آن خانم طاووس با طناب در اتاق بیلیارد ؟

یا آن استاد آلو با سرب لوله در سالن?

                                                                                                                                                                                                                       

نور پس زمینه تئاتر دانشجویی شرکت تولید در ورنن هیلز دبیرستان به شما اجازه می در بر راز بزرگ چهار شنبه زمانی که این سهام در یک روز-تنها تولید آن بهار بازی “نشانه” است که اتفاق می افتد با وجود لغو سال تحصیلی و دولت stay-در-خانه سفارش با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

در حال حاضر به نام “سرنخ در قرنطینه” به مرحله تولید چرخد و به یک radio نسخه (فکر می کنم از نوع pre-تلویزیون سرگرمی خود را پدربزرگ و مادربزرگ و پدربزرگ و مادربزرگ و زیاده روی در) است که ویژگی های صدای و موسیقی ضبط شده از خانه های اعضای گروه.

این بازی یک take-off از بازی محبوب هیئت مدیره و فرقه های فیلم های مورد علاقه که در آن شش مهمانان جمع آوری برای یک مهمانی شام در خانه آقای Boddy. وقتی که میزبان تا نوبت مرده آن را روشن به مهمانان هیچ کس امن است. آنها در مسابقه برای پیدا کردن قاتل و نگه داشتن بدن تعداد از انباشته.

هر کسی که اقدام به خرید یک بلیط از VHHS سایت توسط 5 p. m. روز شنبه یک ایمیل دریافت خواهید کرد لینک استفاده کنید برای گوش دادن به 1 ساعت و 15 دقیقه نشان می دهد. لینک خوب خواهد بود برای 24 ساعت شروع در 6 p. m. دوشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

“این نشان می شده اند به طوری سرگرم کننده برای انجام و آن را شرم آور ما را وادار به انجام آن بر روی صحنه گفت:” ارشد Caylee نام تجاری و یک تئاتر کهنه که با شرکت 12 تولیدات در مدرسه. “اما من سپاسگزار است که ما در حال گرفتن این فرصت را به حداقل در حال حاضر نشان می دهد در همه. و آن را سرد که ما همه قادر به دوباره به انجام کاری حتی اگر مدرسه از لحاظ فنی انجام می شود.”

نام تجاری نقش خانم سفید که در هیئت مدیره بازی اما بیشتر از یک زن مرموز لباس-در-تمام-سیاه و سفید شخصیت را در بازی.

“و او ممکن است یا ممکن است به کشته شدن پنج نفر از همسران” با نام تجاری گفت: coyly. “خانم سفید است که همیشه نوع طولانی در پس زمینه با چیزی سرگرم کننده می گویند. من هرگز یک شخصیت او را دوست دارم. آن را واقعا سرگرم کننده نقش است.”

نام تجاری و castmates حدود یک ماه به تمرینات برای بازی — آن را در اصل برنامه ریزی شده برای اواسط ماه آوریل — هنگامی که در مدرسه لغو شد. او می گوید: هر کس غم انگیز بود به فکر می کنم همه از کار سخت خود را که قرار بود به برای هیچ چیز.

اما همکار ارشد Kieren زنگ, صدا, مهندس پیشنهاد “نشان می دهد می تواند به در” با صدا تنها.

تمام بازیگران و خدمه از حدود 35 رو هم به تازگی برای زوم تماس خود را از خواندن خطوط و بل ثبت شده آن است. او همه چیز را با هم در یک فایل و اضافه شده جلوه های صوتی و موسیقی.

                                                                                                                                                                                                                       

“Kieren واقعا تحت فشار قرار دادند که ایده و فکر کردم ما کاملا باید آن را انجام دهد” گفت: Kevin فلن مدرسه در دانشکده تئاتر حمایت کنند. “ما همچنین در حدود هشت یا نه به دانش آموزان داوطلب به بازی موسیقی برای نشان دادن هر یک از خانه خود و حداکثر و بنی Liber که سالمندان و برادران دوقلو قرار داده است که با هم.

“آن را مانند رفتن به عقب در زمان با یک پیر-زمان احساس می کنید که در آن همه چیز اتفاق می افتد در تخیل خود را. اما آن را بسیار سرگرم کننده نشان می دهد و این راه را برای ما دانش آموزان به ویژه سالمندان ما که شده است از طریق چنین عجیب و غریب در سال برای یک بار دیگر بخشی از مدرسه خود را و خود را به تئاتر و جامعه خود. آنها را از دست ندهید که.”

به طوری … که آن را انجام داده ؟

“من می توانم نشان می دهد که” با نام تجاری گفت: با خنده. “این رفتن به سرگرم کننده برای حل این قتل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de