به عنوان کوچک تجمع نمازگزاران آماده شدن برای بازگشت به کلیساهای کاتولیک در سراسر ایالت ایلینوی در اوایل مارس 23, دیگر فرقه های مسیحی هستند با احتیاط صعود به جلو با بازگشایی برنامه.

اسقفی اسقف شیکاگو را انتشار دستورالعمل جدید در هفته آینده به صورت تدریجی اما “بسیار جدی” بازگشایی اسقف جفری لی گفت: پنج شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

شروع ژوئن 1 اولین مرحله از طرح اجازه خواهد داد که گروه تنها کمتر از پنج به بازگشت به کلیسا ساختمان به ثبت و یا livestream خدمات.

“ما هنوز در حال تشویق مردم به برنامه ریزی برای ادامه آنلاین عبادت و مطالعات کتاب مقدس و کلاس های خارج از حد احتیاط” لی گفت.

اسقف نشین شامل سه نفر از چهار منطقه در رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر پنج مرحله طرح بازیابی برای بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت در ایالت ایلینوی است. هر منطقه می تواند به جلو حرکت از یک مرحله به بعد بر اساس انواع معیارهای معنی اسقف نشین را به گره هم انواع پروتکل های.

بنابراین لی تشویق همکاری میان خوشه جماعت به کار هم دقیق تر تغییرات.

“ما کاملا به احتمال زیاد رفتن به جوامع مختلف در حال آماده شدن برای مراحل مختلف در زمان های مختلف به این حرکت در,” او گفت:.

لی و دیگر رهبران مذهبی تمایلی به ضمیمه یک تاریخ برای از سرگیری فرد در عبادت.

“ما می دانیم که مردم نگران هستند و می خواهید به عقب بر گردیم به پرستش, اما ما همچنین می دانیم که این یک بحران بهداشتی مانند ما دیده نمی شود و ما واقعا نمی خواهید برای قرار دادن افراد در معرض خطر گفت:” برگرد. Gary اریکسون, معاون اسقف از ایلینوی شمالی کلیسایی منطقه ای بدن برای 141 لوتری جماعت.

                                                                                                                                                                                                                       

برخی از کشیشان را به ریاست عروسی و مجالس ترحیم با گروه 10 یا کمتر مردم است, اما بسیاری دیگر از جماعت قرار داده اند که این خدمات در برگزاری اریکسون گفت. شورای کلیسایی نیست در هیچ عجله به حرکت فراتر از فرماندار محدودیت در تجمعات او گفت:.

“ما در حال حاضر به طور آهسته و محتاط و کل را در تابستان در صورتی که آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن مردم امن” اریکسون گفت.

ویتون مقدس کلیسا در نزدیکی وست شیکاگو را ادامه جلسه عملا از طریق پایان ماه ژوئن سخنگوی مایکل استین گفت.

یکی دیگر از megachurch Willow Creek در جنوب Barrington قصد ندارد برای باز کردن برای فرد آرامش بخش خدمات در ماه مه سخنگوی لیز Schauer گفت. به جای Willow Creek ادامه خواهد داد به ارائه خدمات آنلاین به همراه دیجیتال گروه های کوچک و حوادث.

“در حالی که ما تا حد زیادی پیش بینی آن روز که ما می تواند جمع آوری جسمی برای کلیسا ما باور داریم که در ادامه به سرعت گسترش COVID-19 و دلسوز برای جامعه ما و کلیسا و خانواده” Schauer گفت: از طریق ایمیل. “ما در حال مشورت با مقامات محلی و متخصصان پزشکی به عنوان ما به شکل یک رویکرد چند مرحله به بازگشایی ساختمان ما.”

                                                                                                                                                                                                                       

به عنوان اقامت در خانه محدودیت سهولت برخی از اعضای هیات بازگشت و به دنبال عمومی بهداشت و درمان توصیه های, اما بسیاری از ادامه کار از خانه Schauer گفت.

“بیشتر به عنوان دستورالعمل ها نشان داد توسط دولت ارائه خواهد شد و فرد در گروه های کوچک کلاس ها و کارگاه های آموزشی و در سایت مرکز مراقبت خدمات,” او نوشت. “ما در حال بررسی راه هایی برای نگه داشتن فرد در خدمات کلیسا در ظرفیت محدود است که به دنبال پروتکل های ایمنی برای اطمینان از حفاظت از ما عبادت مهمان داوطلبان و کارکنان است.”

لی اسقف اسقف نشین از شیکاگو به Galena به ورشو, اشاره بازگشایی برنامه های “سند زنده” و نه یک فرایند خطی.

“مسیحیان به نام اعتقاد من به عمل هم به صورت مشترک خوب,” او گفت:. “خودداری فیزیکی عبادت در حال حاضر می تواند یک عمل شاگردی و در واقع یک نوع دعا است. کار ما این است که برای محافظت از هر یک از دیگر و به خصوص کسانی که آسیب پذیر هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de