در آچه اندونزی دعا در مسجد اما خود را فرش

باندا آچه اندونزی — صدها نفر از مردم در ماه رمضان نماز شب در Baiturrahman مسجد در پایتخت اندونزی غربی دور آسه استان است.

آنها شستن دست های خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus قبل از آنها انجام وضو و شروع نماز خود را. آنها با ماسک پس از دولت درخواست تجدید نظر اما همیشه آنها را می پوشند. برخی از بندگان خود را به نماز و فرش پس از فرش در مسجد بودند و نورد در مارس.

                                                                                                                                                                                                                       

یکی congregant و عمر تصمیم به پیوستن به یک جرم نماز در مسجد و عینک ماسک را به مطمئن شوید که او هم درست به عنوان پیشنهاد شده توسط دولت است. ‘œI احساس کامل نیست اگر من نماز در مسجد’� عمر گفت.

صحنه می ایستد در تضاد به گذشته Ramadans. این مسجد در باندا آسه می تواند به جای هزار و مردم آب گرفتگی در خارج از ساختمان مسجد در سال گذشته است. در این سال بیش از 400 نمازگزاران برای شرکت در نماز شب. آنها با هم بسته بندی شده اما نمی شد اجتماعی فاصله یا نه.

اندونزی امور دینی وزارت ارشاد صادر شده برای مردم را به عبادت از خانه در کنار دولت توصیه برای کار و یادگیری از خانه. شورای علمای اندونزی نیز پیش از این با صدور فتوا مشاوره در برابر نماز جماعت در مناطق که در آن COVID-19 در حال گسترش غیر قابل کنترل است.

اندونزی شیوع کروناویروس شده است اکثر شدید در داخل و اطراف پر جمعیت پایتخت جاکارتا. آن را ثبت کرده است 4,002 موارد با 370 مرگ و میر ناشی از کل 9,511 موارد و 773 مرگ و میر در سراسر کشور است. دولت مرکزی در گزارش نه COVID-19 نفر در آچه با هیچ مرگ و میر ناشی از شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

آچه تنها استان در جهان پرجمعیت ترین ملت های مسلمان است که شیوه های قانون شریعت. منطقه استقلال شد یک امتیاز از دولت مرکزی ساخته شده در سال 2001 به عنوان بخشی از تلاش ها برای پایان دادن به یک دهه جنگ برای استقلال.

این آسه شورای علمای مجاز است روزانه جرم نماز به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال قبلا بهداشت اعلام کرد پروتکل های مانند پوشیدن ماسک و آوردن خود نماز, فرش. برخی از واعظان در حال کوتاه شدن خطبه پس از بندگان نمی خواهد ماندن طولانی در یک جمعیت و برخی آسه مساجد اجازه می دهد که توده های نماز پس از دولت مرکزی را هدایت.

این آسه شورای معاون رئیس فیصل علی گفت: شورا تنها اجازه نماز جماعت در مناطق خاص. ‘œFor افرادی که در مناطقی زندگی می کنند که این بیماری همه گیر از COVID-19 هنوز تحت کنترل آنها می توانید انجام دهید این نماز است که برگزار می شود در مساجد با محدود کردن مدت,’� علی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im