اگر شما از شهر نیویورک یا فیلادلفیا (و یا اگر شما یک فن از Duane “The Rock” Johnson) شما احتمالا می دانید یک Jabroni. اگر شما با استدلال دوستان در مورد دقیق حق (و قطعی اشتباه) نان یا پنیر برای هر ساندویچ, شما حتی ممکن است یک Jabroni. و شروع سهشنبه, مارس 28, شما قادر خواهید بود به منظور Jabroni & Sons ساندویچ ساخته شده با توجه به سخت ایتالیایی-آمریکایی دلی مشخصات.

نوار خمیر راه اندازی takeout-تنها Jabroni & Sons از آن آشپزخانه در 2227 West 32nd خیابان به عنوان یک راه را در برخی از درآمد اضافی در طول coronavirus shutdown در حالی که با ضربه زدن به ساندویچ-ساخت انرژی از برخی از رستوران کارکنان آشپزخانه. “آن آغاز شده به عنوان یک شوخی بین من و یکی از آشپز” توضیح می دهد که نوار خمیر آشپزی مدیر و شریک حداکثر MacKissock. “ما شده است صحبت کردن در مورد انجام این کار را برای سه یا چهار سال; ما یک کل backstory در جریان است. و که در آن من وجود دارد تن از این کمی ایتالیایی دلی و بازار مکان های که در آن همیشه وجود دارد مقدار زیادی از زباله-صحبت کردن در رفتن.”

MacKissock می گوید که بسیاری از دستور العمل های ساندویچ برای سرمایه گذاری جدید می آیند از اریک Weffen و A. J. Schreffler که هر دو مشغول به کار با او برای سال های بسیاری است. “اریک شده است با من از جیر جیر باقلا و A. J. است از فیلادلفیا و sous chef در نوار خمیر” او اشاره می کند. آنها را با هم باز منو که می پردازد ادای احترام به مورد علاقه خود را ساندویچ ها و رستوران ها از روز جوان خود را از جمله فیلادلفیا چیزاستیک به نام کوپر شوخ طبعی ساخته شده با ribeye استیک و کوپر تیز پنیر سفید و کباب گوشت خوک و کلم بروکلی rabe ساندویچ به نام عمو جیمی. نیز وجود دارد Sanducci به نام بعد از یک رستوران در نیوجرسی است که همراه با سه نوع گوشت پرولون giardiniera و خرد شده کاهو و سیر aioli و بادمجان پارمسان ساندویچ به نام Gabanotz. به عنوان یک طرف شما می توانید سفارش خانه ساخته شده از خرچنگ چیپس (سیب زمینی چیپس لباس پوشیدن در خلیج ادویه) با کوپر تیز سس سفید.

ایده شبح رستوران (که در آن کل یک مفهوم و منو تنظیم شده است در یک رستوران موجود برای تحویل تنها) بود و به آرامی به دست آوردن شتاب در شهرهای بزرگ در سراسر کشور بود اما تنها فقط شروع به گرفتن نگه دارید در دنور. MacKissock می گوید که ایده این است که به خوبی مناسب به شرایط فعلی که در آن مشتریان یا نمی توانید ناهار خوردن در رستوران و یا ممکن است با احتیاط از بیرون رفتن در ملاء عام. “بنابراین ما نگه داشتن [Jabroni & Sons] بیرون رفتن از نوار خمیر برای آینده قابل پیش بینی” او می افزاید.

MacKissock میگه منو را در طول زمان تکامل شامل فوق العاده روزانه و غیر ساندویچ ارائه شده و در نظر گرفته شده است به عنوان یک مکمل به takeout بازار لوازم نوار خمیر شده است فروش از رستوران ناهار خوری اتاق های بسته شده در مارس 17. Jabroni & Sons خواهد شد و در ابتدا باز از 11 صبح تا 3 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه برای رفتن سفارشات اما آشپز انتظار برای اضافه کردن تحویل در هفته آینده. در حال حاضر شما می توانید منو در Jabroni & Sons Instagram account و سپس در تماس سفارش خود را به 720-668-8506.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de