سان پدرو (CBSLA) — زندانی دیگری مرده است از COVID-19 در زندان فدرال در پایانه جزیره است.

تا کنون پنج زندانی کشته شده اند از ویروس و بیش باید جمعیت زندان دارای آزمایش مثبت است. موارد یافت 900 درصد در یک هفته. روز جمعه اعضای خانواده زندانیان اعتراض در خارج از زندان است.

“من اینجا نگران من می خواهم به می دانم که چگونه برادر من انجام” گفت: گفت: یکی از اعضای خانواده. “این درست نیست و آنها باید حقوق. ما صدای آنها را.”

بیش از 600 زندانی در پایین امکانات امنیتی تشخیص داده شده اند با کروناویروس و اعضای خانواده می گویند که آنها بوده ام در تاریکی باقی مانده است.

“من هیچ چیز نمی دانم” گفت: جکی Vasquez که برادر خدمت است زمان برای مواد مخدر جرم. “من در رفت و آنها نمی خواهند به من هر گونه اطلاعات. آنها فقط گفت که او در آن وجود دارد.”

مقامات زندان تعیین کرده اند تا مسکن موقت برای جدا کردن زندانیان بیمار. آنها می گویند که آنها به دنبال دستورالعمل CDC. اما در اوایل این هفته CBSLA خبرنگار تحقیقی دیوید گلدشتاین صحبت با یک کارمند که گفت: آنها در ابتدا رد تجهیزات حفاظت شخصی.

“هیچ چیز ارائه شده به کارکنان گفت: کارکنان که خواست ناشناس بماند. “آنها ما را تکذیب کرد و گفت ما می تواند آن را ترساندن زندانیان.”

عزیزان نگران شرایط داخل زندان است.

“چه می شنوم از او ؟ که این بد داخل گفت:” نیکول Arredondo که همچنین دارای یک عضو خانواده در پایانه جزیره است. “وجود دارد رت. آنها می توانید تماس بگیرید. خود را از همبندان بیمار بود..هیچ کس مراقبت.”

کنگره Nanette دیاز-Barragan که نشان دهنده سن پدرو منطقه خطاب به سرپرست دوشنبه و همچنین دکتر Anthony Fauci.

“به من گفت: [Fauci] در مورد ميزان عفونت و او به نظر می رسید بسیار نگران” او گفت:. “من از او پرسیدم به من کمک کند با دفاع از اهل بیت ایمنی است.”

شیوع به دست آورد تا توجه هر دو سناتور کالیفرنیا — دایان فاینستاین و کامالا هریس — که در نامه ای این هفته به اداره زندانها درخواست برای توضیح در مورد نحوه وقوع چنین اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de