گرجستان وعده کامل کاوشگر در قتل Ahmaud Arbery

ساوانا, Ga. — گرجستان دفتر تحقیقات مدیر ویک رینولدز خطاب در روز جمعه خشم بیش از یک تیراندازی یک مرد سیاه پوست است که منجر به اتهام قتل بیش از دو ماه بعد در مقابل یک پدر و پسر.

اما او گفت: “œall که مهم است این است که چه حقایق به ما بگویید.’� و رینولدز می گوید که هنگامی که آژانس او آورده بود را در مورد تیم خود را در “آمد تا نسبتا به سرعت با جامد اعتقاد دارد که علت کافی آنها را به اتهام قتل و تشدید حمله.”

                                                                                                                                                                                                                       

این تحقیقات همچنان ادامه دارد در حال حاضر که گرگوری و تراویس McMichael دربند در مرگ Ahmaud Arbery در فوریه. 23 خارج Brunswick. رینولدز می گوید: “œevery سنگ خواهد بود کشف شده است.’�

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

ساوانا, Ga. — مقامات گرجستان به اتهام یک پدر و پسر با قتل قرار داده و آنها را در زندان در ماه فوریه در اثر تیراندازی یک مرد سیاه و سفید آنها را دنبال کرده در یک کامیون پس از لکه بینی او در حال اجرا در محله خود را.

اتهامات پنج شنبه آمد و بیش از دو ماه پس از Ahmaud Arbery, 25 کشته شد در یک مجتمع مسکونی در خیابان فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick. ملی خشم بیش از این مورد دارای عقاید این هفته پس از تلفن همراه تصویری که به نظر می رسد برای نشان دادن این تیراندازی منتشر شد.

کسانی که نزدیک به Arbery جشن news اما همچنین با بیان نا امیدی در طولانی صبر کنید.

‘œThis باید رخ داده است که بعد از آن اتفاق افتاد,’� گفت Akeem بیکر یکی از Arbery را دوستان نزدیک در نیوبرانزویک. ‘œThere هیچ راهی بدون تصویری این امر رخ داده است. من فقط خوشحالم که نور درخشان بسیار روشن در این وضعیت است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

گرگوری McMichael, 64 قبلا پلیس گفت که او و پسرش را تعقیب پس از Arbery چرا که آنها مشکوک او که یک سارق است. Arbery را واندا جونز کوپر گفت: او فکر می کند او پسر یک بازیکن سابق فوتبال فقط دویدن در Satilla سواحل محله قبل از او کشته شد در یک بعد از ظهر یکشنبه.

بنیامین Crump یک وکیل برای خاکسپاری پدر مارکوس Arbery گفت: آن را ظالمانه آن را در زمان بسیار طولانی برای دستگیری ساخته شود.

‘œThis اولین گام برای عدالت,’� Crump در بیانیه ای گفت. “این قاتل پدر و پسر دو در زمان قانون را در دست خود. این یک تقلید مسخره امیز از عدالت است که آنها لذت می برد و خود را برای آزادی 74 روز بعد از گرفتن زندگی یک جوان سیاه بود که به سادگی به دویدن.’�

این GBI اعلام کرد این دستگیری ها روز پس از آن آغاز شد تحقیقات خود را در درخواست از خارج دادستان. آژانس گرگوری McMichael و 34 ساله و پسر تراویس McMichael تا به حال شده است زندانی به اتهام قتل و تشدید حمله.

این GBI انتشار اخبار گفت: McMichaels ‘œconfronted Arbery با دو سلاح گرم است. در طول برخورد تراویس McMichael کشته Arbery.’� هیچ جزئیات دیگری بودند بلافاصله منتشر شد.

                                                                                                                                                                                                                       

آن خواهد شد که آیا هر کدام از McMichaels تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر.

گرجستان دفتر تحقیقات مدیر ویک رینولدز گفت: در Facebook پست که آژانس تنها می تواند درگیر در درخواست از مقامات محلی و این اتفاق نمی افتد تا این هفته.

‘œI متوجه است که احساسات در حال اجرا هستند در این جامعه و در آنها در حال اجرا بالا در سراسر این دولت است. و آخرین چیزی که هر کسی می خواهد به انجام است را گسترش ما هر صبر و شکیبایی است. اما من نیز می دانم که این تحقیقات باید به درستی انجام داده و در نتیجه من باید بپرسید برای یک کمی از خود صبر و شکیبایی,’� رینولدز گفت.

گرگوری McMichael به عنوان یک محقق برای Glynn شهرستان دادستان منطقه Jackie Johnson قبل از بازنشستگی در سال گذشته است. این اتصال باعث جانسون به recuse خودش از این مورد است.

در یک کنفرانس خبری در آتلانتا قبل از دستگیری اعلام شد پنج شنبه, کالیفرنیا ، برایان کمپ به خبرنگاران گفت: او با اعتماد به نفس دولت محققان خواهد ‘œfind حقیقت است.’�

‘œEarlier این هفته من از تماشای این ویدئو به تصویر می کشد آقای Arbery آخرین لحظات زنده’� کمپ گفت. ‘œI می توانم به شما بگویم این کاملا وحشتناک و گرجی شایسته پاسخ.’�

گرگوری McMichael گفت: پلیس به او مشکوک دونده بود همان مرد فیلم برداری توسط دوربین های امنیتی ارتکاب شکستن. او و پسر رشد تراویس McMichael برداشت اسلحه و شروع به تعقیب یک وانت.

این ویدیو نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا در سرعت دویدن. کامیون متوقف شده در جاده ها جلوتر از او با یکی از مردان سفید ایستاده در وانت را بستر و دیگری را در کنار باز کردن درب سمت راننده.

دونده تلاش برای تصویب وانت در سمت مسافر در حال حرکت فراتر از کامیون به طور خلاصه در خارج از این دوربین را مشاهده کنید. یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدیو نشان می دهد دونده دست و پنجه نرم کردن با یک مرد بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ. یک شات دوم شنیده می شود و دونده دیده می شود مشت زدن به مرد. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده. دونده staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

نیوبرانزویک دفاع وکیل آلن تاکر شناسایی خود را روز شنبه به عنوان کسی که به اشتراک گذاشته شده با ایستگاه های رادیویی. او نمی گویند که چگونه او به دست آمده آن است. در یک بیانیه تاکر گفت که او به نمایندگی از هر کسی درگیر است. او گفت: او تا تصویری ‘œbecause جامعه من شد پاره پاره از هم جدا شده توسط اشتباه اتهامات و مفروضات.’�

تاکر بلافاصله پاسخ به یک تلفن همراه پیام و یا ایمیل.

اعتراض بیش قتل رسیده کاخ سفید که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تسلیت گفتند شنبه به Arbery خانواده.

‘œIt یک چیز غم انگیز’� مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی, ‘œbut من داده خواهد شد و یک گزارش کامل در این شب است.’�

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به نام Arbery مرگ یک œmurder.’� در طی یک میزگرد آنلاین دوشنبه بایدن گفت: این ویدئو نشان می دهد Arbery ‘œlynched قبل از چشم ما.’�

خارج دادستان در حال حاضر نظارت بر مورد تام Durden بود روز دوشنبه گفت که او می خواست یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا اتهامات موجه. گرجستان دادگاه هنوز هم تا حد زیادی بسته به دلیل coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de