سانتا آنا (CBSLA) — بالا-خطر مجرم جنسی اوایل منتشر شده است به پشت میله های زندان پس از اتهام افشای خود را در آزادی مشروط مرکز منابع در سانتا آنا.

رودی ویلیام Grajeda Magdaleno, 39, گرفته شده است به بازداشت پنج شنبه. او در نظر گرفته شده است به یک خطر بالا مجرم جنسی زیرا او محکوم شده است از چندین, جرائم جنسی و تلاش برای رشوه دادن و یا حذف خود دستگاه ردیابی.

Magdaleno منتشر شده در مارس 13, پس از اینکه یک اعتبار از 71 روز و در مجموع 142 روز اعتبار زمان خدمت در نقض آزادی مشروط برای عدم شارژ خود را GPS مانیتور با وجود 180 روز حداقل حکم با توجه به سانتا آنا ، مقامات می گویند Magdaleno منتشر شد با GPS مانیتور او دوباره موفق به شارژ.

در مارس 17, پلیس اعزام شدند به آزادی مشروط مرکز منابع پس از Magdaleno گزارش را در معرض خود را به اعضای هیات اما او فرار کرد قبل از اینکه ماموران وارد شدند.

“دستگیری این خطرناک مجرم جنسی تنها چند روز پس از او راه می رفت خارج از زندان نشان می دهد که دادگاه قبر خطا در آزاد کردن او و شش تن دیگر در معرض خطر مجرمین رابطه جنسی در اوایل” سانتا آنا شهردار میگوئل Pulido در بیانیه ای گفت.

Magdaleno را سابقه کیفری شامل شکستن را به یک خانه و افشای خود را به یک دختر 11 ساله دختر رفتن به یک دفتر حقوقی و در حالی که خیره در کار وجود دارد و وادار کردن یک فرد معلول در یک رستوران به صورت شفاهی مقاربت جنسی او.

کالیفرنیا برقرار موقت سیاست $0 وثیقه برای بسیاری از جنحه و سطح پایین جنایات به کاهش زندان ایالتی جمعیت در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

سانتا آنا کارآگاه پلیس می گویند که آنها بر این باورند Magdaleno ممکن است مرتکب جنایات دیگر. هر کسی با اطلاعات می توانید تماس بگیرید کارآگاه مایکل نولان در (714) 245-8302 یا ایمیل mnolan@santa-ana.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de