(CBS محلی)– Clark Duke شناخته شده در هالیوود به عنوان بازیگر از فیلم ها مانند “وان داغ ماشین زمان” و تلویزیون نشان می دهد مانند “دفتر” اما او همواره علاقه وافری به کارگردانی.

دوک به انجام هر دو در فیلم جدید خود “آرکانزاس” یک فیلم در مورد چگونه یک سری از اشتباهات منجر به یک برخورد بین دو جنایتکاران و یک شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر در آرکانزاس است. بازیگران انباشته شده است با نام مثل Liam Hemsworth, Vince Vaughn, John Malkovich و Vivica A. Fox. بازیگران زندگی آسان برای دوک بود که کارگردانی اولین فیلم بلند سینمایی و همچنین اقدام است.

“من عاشق کارگردانی و بازیگران خیلی عالی است” گفت: دوک در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “این واقعا باعث کارگردانی بسیار ساده تر زمانی که این بازیگران هستند که خوب است. من آن را دوست داشتم و این چیزی است که من همیشه می خواستم برای انجام. بازیگری و کارگردانی در این فیلم در همان زمان بود که کمی چالش برانگیز است چرا که شما باید به compartmentalize بسیاری از چیزهای مختلف در مغز شما است.”

مصاحبه کامل:

دوک است آرکانزاس بومی و در حالی که او را bummed این فیلم نمی خواهد که یک اکران به دلیل گسترش COVID-19 او را هیجان زده برای مردم به تماشای فیلم خود را در خانه. اگر چه دوک است که تنها 34 سال او تا به حال چند فصل های مختلف به کار خود را. یکی از بزرگترین تأثیرات در سفر خود بود”،” دوک الهام گرفته شده بود توسط انگلیسی نسخه به ایجاد “کلارک و مایکل” با Michael Cera شد و طرفداران از نسخه آمریکایی قبل از او پیوست و فصل گذشته از سری.

“من از طرفداران بزرگ نشان می دهد و دفتر بیرون آمد زمانی که من در کالج بود گفت:” دوک. “آن را به ما ایده از آنچه ما می خواستیم به انجام آن شد و مایکل کلارک. دفتر احساس واقعا دایره کامل به من به دلیل آن کمک کرده بود شروع زندگی حرفه ای من به عنوان یک فرد بالغ در یک راه بزرگ است. من عاشق بودن در نشان می دهد و من یک فن بزرگ نشان می دهد و من فکر کردم این بود که به رفتن نگه دارید. من آرزو می کنم من هنوز هم در حال حاضر وجود دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de