ICU پاک به عنوان تست حمله رعد اسا حرکت به مرحله بعدی

  • تعداد سحر و جادو به ما اجازه راه اندازی مجدد SA
  • این داستان در مورد کوروناویروس بحران است رایگان برای همه خوانندگان – لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک

آخرین جنوب استرالیا coronavirus بیمار در بخش مراقبت های ویژه مرخص شده و به طور کلی بخش به عنوان مقامات بهداشتی اعلام پایان دادن به دو هفته تست حمله رعد اسا.

رئیس بهداشت عمومی افسر استاد نیکولا Spurrier گفت: 68 سال گذشته SA COVID-19 مورد در سلطنتی آدلاید بیمارستان بخش مراقبت های ويژه.

این می آید به عنوان دولت خود را ثبت هشتمین روز متوالی با هیچ مورد جدید در پایان دو هفته تست مبارزات انتخاباتی.

بیش از 52,000 جنوب استرالیا در حال حاضر تست شده برای COVID-19 دادن دولت بالاترین نرخ در کشور است. در دو هفته تست حمله رعد اسا سا بهداشت جمع آوری شده 19,378 نمونه ها و ثبت شده تنها چهار مورد جدید.

در مجموع SA بهداشت در حال حاضر جمع آوری شده 57,389 نمونه از 52,267 مردم است.

SA بهداشت گفت: 3.27 درصد از جنوب استرالیا شده اند تست شده برای ویروس. در NSW آن گفت: این رقم 2.62 درصد Queensland, ثبت 2.05 درصد ویکتوریا آزمایش 1.68 درصد و WA 1.39 درصد است.

تنها 0.02 درصد از کسانی که بررسی بازگشت یک تست مثبت برای COVID-19.

دولت تعداد کل coronavirus بیماران باقی می ماند و در 438, 96 درصد از آنها بهبود یافتند. وجود دارد فقط 14 فعال موارد در دولت با سه بيماران تحت درمان در این راه.

برتر استیون مارشال گفت تست شده “سنگ بنای” از وزارت امور خارجه در پاسخ به این ویروس است. “آن را قرار داده است ما در یک کاملا فوق العاده و موقعیت” آقای مارشال گفت.

A graph showing South Australia's coronavirus testing figures.
media_cameraیک گراف نشان جنوبی استرالیا coronavirus تست آمار و ارقام.

استاد Spurrier گفت: تست پارامترهای در حال حاضر می تواند گسترش دوباره و GPs خواهد بود توصیه به دنبال coronavirus آزمون برای تمام بیمارانی که به طور ناگهانی از دست دادن حواس چشایی و بویایی.

جنوب استرالیا باید همچنان به دنبال آزمون و اگر آنها تجربه علائم تنفسی فقط به عنوان آنها در طول حمله رعد اسا.

استاد Spurrier و آقای مارشال دوباره تمدید خواستار استرالیایی برای دانلود دولت فدرال COVIDSafe ردیابی برنامه گفت: این مهم به تلاش ملی برای سرکوب ویروس.

بیشتر CORONAVIRUS اخبار

یک میلیون و استرالیا به درخواست برای رفاه به عنوان موارد سقوط

استرالیا سهام پس از COVID-19 مواد مخدر دادگاه آسانسور وال استریت

جستجوهای گوگل سنبله برای COVID-19 درمان

پرتاب کنندگان دریافت چراغ سبز برای بازی

چمن کاسه خواهد بود یکی از اولین ورزش در عمل در SA اما از آن خواهد شد به مراتب از بازگشت به حالت عادی.

کاسه SA امروز اعلام کرد پس از مشورت با دولت است که این امر دعوت سالن را دوباره باز تحت سخت اجتماعی فاصله و بهداشت قوانین.

تعداد پرتاب کنندگان و تعداد افراد مجاز در سالن نیز به شدت محدود است.

“خوشبختانه کاسه است در یک موقعیت که در آن ما می توانیم اگر چه با محدودیت زمانی که مردم با رعایت قوانین و استفاده از حس مشترک” کاسه SA اجرایی علامت علامت Easton گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل

Glimmer of hope for fans as some sports set to return

COVID-19 همچنان به انتقام ویران کردن در ورزش, چشم انداز, اما برخی از لیگ امیدوار هستند از سرگیری در ماه مه و ژوئن. (AAP تصویری)

مورد-ماه رایگان نیاز به لغو محدودیت

یک ماه بدون جدید COVID-19 مورد در حال ظهور است به عنوان شماره سحر و جادو را به دنبال گسترده لغو محدودیت در سراسر SA کارشناسان بهداشت و درمان و رهبران کسب و کار می گویند.

آنها خواستار صبر و شکیبایی برای اطمینان از موج دوم ویروس نمی باتلاق دولت که روز چهارشنبه به تصویب رسید که نقطه عطف اول هفته کامل با صفر در موارد جدید پس از بحران آغاز شد.

چهار هفته زمان قاب اندازه گیری استفاده می شود برای باز کردن Barossa ولی این هفته پس از 28 روز از صفر تازه موارد است.

یک “راه بهبود” گزارش منتشر شده در این هفته توسط استرالیا دانشگاه های پیشرو از جمله آدلاید دانشگاه نیز استفاده می شود این رقم به عنوان بخشی از یک “حذف برنامه” را برای این ویروس به هدف شروع به کاستن از محدودیت.

یک ماه نیز توصیه می شود زمانی از سوی سازمان بهداشت جهانی به دلیل آن را نشان دهنده دو چرخه از حدود 14 روز دوره کمون coronavirus.

دفعات بازدید: داستان کامل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de