CABOURG, فرانسه, قدیمی, دانشجو, Marion, Nivard شروع به نوشتن در سال گذشته به جنگ جهانی دوم veteran در بریتانیا ضمن تشکر از او را برای شرکت در حمله نرماندی که آزاد کشور از نازی ها.

به عنوان VE روز با نزدیک شدن Nivard و همکلاسی هایش در این منطقه نرماندی فکر 94 ساله لایحه Ridgewell و سایر دامپزشکان زندگی در انزوا به دلیل COVID-19 pandemic – فقط به عنوان آنها بودند. این سه نوجوان تصمیم به تعویض داستان با مردان در مورد زندگی خود را تحت مستند.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فکر می کنم ما باید با آنها حتی اگر ما با آنها – در صورتی که حس می کند!” گفت: Nivard, 15. ‘œIt در حال حاضر چیزی وجود داشته باشد در افکار و ارسال آنها پیام های. من مطمئن هستم که آنها را خوشحال می کند و این باعث می شود ما خوشحال بیش از حد.’�

تلاش برای به اشتراک گذاشتن قطعه ای از مستند زندگی می آید در یک زمان از ناامیدی برای جانبازان بسیاری از آنها در حال حاضر در 90s. آنها به دنبال به جلو به یک حزب بزرگ در روز جمعه به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ در اروپا است. در سراسر کشور جشن را قرار داده و آنها را در کانون توجه است.

اما این جشن شده اند مدرج به بیشتر پخش حوادث از جمله دو دقیقه لحظه سکوت. ملکه الیزابت دوم ارائه خواهد شد پیام تلویزیونی و وجود خواهد داشت یک ملی singalong از ‘œWe را دوباره ملاقات” به رهبری 103 ساله برا لین ساخته شده که آهنگ معروف در طول جنگ.

نوشتن به جانبازان به خانه آورد و به مادرش که آنها زندگی می کنند از طریق یک لحظه منحصر به فرد در زمان خواهد شد که به یاد نسل های آینده گفت: Mayeul Macé یک معلم تاریخ در Saint-Louis مدرسه در Cabourg. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی آدرس اعلام این مستند مجموعه صحنه.

                                                                                                                                                                                                                       

“رئیس جمهور استفاده از اصطلاح ‘در جنگ’ واقعا سمت چپ علامت آن در دانش آموزان,” او گفت:. ‘œI باید دانش آموزانی که در تعجبم که چه تاریخچه واقعا است و آنها متوجه شدم که آنها چیزی را تجربه تاریخی است.’�

روابط با دامپزشکان آغاز شد و در سال 2017, هنگامی که یک گروه از آنها صحبت کرد و در مدرسه. نوجوانان به مهمانان ویال از شن و ماسه و یا خاک بسته به اینکه آیا آنها با هجوم به سواحل نرماندی و یا کاهش یافته است از هواپیما. این دانش آموزان بعد از بازدید از موزه جنگ امپریال در لندن و جانبازان آمد بیش از حد. روابط شکل گرفته و نامه رد و بدل شد گفت: Ian پارسونز رئیس تاکسی خیریه برای جانبازان نظامی که مرتب به مدرسه مراجعه کنید.

‘œThat است برترین چیز است.” پارسونز گفت. ‘œThey دانستن آنها نیست خود را هنگامی که چیزی می آید که از طریق جعبه نامه.”

جانبازان مانند شنوایی بچه ها بحث در مورد مستند در آن ابتذال. عکس از ناهار مبارک سگ در پیاده روی و اتاق خواب tidied به طور خلاصه برای عکس ها استاندارد کرایه. محتوای ثانویه است.

فقط بخواهید Ridgewell.

سابق, مدرسه, مدیر مدرسه, Ridgewell شد و در یک سنگر در حومه کان در 5 جولای 1944 زمانی که او را تماشا متفقین هواپیماهای بمب شهرستان. او وحشت زده شد و می ترسید فرانسه هرگز ببخش متحدان برای تخمگذار زباله به جوامع خود را حتی اگر بمباران شد و بخشی از تلاش برای درهم شکستن نازی ها.

                                                                                                                                                                                                                       

او پس نگران فرانسوی واکنش است که برای سال او نمی خواهید به بازدید نرماندی. اما او در نهایت بازگشت و در سال گذشته به عنوان بخشی از جشن به مناسبت سالگرد 75 از D-روز. آنچه که او در بر داشت او را شگفت زده کرد: فرانسه تحت درمان او را مانند یک قهرمان.

‘œThey به ما آزادی و آنها به مبارزه برای آینده ما است. و سپاسگزار است حداقل ما می تواند انجام دهد” Nivard گفت.

دانش آموزان را بیش از در تماس باشید. Ridgewell را pen pal و دیگری دختر از یک مدرسه در نزدیکی سفر به انگلستان در سال گذشته به سازمان دیده بان او را دریافت لژیون D ‘ Honneur فرانسه بالاترین نظامی و غیر نظامی و دکوراسیون. او سریع برای نشان دادن خاموش گرامی عکس از این رویداد.

او خود را نگه می دارد شن و ماسه ویال کنار صندلی خود را. او حتی ایجاد یک دیوار از عکس به خود را جشن می گیرند دوستی های جدید.

در حال حاضر این مرد که بود و تمایلی به رفتن به فرانسه نمی توانید صبر کنید برای رفتن به عقب و عقب با نوجوانان است. او خواسته های او می تواند اتخاذ همه آنها را.

برای نشان دادن او را در روح و روان از همه چیز مستند Ridgewell دخترش مریم را ویدئوها از او در اطراف خانه. وجود دارد یکی در جلو باغ دیگری در باغ پشت و یکی در آشپزخانه در یک روز بارانی. در این یکی شما می توانید با دیدن یک معلم در کار او مشخص همه چیز – این است که مایکروویو! – پس بچه ها می تواند کار خود را در زبان انگلیسی.

نه محتوای آن را ترک وجود دارد Ridgewell گرفته تا فرانسه تحصیل بنابراین او می تواند صحبت به “mes amis.”

کودکان شروع به نوشتن برای بیان قدردانی خود را. در حال حاضر آن را به نوبه خود.

مبادلات “اجازه دهید نور روز را به این تیره از مستند” او گفت: آسوشیتد پرس از خانه اش در شفتسبوری در جنوب انگلستان است. ‘œIt را درخشان بوده است. ممنون ؟ که کتمان واقعا. من بیشتر تر ممنون! من خوشحال هستم.”

__

دنبال AP پوشش به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم در اروپا در https://apnews.com/WorldWarII. دیدن AP images of V-E در روز https://apimagesblog.com/historical/2020/75-years-since-v-e-day-scoop.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de