ایندیاناپولیس — ایندیانا ساکنان باید با احتیاط در مورد غلط یا گمراه کننده ادعا می کند برخی از شرکت های در حال ساخت در مورد توانایی خود را برای مبارزه با گسترش coronavirus با مواد ضد عفونی کننده و یا تمیز کردن خدمات, دولت, مقامات گفت.

از ایالت ایندیانا شیمیدان گفت: تمیز کردن خدمات, تمیز کردن و تولید محصول ادعا کرده اند می توانید آنها را ضد عفونی کردن خانه و محل کار و بیمارستان و اتومبیل و سایر فضاهای با محصولات است که به طور خاص کشتن کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œCompanies با استفاده از انواع فرصت های بازاریابی برای تبلیغ این ادعا – وب سایت تلویزیون و رادیو و, آگهی mailers و رسانه های اجتماعی,’� گفت: سارا Caffery یک آفت کش محصول ثبت نام متخصص با دولت شیمیدان ،

او گفت: کسانی که شامل ‘œclaims که پیشنهاد افزایش یا پیشرفته حمایت به این بیماری.’�

این شیمیدان دولت را هشدار می دهد که چنین اغراق آمیز و یا آشکار ادعاهای دروغین می تواند ایجاد حس کاذب امنیت (شمال ایندیانا) بار گزارش شده است.

مصرف کنندگان را ترغیب به بازدید از ایالت ایندیانا شیمیدان سایت در www.oisc.purdue.edu برای پیدا کردن یک لیست از محصولات است که موثر در برابر ویروس ها با توجه به ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست قرار میگیرند.

دولت شیمیدان دفتر گفت: آن را دنبال اجرای لازم در برابر نادرست یا گمراه کننده ادعا می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de