امید COVID محدودیت ممکن است به زودی کاسته 400 ویروس جدید کارگران

  • آخرین ملی, بین المللی, به روز رسانی ویروس
  • آنچه دیروز اتفاق افتاده در سا

دولت در پنجمین روز متوالی از صفر coronavirus موارد باعث شده امید است که در جنوب استرالیا می تواند در میان اولین برای شروع کاهش شدیدی محدودیت.

و پرستاران و ماماها در سراسر SA شده اند باز آموزی برای کمک به اگر وجود دارد یک موج جدید از coronavirus موارد است.

بیشتر ویروس ها:

■ چین را تهدید به تحریم بیش استرالیا فشار برای پرس و جو به آنچه موجب COVID-19

■ COVIDsafe برنامه دانلود شده است بیش از دو میلیون بار

■ مراتب بیشتر کودکان به مدرسه از انتظار برای شروع ترم 2

پرستاران و ماماها آموزش مجدد برای افزایش ویروس

بیش از 400 نفر از پرستاران و ماماهای سراسر کشور شده اند باز آموزی برای کمک به جنگ هر coronavirus افزایش است.

یکی دیگر از 300 دوره های ایجاد شده در طول بیمارستان خصوصی سیستم که دولت گفت: افزایش خواهد دولت ظرفیت به “ارائه سطح بالا مراقبت از میان همه گیر”.

تبلیغ نازل شده در فوریه چگونه upskilling کارگران بیمارستان که قبلا در بخش های مراقبت و واحد مراقبت های ویژه بود که برنامه ریزی شده به طوری که آنها می تواند مستقر به عنوان مورد نیاز اگر بیمار اعداد دارای عقاید یا کارکنان بهداشتی بیمار.

“افزایش ظرفیت در سیستم بهداشت و درمان است که در مورد بیش از تخت و هواکش – آن را کاملا ضروری است که ما گسترش و upskill نیروی کار ما به ارائه کیفیت ICU-سطح مراقبت” برتر استیون مارشال گفت.

وزیر بهداشت Stephen وید افزود: “مهارت ها و آموزش های انجام شده توسط این کارکنان خط مقدم هر دو را تقویت توانایی ما برای پاسخ به COVID-19 تهدید و افزایش دانش و مهارت مجموعه ای از صدها نفر از پرستاران و ماماهای پس از همه گیر.”

SA بهداشتی رئیس و مامایی افسر کمکی دانشيار جنی هرلی گفت: نمرات از کارکنان در حال اتمام پنج روز “شتاب فشرده و برنامه مراقبت بحرانی”.

“هر دقیقه در هر شیفت در هر روز پرستاران و ماماها ایجاد یک تفاوت واقعی در جامعه ما – و قبل از هرگز شده است بیشتر مشهود است,” او گفت:.

بالا doc چشم لغو محدودیت در زندگی روزمره

به عنوان کانديد عمل جراحی مجددا در روز دوشنبه و کلید SA خدمات بهداشتی شروع به کار دوباره دولت تعداد کل COVID-19 بيمار باقی مانده در 438 – 95 درصد از آنها در حال حاضر بهبود.

ممنوعیت در حال حاضر می تواند برداشته شود imminently در فعالیت های در فضای باز, ورزش, تشییع جنازه و مراسم عروسی.

او به عنوان خواست عمومی برای دانلود جدید و رسمی تلفن ردیابی نرم افزار برتر استیون مارشال به او قوی ترین نشانه در عین حال که SA می تواند یکی از اولین متحده به سهولت محدودیت است اما برای ارائه زمانبندی.

“کار خوب که SA انجام داده است واقعا ما را در یک موقعیت بسیار خوب,” او گفت: تبلیغ. “ما در حال حاضر پایین ترین سطح از محدودیت در کشور است.

“من مدافع که ما نیز باید بالاترین سطح انطباق. این شده است یک نمایش از شخصیت افراد از SA.

“ما خودمان را در یک موقعیت خوب به محدودیت زمانی که مناسب است.”

آشکار آخرین نتایج تست در دوشنبه دولت را بالا بهداشت عمومی دکتر گفت مقامات تحقیق چه محدودیت خواهد بود برداشته در تراشه ها جای دادند اما هشدار داد از ایجاد موج دوم ممکن است از موارد.

SA ارشد بهداشت عمومی افسر استاد نیکولا Spurrier گفت: او در حال مطالعه چگونه به سهولت محدودیت در فعالیت های خاص و “پیام” مانند قوانین در جمع اعداد است.

South Australian chief public health officer Dr Nicola Spurrie. Picture: AAP / David Mariuz
media_cameraجنوب استرالیا رئیس بهداشت عمومی افسر Dr نیکولا Spurrie. تصویر: AAP / David Mariuz

“این است که قطعا چیزی است که ما دنبال شده است در بسیار بسیار دقت کنید” پروفسور Spurrier گفت. “ما فقط باید به فکر که ما آن را در یک بسیار معقول فارغ التحصیل راه است.”

“وجود دارد طیف وسیعی از چیزهایی که برای مثال ما شده اند بسیار روشن برای مردم برای رفت و آمد از منطقه فوری خود را. از آن خواهد شد به موقع به نگاه در ایمنی سفر به منطقه ای مناطق.

“چیزهای دیگری هستند که از نظر ورزشی. ما می خواهم برای دیدن … مدرسه, ورزش, شروع دوباره. ما باید محدودیت قوانین مورد اندازه مجالس ترحیم و اندازه مراسم عروسی.

“بنابراین همه این چیزها نیاز به نگاه در نظر ایمنی و خطر برای سلامت عمومی است.

پرسید: اگر بازگشایی بارها و باشگاه را بار دیگر به او گفت: “من فکر می کنم اگر شما در نظر بگیرید … بهداشت عمومی خطرات هنگامی که شما باید تعداد زیادی از بزرگسالان آمدن با هم و استفاده از الکل که در آن مردم آرام تر از آن است که بیشتر دشوار است که اجتماعی فاصله.

“بله از یک حس مشترک دیدگاه شما را که ادعای.”

در حالی که 20 فعال موارد باقی می ماند چهار بیماران برای مراقبت در سلطنتی آدلاید بیمارستان از جمله دو مرد سالخورده 68 و 75 در یک وضعیت بحرانی در واحد مراقبت های ویژه.

مقامات آزمایش تقریبا 14,300 مردم بیمار مبتلا به آنفولانزا مانند علائم در یک تست ویژه “حمله رعد اسا”. شده اند وجود دارد حداقل 53,000 آزمون به طور کلی.

Dr Spurrier گفت: گسترش آزمایش باقی خواهد ماند پنجشنبه گذشته در حالی که جدید سرولوژی آزمایش خون را چک بشر آنتی بادی های تولید شده پس از یک فرد آلوده است. خط مقدم و کارگران دیگر علائم ممکن است به زودی آزمایش می شود.

SA خدمات دندانپزشکی ممنوع خواهد بود کاسته در امتحانات پر کردن استخراج و تمیز کردن دندان. BreastScreen SA خدمات را نیز در رزومه کاری این هفته است.

دولت همچنین اعلام کرد تحویل اضافی یک میلیون قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net