دوشنبه, مارس 27 کلرادو شروع خواهد شد بازگشایی برای کسب و کار.

“چالش: چگونه ما ایجاد یک راه پایدار برای زندگی از ماه ها که ویروس آلوده خواهد شد با ما؟” فرماندار Jared پلیس به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در 15 آوریل. “پاسخ نه ماندن در خانه برای بسیاری از سال. آن را نمی ممکن است. آن را نمی ممکن است از لحاظ اقتصادی. مردم نیاز به حمایت خود را. کسب و کار نیاز به وجود داشته باشد….

“ما نیاز به پیدا کردن یک راه پایدار است که ما می توانیم زندگی می کنند برای بسیاری از سال. و در همان زمان مطمئن شوید که ما نمی پایمال ظرفیت ما سیستم مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها قادر به هر کسی که قرارداد COVID و هر کسی که قرارداد یکی دیگر از شرایط… یک شانس مبارزه بر ما با کیفیت بالا از مراقبت های بهداشتی بهتر و زندگی می کنند زندگی خود را.”

از امروز حداقل 672 Coloradans فوت کرده اند از ویروس و ده ها بیشتر در حال اضافه شده به دولت رسمی تعداد در هر روز است. در دو هفته گذشته به رشد در تعداد موارد تایید شده است و در بهترین حالت فقط به سختی وارد کردن. اما خطوط روند بودند به اندازه کافی برای پلیس به دنبال از طریق در برنامه های خود را بلند stay-در-خانه سفارش در نیمه شب امشب, مارس 26 آوردن یک پایان به مهمترین محدودیت اجتماعی-فاصله اقدامات به دولت انتقال به یک “امن تر در صفحه اصلی” دوره است. آن را به مراتب تهاجمی تر جدول زمانی برای خروج نیروهای آمریکایی از بسیاری از پلیس را همکار دموکراتیک فرمانداران را پیشنهاد کرده اند و این نشان دهنده عمده واژگونی دولت-طولانی-برگزار موقعیت است که یک افزایش چشمگیر در تست ظرفیت مورد نیاز خواهد بود با خیال راحت به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار.

چندین ایالت پرجمعیت ترین شهرستانهای استان از جمله دنور را تمدید خود را stay-at-home سفارشات از طریق آوریل 8 — اما در حال حاضر نشانه هایی که همکاری های منطقه ای است که مقامات محلی امیدوار بود برای شروع به نزاع. Tri-County Health یافته سفارش در تنها دو نفر از آن سه شهرستان, ترک کردن, Douglas County, که در آن مقامات شده بود تحت فشار از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره برای پایان دادن به تعطیلی ماه گذشته. Weld County رفته یک گام به کشف حجاب یک “امن تر در محل کار” طرح که مخالف پلیس جدید راهنمایی و اجازه می دهد تا همه کسب و کار را دوباره شروع مارس 27. پلیس منتشر شد ترمز و قطار در حال خروج از ایستگاه: کلرادو بازگشایی در راه است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را ویران کرده است کارگران در کلرادو خرده فروشی و بخش های خدماتی و صدها هزار نفر از آنها گذاشته شده و یا furloughed در شش هفته. دولت تسکین اگر آن را وارد تمام شده است خیلی دیر و خیلی کوچک; بیش از 30 میلیون آمریکایی را برای ثبت بیکاری است. در این حالت بسیاری از ساکنان را به پشت بر اجاره و آب و برق و یا پرداخت وام دانشجویی و یا تخلیه حساب پس انداز خود را به شناور باقی می ماند. آنها از جان گذشته برای درآمد اما بسیاری از آنها نیز وحشت زده از بازگشت به کار بیش از حد به زودی از ترس این که بهداشت عمومی ادارات و کارفرمایان خود را نمی خواهد به اندازه کافی تست ظرفیت و یا سایر اقدامات حفاظتی برای آنها را امن نگه دارید.

“من واقعا می ترسم در مورد رفتن به عقب در حال حاضر است که هر کس صحبت کردن در مورد بازگشایی می گوید:” گریسون Landauer بود که گذاشته از یک barista کار در فرودگاه بین المللی دنور در اواسط ماه مارس. “من احساس می کنم گروگان برگزار می شود. شما می دانید — پرداخت صورتحساب خود را, اما شاید مریض و یا در خانه بمانند و امن اما در سمت چپ در وضعیت مالی که وحشتناک است.”

پرسید: در هفته گذشته که آیا بازگشایی خواهد شد و تاثیر برخی از کارگران بیش از دیگران پلیس تکیه بر احساس خوب شعار این لحظه: “ما همه در این با هم.” اما ما نیست واقعا. فرماندار مرحله به مرحله بازگشایی طرح را بیشتر تقویت آنچه را که درست پس از اولین روز آغاز: آن را تا حد زیادی Coloradans کار کمترین پرداخت حداقل امن مشاغل که در حال خواسته به شانه بالاترین سطح خطر شخصی برای حفظ اقتصاد در حال اجرا است. مواد غذایی, مواد غذایی پردازش و تحویل کارگران که مشغول به کار در طول بحران خواهد پیوست خرده فروشی و مواد غذایی-خدمات کارکنان قبل از بسیاری از یقه سفید حرفه ای خواسته خواهد شد که برای تغییر خود را راحت راه دور روال.

اقتصادی و نژادی و نابرابری از این بیماری همه گیر در حال روشن است. سیاه پوست و لاتین کارگران به مراتب کمتر احتمال دارد به کار و شغل است که می توان از خانه انجام و آمار ملی انگلیس نشان می دهد که آنها در حال مرگ هستند از این ویروس در نرخ بالاتر است. آمار منتشر شده توسط مقامات بهداشتی دولت تایید می کند که مردم از رنگ پیمانکاری ویروس در یک نامتناسب نرخ بالا با سیاه, Coloradans به خصوص سخت و ضربه. با بیشتر و بیشتر مردم به بازگشت به کار و بدون درمان با واکسن و یا قوی تست رژیم برای محافظت از آنها این اختلافات به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.

“این کار را برای کشتن مردم” Landauer می گوید. “این رفتن به کشتن مردم و از آن احساس می کند مانند هیچ کس اهمیت می دهد.”

Traffic is down more than 60 percent downtown.گسترش

ترافیک پایین است بیش از 60 درصد در مرکز شهر.

تعقیب Woodruff

پلیس و کارکنان خود را ساخته اند یک شجاع تلاش برای متقاعد کردن Coloradans (و بقیه جهان به عنوان توسط فرماندار ظاهر در سی ان ان دولت از اتحادیه اوایل آوریل 26) که اقامت در خانه سفارش انقضا معنا نیست که بازگشت به قبل از همه گیر عادی اما در عوض افزایشی کاهش-اجتماعی فاصله اقدامات است که نیاز به در محل باقی می ماند برای سال. فرماندار مصمم است که این مرحله جدید نمی خواهد منجر به یک شیب افت در کلرادو اجتماعی-فاصله گرفتن نرخ و مردم و کسب و کار می تواند به اعتماد به انجام کار درست. “این یک فرصت برای بازگشت; در راه است که آن دستور به بازگشت او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 22.

او بسته خود را در جلسه با درخواست تجدید نظر مستقیم به Coloradans: “در پایان روز, ما یک انتخاب است. شما باید یک انتخاب است. آن بستگی دارد.”

اما بسیاری از کارگران در خرده فروشی و خدمات بخش های برنده را می گویند در مورد اینکه آیا یا نه برای بازگشایی شده است. کارفرمایان خود را انتخاب برای آنها و سپس آنها را به صورت خود تصمیم دردناک: بازگشت به کار و قرار دادن خود در معرض خطر بیشتری از ابتلا COVID-19 یا رد احتمال از دست دادن منافع خود و یا بیمه بیکاری?

“من احساس می کنم من قصد دارم به یک انتخاب” می گوید: Maddy هیوز, که با این نسخهها کار در پاره پوشش فروشگاه در LoDo شده است و furloughed پس از ماه گذشته. “این بسیار برای رفتن به انتخاب بین زنده ماندن و پرداخت صورتحساب. من گرفته از بیکاری است که من به تازگی به دلیل این که شما به کار نمی شود و در همه حال به آن را دریافت. بنابراین حتی اگر من کار حداقل, ساعت, من نمی خواهد دریافت بیکاری است.”

Briggs هارلن یک متصدی بار و سرور در چرت زدن بود که گذاشته در اواسط ماه مارس می گوید: او به صورت یک مجموعه مشابه از انتخاب های دشوار است که رستوران ها در نهایت اجازه بازگشایی (که تاریخ هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود). پس از هفته ها تلاش او در نهایت دریافت کمک های بیکاری. اما مانند هر دیگر گیرنده اگر او ارائه کار خود را در هفته های آینده و حاضر آن او را واجد شرایط از دست دادن. به عنوان یک نوک کارمند هیچ تضمینی وجود ندارد که او را تقریبا به همان اندازه به عنوان او استفاده می شود به در غذا-سرویس صنعت خواهد شد که تحت اجتماعی-فاصله مورد نیاز و به احتمال زیاد در حال مبارزه با تقاضای کم برای ماه می باشد. و او نگرانی در مورد افزایش عفونت است که می تواند بسته همه چیز را دوباره ترک او حق بازگشت که در آن او آغاز شده است.

“من می ترسم که ما می تواند دوباره و من می خواهم به بازگشت به کار به مدت دو هفته و پس از آن باید دوباره فایل برای همه چیز” هارلان می گوید. “که بزرگترین ترس من. آیا ارزش رفتن به کار, حتی اگر من را دریافت پیشنهاد کار من ؟ اما اگر من کار ارائه شده و من تصمیم به قرار دادن سلامت من برای اولین بار و آن را نمی — همه از ناگهانی کمی که من می خواهم که در آینده فقط به طور کامل از بین می رود.”

مانند بسیاری از منتقدان از اقامت خود را در خانه سفارش پلیس گفت: بارها و بارها در روزهای اخیر که شدید اجتماعی-فاصله اقداماتی که در محل بوده است در ماه گذشته در حال “پایدار نیست.” اگر درست است آن را تا حد زیادی به دلیل سیاست گذاران تصمیم گرفته اند آن است; به تازگی به عنوان یک چند هفته پیش حتی متوسط دموکرات مانند سناتور مایکل بنت بودند پیشنهاد جارو بسته کمک که شامل پرداخت های تکرار شونده به تقریبا همه آمریکایی ها برای مدت زمان از بحران است. مانند وعده های انبوه, تست چنین طرح هایی باید بی سر و صدا کنار گذاشته شده است به عنوان بازگشایی-به-اقتصاد, جنبش برداشت بخار در میان محافظه کاران و رهبران کسب و کار.

به عنوان آنها منتظر دولت و دولت های محلی به موضوع راهنمایی در بازگشایی و برای کارفرمایان خود را به تصمیم می گیرید که چه زمانی و چگونه به آنها تماس بگیرید بازگشت به کار بسیاری از خرده فروشی و خدمات-کارگران صنعت هنوز در برزخ است. اما به جای اینکه مجبور به انتخاب بین مشکلات مالی و شرایط نا امن کار در هفته های آینده, برخی می خواهند به آتن همچنان ادامه دارد. آنها می گویند که دولت باید به ارائه کمک — این که آیا در صورت ادامه پرداخت مانند این ماه 1200 $در هر فرد فدرال محرک چک کنید و یا اقدامات دیگر مانند اجاره و رهن لغو — تا موثر تر تست و روش های درمان در محل قرار داده.

“ما نیاز به امداد” Landauer می گوید. “ما در حال گفت امن ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که در خانه بمانند. کارگران از طریق هیچ گسل از خود را در حال گرفتن پیچ. ما نباید به مرگ برای اقتصاد است.”

فرد به طور متوسط خطر مرگ ناشی از COVID-19 کم است و تقریبا نه نفر از ده نفر که قرارداد این ویروس نمی خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان. اما کسانی که نه اطمینان شانس به کارکنان که ممکن است مجبور به بازگشت به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر در هفته های آینده. بسیاری از آنها از قبل موجود شرایط پزشکی که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به عوارض جدی از این ویروس زندگی می کنند و یا با اعضای خانواده که انجام دهد. آنها را به بازگشت در بسیاری از موارد به کارهایی که ارائه نمی پرداخت مرخصی استعلاجی و یا بیمه درمانی و نه مجهز به کافی ارائه تجهیزات حفاظت شخصی.

بیش از یک ماه به این بحران حتی بسیاری از کارگران ضروری هستند هنوز هم به حمایت آنها نیاز دارید. Ron دکتر ruggier رئیس جمهور از خدمات کارکنان بین المللی اتحادیه های محلی 105 می گوید که اکثریت قریب به اتفاق اتحادیه خود را عضو که عبارتند از: دنور-منطقه مراقبت های بهداشتی مربوط به فراشی و فرودگاه کارگران — ضروری کارکنان که کار کرده اند در طول این بیماری همه گیر.

“ما داستان از کارگران رفتن به محل کار بیمار به دلیل هنگامی که شما عدم پرداخت بیمار زمان که کارگر مجبور است به وحشتناک انتخاب” دکتر ruggier می گوید. “وجود دارد یک کارگر بود که در ساخت ماسک از حوله کاغذی. من شنیده ام از کاربرانی که گرفتن سرفه در محل کار و ندارد ماسک. هنوز هم وجود دارد بسیاری از مسائل با تجهیزات حفاظت فردی.”

کارگران نگران شرایط آنها به زودی خواهید چهره پیدا کرده اند کمی آسایش در فرمانداری اظهارات. در توضیح اینکه چرا او اجازه خواهد داد تا شخصی-خدمات کسب و کار مانند سالن های زیبایی و تو سرو به بازگشایی توسط مه 1 پلیس آنها را به عنوان داشتن “یک در یک” فعل و انفعالات. اما در حالی که مشتریان ممکن است قادر به استفاده از این خدمات در حالی که آینده در تماس با فقط یک نفر مدل مو و دیگر کارگران را در حال حاضر خواسته می شود به حرکت از سخت انزوا به تعامل با ده ها تن از مردم در هر روز به طور چشمگیری افزایش شانس خود را از ابتلا به این ویروس.

یکی دنور-منطقه hairstylist که خواست نامش متهم پلیس از “قرار دادن نگرانی خود را از ضرر اقتصادی بیش از نگرانی او برای زندگی بشر است.”

“ما نمی ماند [توسط] اجتماعی-فاصله مورد نیاز به عنوان ما مجبور به ایستادن بسیار نزدیک در حالی که دست زدن به مشتریان ما برای مدت زمان طولانی می گوید:” hairstylist. “ما نیز با چالش مواجه با بهداشت مناسب عنوان منابع هنوز هم سخت است برای پیدا کردن در فروشگاه و آنلاین است.”

“من می ترسم” او می افزاید. “من نمی خواهم برای قرار دادن مشتریان و همکاران و خانواده و یا خودم در خطر است.”

با تست ظرفیت عقب مانده اپیدیولوژی و بهداشت عمومی مقامات هنوز در حال بازی گرفتن تا کار برای درک اینکه چگونه این ویروس از طریق ضروری در محل کار در طول ماه گذشته و, چگونه بهترین به اجرای پروتکل های ایمنی. در آوریل 23, Tri-County مقامات صدور یک فرمان به یک شفق قطبی خارج شده مربوط به حداقل نه مورد تأیید و سه مرگ و میر پس از شکایات از کارکنان و خریداران در مورد کمبود اجتماعی, فاصله, ماسک پوشیدن و سایر اقدامات احتیاطی. در سراسر کشور ادارات بهداشت محلی هستند به مقدار زیادی بیشتر از این کسب و کار به پلیس.

“دولت باید گام به بالا و مطمئن شوید که مردم را از آنچه آنها نیاز به کار با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است,” دکتر ruggier می گوید. “اگر کسی اعتماد به کسب و کار بزرگ به انجام آنچه درست است که ما به این مرحله از بازگشایی مجدد قطعا می گویم که نابجا و امید است.”

Protesters asked that the state be reopened during Operation Gridlock last weekend.

معترضان خواسته است که دولت بازگشایی شد و در طول عملیات ترافیکی آخر هفته گذشته.

اوان Semón

در مواجهه با بهداشت عمومی و بحران اقتصادی که تقریبا قطعا تعریف باشند, پلیس بوده است و هیچ اگر نه واقعی به خود است. او led نوع پاسخ شما انتظار می رود از یک اعتماد به نفس centimillionaire گیک تکنولوژی با آزادیخواه گرایش کسب درآمد ستایش خود را از نظر علمی مسلط رسانه ای جلسات در روزهای اولیه از شیوع و پیش نویس بخش خصوصی رهبران به ad-hoc نیروهای وظیفه مانند “نوآوری Response Team.”

طولانی یک منتقد سخت دولت حکم او شده است به ظاهر نگران بیش از نیاز به تعطیل کردن کسب و کار خصوصی به دلیل تاریخی بهداشت و درمان اضطراری. در آوریل 20, او تیز تناقض نظر ساخته شده توسط خود وزارت بهداشت را COVID-19 حادثه فرمانده, که, گفت که دولت را بازگشایی تنها زمانی که آن را می تواند تضمین کند هر کس را به ایمنی. “وجود دارد هیچ دولتی شهرستان و یا دولت است که می تواند شما را امن نگه دارید بهتر از خودتان” پلیس به خبرنگاران گفت:.

به عنوان بحران راکد پلیس اعلام کرد که ایجاد یک ثبات اقتصادی و رشد شورا برای کمک به هدایت دولت را در دراز مدت بهبود تلاش. ریاست سابق دنور شهردار فدریکو پنا شورای تشکیل شده است که عمدتا از رهبران کسب و کار و امور مالی جهان از جمله رشته کوه های راکی صاحب, کیر Monfort سرمایه داری Brad Feld و خصوصی-حقوق صاحبان سهام اجرایی بلر ریچاردسون.

آرایش شورا نگران کار و گروه های اجتماعی. مدت کوتاهی پس از آن اعلام ائتلافی از سازمان های حمایتی از جمله SEIU محلی 105, کلرادو مردم داد و کلرادو خانواده های شاغل حزب صادر شده در شش بخش سیاست پلت فرم تماس در پلیس و اقتصادی خود به شورای موسسه اقدامات اضطراری مانند پرداخت مرخصی مراقبت های بهداشتی تر و قوی تر در محل کار حمایت و بیشتر. خواسته های خود را عمدتا رفته برآورده نشده.

“در بسیاری از نا امیدی می گوید:” دکتر ruggier. “تعدادی از مسائل که مطرح شده برای بیش از یک ماه در این نقطه وجود دارد و واقعا در عمل شده است.”

هیچ مقدار از بازگشایی مهم نیست که چگونه سریع و یا گسترده در حال رفتن به قادر به دفع ویرانی اقتصادی است که در حال آمدن است. همه گیر منفجر اقتصادی بمب اتم در سراسر جهان است و ما در حال رفتن به برخورد با عواقب برای سال آمده است.

بدون مداخله گسترده توسط دولت فدرال و سیاستگذاران این فاجعه اقتصادی را قابل پیش بینی اثر: غنی خواهد شد آب و هوا طوفان در حالی که تقریبا هر کس دیگری بیشتر سقوط خواهد کرد ، حتی به عنوان آنها آماده برای قرار دادن زندگی خود را در خط به نگه داشتن کسب و کار باز کردن بسیاری از خرده فروشی و خدمات کارگران در بدتر مالی شکل از همیشه. Landauer از یک دانشجو در دانشگاه کلرادو دنور تا به حال به استفاده از پول ذخیره شده برای شهریه برای پوشش هزینه های زندگی.

“من تا به حال قادر به فارغ التحصیل بدهی رایگان” Landauer می گوید. “من یک افتخار است. من در مورد مراقبت از مدرسه. اما به نظر نمی مانند که رفتن به اتفاق می افتد راه من آن را می خواستم. من پرداخت می شود من اجاره میزنم بیرون کردند اما من به تماشای همه از کار سخت من ناپدید می شوند.”

هارلان مشغول به کار در مواد غذایی خدمات ، او دوست دارد کار خود را, او می گوید و از خواب یک روز باز خود را در نوار. اما او بیش از حد است که با داشتن به شیب به پس انداز خود را فقط به عنوان او به تماشای بسیاری از تاسیس کافه ها و رستوران ها در حال مبارزه برای زنده ماندن هدف خود را به نظر می رسد حتی بیشتر دور از دسترس است.

“من تا به ذخیره مقدار زیادی از پول و من قادر به برنامه ریزی مالی در یک راه هوشمند,” او می گوید. “اما برای من مهم نیست که چقدر خوب شما را در آن. اگر این همچنان در راه آن می گذرد و ما نمی, واقعا دیدن امداد — نه تنها با چیزهایی مانند اجاره, اما همچنین حمایت مالی برای کسب و کار — من فکر می کنم در دراز مدت عواقب که واقعا ترسناک برای من است.”

به عنوان آنها سعی کنید به راهنمای کشور از طریق تاریکی روز از گیر پلیس و دیگر سیاستمداران امیدوار هستند که در نهایت همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت. اما مانند بسیاری از افرادی که زندگی خود را طرح میتوانست با بحران هارلان می گوید که آن را به او داده یک درک جدید برای چگونه غیر قابل قبول “عادی” واقعا بود.

“میزان ساعت که ما را در هر روز را به کسی دیگری پول شما رو بچه ها کار ده یازده ساعت در روز به مدت پانزده دلار در ساعت در 110 درجه آشپزخانه” هارلان می گوید. “ما در حال حاضر با توجه بسیار و در حال حاضر ما چیزی برای نشان دادن برای آن است. من امیدوارم که زمانی که ما دوباره از این چیزی که من فکر می کنم خدمات و صنعت, مردم باید حداقل دستمزد به علاوه راهنمایی. من فکر می کنم که ما باید بیمه بهداشت و درمان. من فکر می کنم که ما باید 401(k)s و برنامه های بازنشستگی.”

“این بیماری همه گیر فقط در معرض چگونه شکسته سیستم های ما شده اند از جمله اقتصاد ما” دکتر ruggier می گوید. “این بار از اقتصاد ما و جامعه ما شده اند در حال سقوط بر روی دستمزد پایین کارگران و مردم رنگ و اساسا برای همیشه لطفا برای. آنچه در این بیماری همه گیر شده است و قرار است همه چیز را به استارک امداد. بنابراین ما نمی خواهید به بازگشت به حالت عادی. عادی مشغول به کار شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im