‘من این هدیه بزرگ از تاریخ’: سیمون Missick در CBS ‘همه ظهور و مجازی فصل آخر

(CBS محلی)– در حالی که گسترش coronavirus تعطیل هالیوود برای “قیام” در CBS بود به طور معجزه آسایی موفق به تولید یک آخر فصل از طریق زوم و Facetime.

حقوقی, درام, ستاره سیمون Missick و نشان می دهد تمرکز بر ناقص روند قانونی و چگونه قضاوت لولا کارمایکل می خواهد بلافاصله به تغییر همه چیز در لس آنجلس. Missick دور منفجر شد که چگونه هر کس قادر به تولید مجازی قسمت.

“ما تعطیل تولید در مارس 13 و به دلایل ایمنی, ما همه خوشحال است که ما مصرف شد که احتیاط گفت:” Missick در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “ما همه چک کردن در مانند ما همیشه فراموش و ما یه پیام از یکی از ما تولید کننده اجرایی گفت: Greg [Spottiswood] دهکدهای زمین برای یک قسمت. گرگ می خواند ما 10 دقیقه درمان و تصور ما این است که شگفت انگیز است. سپس ما مثل صبر کنید, چگونه این کار را انجام دهیم. مدت کوتاهی پس از آن فردا آن را تصویب و روز بعد ما یک جدول خوانده و فناوری دیده بانی در خانه های ما. آنها شروع به ارسال بیش از چراغ ها و غرفه ها و سپس ما شروع به تیراندازی. آن شش روز به ساقه یک صفحه 62 قسمت. به طور معمول آن را هفت و نیم روز به شلیک 60 صفحه قسمت. این اگزوز پوشش 12 مشاغل مختلف علاوه بر بازیگری.”

Missick بود واقعا افتخار از آنچه نشان می دهد کشیده هنگامی که او به تماشای قسمت. این بازیگر است که خدا را شکر “تمام ظهور” رو مناسب فصل آخر و فرصت را به می گویند با تشکر از شما به طرفداران. در حالی که Missick شده در بزرگ نشان می دهد مانند “لوک کیج” و “تغییر کربن” “تمام ظهور” شده است واقعا یک تجربه مهم برای او.

“ما دادگاه صحنه احساس ما. آن را واقعا احساس می کردم که راه آن را احساس می کند زمانی که ما در مجموعه” گفت: Missick. “من واقعا افتخار از آنچه ما کشیده. من این هدیه بزرگ از تاریخ ساخت. اولین هدیه ای بود که اولین آفریقایی-آمریکایی به رهبری یک نمایش در CBS. فقط زمانی که شما فکر می کنم که اول فصل انجام می شود و سپس ما را در تاریخ به عنوان اولین نمایشنامه درام سری به مجازی قسمت.”

جریان یک فصل از “قیام” در CBS همه دسترسی داشته باشید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de