“من علاقه مند در چگونه تیلور و تبر قرار بود به همراه’: آسیا کیت دیلون در فصل 5 پی اس را ‘میلیاردها

(CBS محلی)– “میلیاردها” در پی اس برای فصل پنج و همه چیز در مورد به دریافت و جالب تیلور میسون در تبر سرمایه است.

آسیا کیت دیلون شده است پیشگامی در تجسم خود را از غیر دودویی شخصیت میسون و دیلون هیجان زده است برای علاقه مندان به اتمام فصل پنج از سری.

“ما از طریق تیراندازی هفت قسمت و ما تیراندازی شد قسمت هشت هنگامی که ما تعطیل تولید گفت:” دیلون در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “هفت قسمت در حال رفتن به بیرون می آیند و ما هنوز به فیلم پشت نیم فصل. من رفتم به این فصل مثل من هر فصل با هیجان و کنجکاوی. من می دانم بسیار کمی در مورد آنچه اتفاق می افتد جلوتر از زمان. چیز خاصی تولید خواهد اجازه دهید من می دانم, اما برای اکثر, من می خواهم به شگفت زده می شود. در این فصل من به خصوص علاقه مند در چگونه تیلور و تبر بودند رفتن به کنار حالا که تیلور در تبر سرمایه است. همچنین من واقعا علاقه مند در چگونه رابطه بین تیلور و وندی Rhoades که قرار بود به توسعه است.”

در حالی که رابطه بین بابی اکسلراد, بازی های برگزار شده توسط Damian Lewis و چاک Rhoades, بازی های برگزار شده توسط Paul Giamatti است headliner نشان می دهد رابطه بین ماسون و Maggie Siff شخصیت وندی Rhoades یکی از جذاب ترین از سری.

“که رابطه واقعا دچار برخی ضربات جدی گفت:” دیلون. “فصل گذشته بود که یک بازی موش و گربه که گربه و چه کسی ماوس و ما هر دو گربه است. در این فصل من هیجان زده برای دیدن این روابط توسعه یافته است. تیلور و وندی… آنها نمی تواند دور با هر چیزی با هر یک از دیگر. حتی در فصل گذشته که تیلور کشیدن یکی بیش از وندی یا وندی کشیدن است یکی بیش از تیلور من فکر می کنم آنها هر دو همیشه آگاه باشید که این یک احتمال است. آنها فکر می کردم در مورد طرح احتمالی در صورتی که یک احتمال است. من فکر می کنم هر زمان وندی دو عبور تیلور در فصل گذشته بود هر دو به شدت صدمه دیده است و بسیار تحت تاثیر قرار. آنها هر دو احترام و عشق به یکدیگر به حدی است.”

تماشای یک قسمت جدید از “میلیاردها” این یکشنبه, مارس 10 در Showtime در 9pm EST/PST و در جریان سری در Showtime Anytime.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de