گلف پوسته بازی قرار می دهد زندگی ورزشی پشت در تلویزیون جمعه

زنده تلویزیونی رقابت های ورزشی است که بازگشت و گلف است که منجر به راه.

چهار بازیکن خیریه پوسته بازی قرار داده شده توسط تولید کننده تجهیزات TaylorMade خواهد همه چیز لگد کردن در 1 بعد از ظهر یکشنبه در ان بی سی و کانال گلف. آن را سه تا از بازی های برتر ستاره-Rory McIlroy داستین جانسون و ریکی فاولر-شرکت همراه با یک امیدوار کننده و وارد در مت گرگ.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها بازی در سمینول باشگاه گلف معروف دوره در جونو ساحل است که هرگز در تلویزیون دیده می شود. McIlroy و جانسون را در فاولر و گرگ در یک چهار ساعت برنامه تلویزیونی خواهد بود که بازی بدون تماشاگر است. آن را بالا می برد حداقل 4 میلیون دلار برای COVID-19 دانست.

شش روز بعد برای اولین بار اصلی تور رویداد پس از همه گیر نگرانی لگد كم. کره ای LPGA قهرمانی خواهد شد که سه نفر از اعضای برتر جهان 10-همه بازیکنان کره — در میان کسانی که رقابت برای 1.8 میلیون دلار کیف پول. وجود خواهد داشت نه هر آمریکایی بازیکنان و یا پوشش تلویزیون برای یکی که اما در مارس 24 دیگری تلویزیونی رویداد را در کانون توجه قرار دادن پشت در جنوب فلوریدا.

بازی: قهرمانان برای امور خیریه یکی دیگر از چهار بازیکن تلویزیونی رویداد شامل تایگر وودز و فیل مایکلسون خواهد بود در مدال در حوب ساند. این خواهد بود که بیشتر از یک چیز سرگرم کننده با افسانه ای quarterbacks گرد کردن چهار. جنگل را تیم با Peyton منینگ و مایکلسون با تام بردی.

وجود دارد برخی از جالب دوره چراغهای کناری به این یکی که همچنین نمی خواهد که تماشاگران. مایکلسون در روند ایجاد یک محل اقامت در جنوب فلوریدا و پیوستن مایکل جردن جدید باشگاه گرو XXIII همچنین در حوب ساند. بردی در حال حاضر با Tampa Bay Buccaneers به تازگی یک عضو در سمینول.

                                                                                                                                                                                                                       

گلف در حال حاضر در نوسان کامل از آخرین از 50 ایالت بازگشایی دوره های خود را برای بازی این هفته و شده اند وجود دارد برخی از رویدادهای کوچکتر ایفا کرده است. یکی از این هفته یاغی تور اسکاتسدیل آریزونا (Ariz.) باز ویتون را PGA veteran, Kevin Streelman است در این زمینه است.

Streelman همراه با دیگر PGA Tour بازیکنان دریافت 37-صفحه بهداشت ایمنی و برنامه ریزی از PGA Tour کمیسر جی موناهان این هفته است که مشخص شده این روش که به اثر زمانی که بازی در مسابقات رزومه. مردان PGA و Korn کشتی تور را به نوسان از چیزهایی که در ژوئن 11, PGA در تگزاس برای چارلز شواب چالش و پشتیبان Korn کشتی در Ponte Vedra, Fla., برای یک رویداد جدید.

“پیام از جی بود که ما صحبت کردیم به پزشکان صحبت به حرفه ای صحبت به سیاستمداران است. این مرحله ما نیاز به نگاهی به امن” Streelman به خبرنگاران گفت:. “در حال حاضر شما بچه ها راحت بازی گلف رقابتی در این عرصه بوده است ؟ پاسخ این بود بله چشمگیر است.”

آخرین تلویزیونی گلف شد مارس 12 در دور اول مسابقات قهرمانی بازیکنان. PGA Tour لغو مانده از این مسابقات و یک سری از لغو دنبال کرد. سال گذشته PGA Tour schedule تا به حال 49 حوادث. در این سال اگر همه هنوز هم برنامه ریزی شده برگزار می شود کل خواهد بود 36. از Korn کشتی تا به حال 28 رویدادهای فصل گذشته; در این سال این آمار به 17.

                                                                                                                                                                                                                       

بیلی Horschel یکی PGA Tour بازیکنی است که بیشتر از مشکل کشش بدون مسابقات. او ماندم, به, با همسر و سه فرزند در Ponte Vedra.

“ما فقط خوب” Horschel گفت. “ما بسیار خوش شانس است که همسر و بچه ها و دوستان ما هستند و همه سالم است. ما شده ایم گرفتن درست مثل هر کس دیگری. هر روز یک روز متفاوت. هر روز به نظر می رسد ‘موش خرمای کوهی امریکا روز با بچه های من. ما یک مقدار زیادی از همان meltdowns و وقفه — تمام آن چیزهایی که شما باید با سه تا از بچه ها زیر 5 اما از آن شده است یک زمان لذت بخش را با آنها صرف.

“من تا به حال هرگز هر گونه شک و تردید است که ما می خواهم دوباره بازی بود اما فقط وقتی که گفت:” Horschel که پنج PGA Tour پیروزی و برنده فدرال اکسپرس جام و آن 10 میلیون دلار جایزه در سال 2014. “با ورزش ما با ارائه یک حس امداد رسانی است که اجازه می دهد تا طرفداران را به ذهن خود را خاموش خود را نگرانی و مبارزات. آن را می تواند به خوبی برای دیدن جهان برای بازگشت به یک حس عادی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de