برلین — آلمان کشاورزان جنگل بانان و آتش نشانان در حال مشتاقانه در انتظار گسترده باران پیش بینی می شود در هفته بعد به عنوان یک گرم و خشک و زمستان مطرح شده است و ترس از یک سوم تابستان خشکسالی در بسیاری از سال است.

پیش از مجازی آب و هوا در جلسه سه شنبه بود با حضور مقامات برخی از 30 کشور آلمان, وزیر محیط زیست Svenja شولز گفت: در دو سال گذشته از آب و هوای خشک همراه با کلی دماهای بالاتر نشان می دهد نیاز به عمل است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe می توانید ببینید که دو ساله شده است بسیار خشک این است که در حال حاضر باعث مشکلات بسیار زیادی برای ما کشاورزی و جنگلداری,’� او گفت:. ‘œThat است که چرا ما باید برای انطباق با تغییرات دیگر می تواند جلوگیری و ما باید اطمینان حاصل شود که آن را بدتر. … ما واقعا باید فشار پیش با حفاظت از آب و هوا اقدامات ، �

مخازن در حال حاضر پایین است و اگر وجود بارش شدید باران در دو تا سه هفته آینده گسترده شکست محصول می تواند امدن گفت: Mojib Latif یک هواشناس با هلمهولتز مرکز تحقیقات اقیانوس در کیل.

‘œThe دو سال گذشته بودند فوق العاده خشک,’� او گفت: Rhein-Neckar Zeitung روزنامه. ‘œThe زمین نیاز دارد باران.’�

2018 خشکسالی باعث شدید محصول آسیب و در نتیجه چنین برداشت فقیر که دولت تا به حال به آمده تا با یک بسته کمک برای کشاورزان به ارزش صدها میلیون یورو است. در همان زمان, رودخانه ها و دریاچه ها رکورد در سطوح پایین باعث اختلال زیست محیطی و ضربه های آب شیرین صنعت حمل و نقل.

سال گذشته نیز فوق العاده خشک باعث آسیب گسترده به این کشور را جنگل ها و آتش سوزی هشدار در حال حاضر در دوم خود را به بالاترین سطح خود در سال جاری Ulrike Hoefken وزیر محیط زیست و جنگل ها در دولت Rheinland-فالتز گفت: آژانس خبری dpa.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œA سوم خشکسالی-تابستان در یک ردیف می تواند فاجعه بار’� او گفت:.

شده است وجود دارد تقریبا بدون باران از مارس 14, گفت, آلمانی, سرویس آب و هوا هواشناس Andreas فردریش و آن را خیلی زود به بگویید که آیا آسمانی انتظار می رود بعد از این هفته خواهد بود به اندازه کافی برای رسیدگی به این وضعیت است.

‘œIf ممکن بود به مرطوب دوباره ما را کاهش وضعیت پس از آن خواهد بود وجود دارد هیچ خشکسالی’� او گفت:. ‘œIf البته ممکن بود به عنوان خشک تا مارس و سپس ما را به ترس جدی خشکسالی وضعیت اما هیچ هواشناس در جهان می داند که در این لحظه.�

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de