محله چینی ها (CBSLA) — رستوران ها, کافه ها و باشگاه ها تلاش کرده اند به پایان می رسد دیدار پس از coronavirus همه گیر آنها را مجبور به تعطیل نزدیک به دو ماه پیش است.

در حالی که برخی از باقی مانده بسته دیگران چرخد و خود را به مدل های کسب و کار همچنان به رشد است. چنین مورد برای Highland Park آبجوسازی در چینی.

“دو هفته اول خیلی ترسناک” گفت: مدیر کل پیت بلومبرگ.

آبجوسازی ساخته شده بیشتر از آن پول فروش آبجو مستقیما از روی ضربه بزنید. اما زمانی که این بیماری همه گیر آمار و اقامت در خانه سفارشات شروع چیزهایی که تا به حال برای تغییر سرعت.

“ما از یک محل در جامعه برای مردم به جمع آوری و آبجو و قطع به بعد همه وانت” بلومبرگ گفت. “چند روز بعد ما به پایان رسید تا بدانند که چگونه به انجام کار خود تحویل است که واقعا عالی است.”

آنها حرف خود را در مدل کسب و کار تقریبا یک شبه — با تشکر در بخشی از آن به تصمیم گیری ساخته شده در سال گذشته برای به دست آوردن خود را کنسرو خط.

“اگر ما را نمی خرید آن این خواهد بود یک داستان کاملا متفاوت برای ما” بلومبرگ گفت.

در حال حاضر مشتریان می توانید انتخاب کنید تا کنسرو آبجو برای رفتن.

“من فکر می کنم آن را به خوبی کار می کند گفت:” مشتری گیب Quintana. “من در واقع سوار تا اینجا از سن دیگو امروز صبح می آیند و انتخاب کنید تا برخی از آبجو خود را.”

این شرکت قادر به نگه داشتن بسیاری از کارکنان خود را. آنها گفت: آنها فقط خوشحال می شود قادر به نگه داشتن درهای خود را باز کنید و امیدوارم که دیگر کسب و کار می تواند انجام همان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de