گلن اللین خواهد خواست رای دهندگان در ماه نوامبر اگر ایجاد کرد باید اجازه می دهد تفریحی ماری جوانا فروش در داخل مرزهای خود است.

امنا رای دادند به اتفاق آرا روز شنبه به محل nonbinding سوال رفراندوم در Nov. 3 انتخابات و رای گیری. آن مشاوره طبیعت به معنی هیئت مدیره را به دنبال خواهد از رای دهندگان.

                                                                                                                                                                                                                       

اما نتیجه کمک خواهد کرد که هیئت مدیره سنج احساسات عمومی در مورد اینکه آیا برای سرنگونی و یا حمایت از یک مهلت قانونی برای تجاری گلدان مغازه ها, نزدیک به یک سال پس از تفریحی شاهدانه شد قانونی در ایالت ایلینوی است.

گلن اللین یک سال ممنوعیت تنظیم شده است به آخرین تا زمانی Oct. 26 اما مقامات گفتند که نگاه به تنظیم آن تاریخ به پل شکاف بین زمانی که اصل فرمان منقضی می شود و زمانی که آنها بازگشت به نتایج انتخابات.

در حالی که او از اجازه دادن به رای دهندگان خود می گویند متولی Kelli Christiansen تصریح کرد که ساکنان “سزاوار بالا یا پایین رای” حل و فصل موضوع. تنها تعداد انگشت شماری از دیگر حومه را تصویب موقت ممنوعیت.

“به جای این احساس به من مانند ما حفظ لگد زدن می توانید در پایین جاده اما در اینجا ما هستند و من به همه پرسی به عنوان سوال مطرح” Christiansen گفت. “من گرچه مثل ما به فکر کردن در مورد دلایل چرا هنگامی که و این که آیا هیئت مدیره تعیین کننده برای برگزاری همه پرسی برای مسائل مختلف است.”

                                                                                                                                                                                                                       

آخرین بار رای دهندگان وزن در یک nonbinding اندازه گیری شهروندان یک گروه مخالف به چراغ در یادبود میدان بود که پشت 2012 رفراندوم فشار. این بحث منجر به ماراتن جلسات با سرریز جمعیت.

در مقابل هیئت مدیره مطرح خواهد شد شاهدانه سوال “در مورد که شاید چند ده” نوشته شده به هیئت مدیره و صحبت قبل از امنا در یک تعداد انگشت شماری از موارد Christiansen گفت.

“در حالی که من رای خواهد داد به جای حشیش سوال در انتخابات, من هم می خواهم ما را به در نظر گرفتن معیار های که ما را به چنین تصمیم گیری به منظور اطمینان حاصل شود که ما در حال درمان همه صداها و همه مسائل به همان اندازه” او گفت:.

پیش از جلسه مجازی, 15 ساکنان نظرات ارائه شده در پاسخ به سوال بسیاری از آنها تکرار انتخاب کردن گروه پیام در حمایت از “روشن خنثی و بی طرفانه” جمله بندی. آن را بپرسید: “باید کرد در گلن اللین اجازه فروش تفریحی شاهدانه در ایجاد محدودیت است؟”

                                                                                                                                                                                                                       

در سه ماه اول قانونی ایلینوی درمانگاه در حال احرام جمعی $110 میلیون. به دولت اجازه داده درمانگاه به باز بماند به عنوان ضروری کسب و کار.

شهرداری می تواند محل فروش محلی مالیات تا 3 درصد تفریحی فروش.

در میان شهرهای اطراف Carol Stream, لومپارد, تراس Oakbrook و وینفیلد را مجاز فروش گلندیل ارتفاعات لیسل و ویتون تصمیم گرفتند. در Naperville 53.25 درصد از رای دهندگان تایید تفریحی فروش در یک مشورتی سوال در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de