با آن شیب توپوگرافی و محدود رد پای خالی سایت در مرکز شهر گلن اللین اتحاد احسان توسعه دهندگان برای سال.

اما یک شرکت املاک و مستغلات می گوید آن را به چالش redeveloping سابق McChesney & Miller فروشگاه مواد غذایی اموال.

                                                                                                                                                                                                                       

South Bend, ایندیانا-بر اساس هللدی خواص می خواهد برای ساخت و مدیریت حدود 30 میلیون آپارتمان ساختمان با هدف قرار دادن نسل وای و خالی nesters. این پروژه در حال شتاب گرفتن است پس از دریافت تا حد زیادی استقبال گرم از روستا طرح در کمیسیون در طول یک ارائه رسمی این هفته است.

“ما با تشویق این طرح در کمیسیون به ادامه این راه و که کاملا ما قصد” هللدی معاون رئیس جمهور T. جلب میچل روز جمعه گفت.

در حالی که برخی از همسایگان بلک در ارتفاع ساختمان و تماس برای اطلاعات بیشتر پارکینگ ترین طرح کمیسیون می گویند که آنها راضی هستید با این عناصر. اما آنها اصرار هللدی به اضافه کردن بیشتر خرده فروشی و معماری علاقه در ساختمان شمالی نما.

“من فکر می کنم که ما باید به درک چالش با این سایت و چه توسعه پیشنهاد من فکر می کنم یک مسکن بزرگ” کمیسر جان Mulherin گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

مقدماتی برنامه تماس برای یک ساختمان پنج طبقه با 86 واحد در گوشه شمال غربی هلال احمر چهار راه و سوریس خیابان. اجاره می رود به محدوده از $1200 $از 2900.

“برج نوع را تصور بلندتر شش طبقه ساختمان است, اما آن را واقعا پنج داستان فوق درجه” ایجاد کرد Planner کلی Purvis گفت.

برخی از ساکنان این میراث آپارتمان در شمال سایت می گویند توسعه بیش از حد قد بلند خواهد بلوک خود را به نمایش خواهد بود و بدتر تراکم ترافیک در خیابان پنسیلوانیا.

آن دسته از ساکنان نیز می گویند توسعه نیاز به تامین پارکینگ برای مشتریان خرده فروشی و بازدید کنندگان است. محصور دو سطح پارکینگ را 104 فضاهای ساختمان را اجاره.

                                                                                                                                                                                                                       

“واقعیت این است که ورود و خروج در هلال احمر را به طور قابل توجهی کمک به هر گونه مشکلات ترافیک که مردم گفته اند که وجود دارد در پنسیلوانیا” کمیسر آنجلا Fanella گفت.

اما Fanella و کمیسر دیوید Rodemann تشویق توسعه به افزایش 1200 متر مربع تعیین شده برای خرده فروشی. Rodemann نیز بیشتر بود ولرم در مورد ارتفاع ساختمان.

“من احساس می کنم خیلی راحت با ارتفاع حتی اگر زمانی که شما در حال ایستاده در مقابل این ساختمان آن را در واقع بلندتر از 64 پا که پیش بینی شده به دلیل که آنها قادر به خود را محاسبه معدل,” او گفت:.

میچل که با این نسخهها کار در هللدی را لاگرانژ گفت طراحان کار می کنند به منظور افزایش سبک معماری اما افزایش خرده فروشی رد پای “سختتر است.” میچل شناور یک بوتیک یا سالن به عنوان نمونه از یک سطح خیابان مستاجر.

هللدی نیز با توجه به اینکه به دنبال افزایش مالیات تامین مالی دلار برای جبران هزینه پروژه.

“من فکر می کنم برای ما اولین گام این است که تلاش برای درک اینکه آیا وجود دارد بالقوه برای این پروژه ما شروع به نگاه زنده ماندن اقتصادی” میچل گفت.

“ما فکر می کنیم این پروژه می تواند کار کند. ما نامشخص است که آیا آن خواهد شد نیاز به هر گونه حمایت در این نقطه یا نه. اگر آن را ندارد, این امر می تواند یک تابع فقط از مالیات جدید نسل از ساختمان ما در جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de