه. علت مرگ او منتشر نشده.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œHe نگه داشته در حال کار و ساخت ما خوشحال تا پایان,’� Mulbarger گفت. ‘œWe او را دوست داشتم خیلی! ما را از دست او برای همیشه لطفا برای.’�

ویلارد بود و به ندرت منجر به مرد و یا حتی عمده حمایت از شخصیت. او تخصصی در صحنه سرقت حضور.

به عنوان یک متکبرانه clueless ورزشی, گوینده در “œBest در نمایش’� شخصیت او به نظر می رسید به وضوح می دانم که هیچ چیزی در مورد سگ او قرار است برای بحث در مورد می پرسد و شریک زندگی خود را در هوا: ‘œHow مقدار می توانم به شما فکر می کنم من می توانم نیمکت؟’� او همچنین شخصیت فرانک Dunphy این مسخره پدر فیل در ABC سری œModern خانواده است.”

ویلارد شد چهار بار امی نامزد برای نقش خود را در ‘œWhat داغ چه را نمی,’� ‘œEverybody Loves Raymond,’� ‘œModern خانواده’� و ‘œThe جسورانه و زیبا.’�

در پیکسار در سال 2008 آمار œWALL-E’� او ابراز شخصیت شلبی صریح مدیر عامل شرکت از همه جا جعبه بزرگ زنجیره ای به نام n خرید’Large.

‘œHow خوش شانس است که همه ما به لذت بردن از Fred Willard هدیه,’� گفت: بازیگر Jamie Lee Curtis در توییتر. او ازدواج کرده بود به کریستوفر مهمان که به کارگردانی mockumentary فیلم ‘œBest در نمایش’� و ‘œWaiting for Guffman.’�

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThanks برای شکم عمیق می خندد آقای ویلارد,’� او ادامه داد.

ویلارد مرگ می آید نزدیک به دو سال پس از همسرش مری درگذشت ویلارد در سن 71. او یک نمایشنامه نویس و تلویزیون, نویسنده, درآمد چهار نامزد امی.

بعد از درگذشت ویلارد سوال که آیا او را دوباره. اما معشوق بازیگر آورده بود در ‘œJimmy Kimmel Live!’� به مسخره جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘œspace نیروی.’� این یک تلافی نقش 1978 ان بی سی نشان می دهد ‘œSpace نیروی.’�

‘œThere بود هیچ مردی شیرین و یا شوخ,” کیمل گفت در توییتر. ‘œWe آنقدر خوش شانس بدانید Fred Willard خواهد شد و دست خود را, بسیاری از بازدیدکننده داشته است.”

در سال 2012 ویلارد تا به حال یک قلم مو با قانون است. بازیگر دستگیر شده بود پس از مظنون به ارتکاب یک قانون هرزه در هالیوود فیلم.

ویلارد اخراج شد از یک روایت و تا به حال برای تکمیل یک برنامه انحراف. به نام او بازداشت ‘œvery شرم آور’� اما اصرار داشت که او هیچ کار اشتباهی انجام داد.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt آخرین بار من قصد دارم به گوش دادن به همسر من زمانی که او می گوید:” چرا شما نمی رفتن و دیدن یک فیلم؟”� ویلارد گفت: در طول یک ظاهر در جیمی فالون را ان بی سی نشان می دهد ‘œLate شب.’�

فالون دلسوز بود نسبت به ویلارد در تماس تلفنی با یک œgood مرد” و یکی از مورد علاقه های شما.

ویلارد به طور مستمر محبوب در هالیوود است.

‘œFred ویلارد شد جالب ترین کسی است که من تا کنون کار کرده ام” Steve Carell گفت در توییتر. ‘œHe بود شیرین فوق العاده است.”

___

AP سرگرمی نویسنده اندرو دالتون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de