رادرفورد شرقی, N. J. — Harland Svare یک شروع linebacker در Giants’ 1956 مسابقات قهرمانی NFL تیم و بعد از آن تیم را دفاعی مربی در حالی که هنوز یک بازیکن درگذشت او بود 89.

این Yampa دره کفن در استیمبت اسپرینگز کلرادو گزارش داد که Svare درگذشت در مارس 4 در وب سایت خود را. نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش مرگ است.

                                                                                                                                                                                                                       

برای سال های بسیاری Svare نیز برگزار تمایز بودن NFL جوانترین سر مربی در 31 سال و 11 ماه. او بالا از خط دفاعی مربی به سر مربی لس آنجلس قوچ میدوی از طریق 1962 فصل است.

خط Kiffin از اظهارات و شان McVay این قوچ’ مربی تیم فعلی پس از آن ساخته شده بودند و سر مربیان در سنین جوان تر.

Svare بود 17-دور پیش نویس انتخاب قوچ در سال 1953 از واشنگتن است. پس از دو فصل او پیوست غول های قبل از سال 1955 فصل است.

در مربی تام Landry را دفاع Svare صف در سمت چپ linebacker, در کنار مشاهیر میانه linebacker سام Huff. او در آغاز تمام 13 بازی در سال 1956 از جمله 47-7 تار و مار از خرس شیکاگو در بازی های قهرمانی است. Svare همچنین در بازی های قهرمانی از دست دادن به بالتیمور کلت در سال 1958 ‘ از ” ‘œGreatest بازی تا به حال بازی’� ” و 1959.

غول’ دفاع از اواخر دهه 1950 نیز شامل دو سالن Famers اندی Robustelli و Emlen. Tunnell.

Svare بازی های برگزار شده در سال 89 به طور منظم فصل بازی با 79 شروع می شود از جمله 70 بازی با 61 شروع می شود برای غول. او تا به حال نه حرفه ای interceptions و بهبود, پنج گیر میکنه.

                                                                                                                                                                                                                       

زمانی که Landry چپ غول پس از سال 1959 فصل برای تبدیل شدن به Dallas Cowboys’ اولین سر مربی Svare گرفت و به عنوان مربی دفاعی و شروع هر بازی. او به عنوان یک بازیکن بعد از سال 1960 فصل باقی مانده و به عنوان غول’ مربی دفاعی تحت Allie شرمن در سال 1961.

با قوچ Svare این تیم رفت 14-31-3 قبل از او از کار اخراج شد پس از سال 1965 فصل است. او به غول خود را به عنوان مربی دفاعی در سال 1967 و 1968 قبل از صرف 1969 فصل کار تحت وینس لومباردی با Washington Redskins.

در ماه فوریه سال 1971 Svare استخدام شد به San Diego Chargers مدیر کل. وی افزود: سر مربیگری وظایف با چهار بازی باقی مانده که در آن سال. شارژر بودند 1-6-1 در سال 1973 زمانی که Svare استعفا داد و به عنوان مربی با یک رکورد کلی از 7-17-2. او از کار اخراج شد به عنوان مدیر کل پس از سال 1976 فصل است.

Svare است جان سالم به در برد توسط دخترش میا Anderson; دو نوه و برادر, شناخته شده به عنوان G. O. همسرش آنت بود منشی شخصی به اواخر غول, صاحب, Wellington, مارا, درگذشت او در سال 2008.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im