لینتن, Ind. – با 182 سال از زندگی بین آنها لینتون ساکنان دین اتاق و شارلوت Webb گرفته اند و زندگی و مورد ضرب و شتم شانس زنده ماندن را در 90s.

اضافه کردن بقای COVID-19 به لیست خود را از موفقیت است.

                                                                                                                                                                                                                       

داده های اخیر نشان می دهد 13 درصد از افراد بالای 80 که قرارداد این ویروس مرگ در مقایسه با حدود 1% از مردم در 50s خود را.

اتاق – نام او فلوید اما او می رود توسط دین – است که 92 سال سن دارد. او یک کشاورز ارگانیک و دوست و سرپرست برای 90 سال Webb.

آن را حدود یک ماه پیش زمانی که او با شکایت از سردرد و غلبه بر خستگی است. او به اتاق او می خواست برای رفتن به بیمارستان.

هنگامی که او COVID-19 آزمون برگشتم مثبت اضطراری کارگران رفت و به اتاق های اقامت و او را در بر داشت بسیار ضعیف است. اکسیژن خود را از سطوح پايين بود و او هم آزمایش مثبت برای coronavirus.

به مدت دو هفته هر دو مجلس و Webb شد بیماران در شهرستان گرین بیمارستان عمومی. این هفته آنها در حال بازگشت به خانه.

اتاق های گفت: تقریبا از بازگشت به خود قدیمی خود را در حالی که روزنامه هنوز هم رنج می برد از خستگی و همچنان به مبارزه راه خود را به سلامت خوب است. زمانی که آنها در بیمارستان بستری شدند دو قادر به بازدید از یکی دیگر از آنجایی که آنها هر دو ویروس است.

این شهرستان گرین بیمارستان عمومی بنیاد ارائه الکترونیکی, قرص خریداری شده با کمک های مالی تا اتاق و Webb می تواند به برقراری ارتباط با دوستان و خانواده از طریق ویدئو کنفرانس.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها اعتباری زندگی سالم و غذاهای آلی و همچنین حمایت از افرادی که در مورد مراقبت از آنها را برای کمک به آنها در مبارزه با ویروس.

استیسی Burris است که جامعه توسعه مدیر در شهرستان گرین طور کلی یک روستایی کوچک در بیمارستان در لبه لینتون. او گفت: گفتن یک داستان از امید در میان یک بیماری همه گیر مانند این یکی در مورد اتاق و Webb مهم است.

خود سرسختی او گفت: نشان می دهد انعطاف پذیری برخی از قدیمی ترین در میان جمعیت می تواند جمع اوری.

او در مصاحبه لینتون جفت در زمان چند عکس و اشاره کرد که چگونه توجه اتاق شد مطمئن شوید Webb او دارو تجویز شده و در حال استراحت.

‘œIt بسیار عاطفی و ما می خواستم برای قرار دادن این داستان در برخی از خبر خوب از ما با شنیدن داستان از سراسر کشور در مورد تلفات در افراد مسن’� Burris گفت.

اخبار مثبت می آید در یک زمان تیره و تار برای Greene County است. هفته گذشته مقامات بهداشتی وجود دارد اعلام کرد پنج COVID-19 مربوط به مرگ و میر بیماران در لینتون را Glenburn خانه که در آن بیش از 40 ساکنان و متعدد اعضای هیات آزمایش مثبت است.

                                                                                                                                                                                                                       

Burris گفت: این بیمارستان در حال حاضر در حال درمان دو مبتلا به این ویروس است اما ramped تا بیشتر با توجه به شیوع بیماری در محلی از خانه سالمندان.

‘œWe در حال آماده سازی در مورد ما بیشتر موارد’� Burris گفت: روز شنبه بعد از ظهر است. œOne از سخت ترین بخش این است که هیچ کس نمی داند چگونه این ویروس را تحت تاثیر قرار هر فرد است. ما در حال انتظار برای دیدن.’�

__

منبع: هرالد-بار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de