ایندیاناپولیس — ایندیانا مرگ و میر از تایید coronavirus موارد صدر 900 با نزدیک به 100 نفر دیگر پس از فوت با فرض عفونت, دولت بهداشت و درمان اعلام کرد.

ایالت ایندیانا وزارت بهداشت گزارش 57 اضافی مرگ و میر تقویت دولت را تایید کرد COVID-19 تلفات به 901 پس اول مرگ و میر ثبت شد هفت هفته پیش. بسیاری از تازگی گزارش شده مرگ و میر اتفاق افتاده بین جمعه و شنبه اما قدمت آن به مارس 18.

                                                                                                                                                                                                                       

سه فرض COVID-19 مرگ و میر اضافه شده به آمار دولتی به ایندیانا 91 جمله مرگ و میر. کسانی که در حال مرگ است که مقامات وزارت امور خارجه گفت: پزشکان سرزنش در coronavirus عفونت بدون تایید بیماری از نتایج آزمون.

ایندیانا را تایید COVID-19 مرگ و میر بیش از دو برابر شده پس از 437 ثبت شده در آوریل 12 در حالی که رژیم صهیونیستی. اریک هولکوم ادامه بحث را نسبت به کاهش محدودیت های کسب و کار اعمال زیر در این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

هولکوم گفت: او با توجه به اطلاعاتی مانند بستری شدن در بیمارستان و مرگ و مير همراه با در دسترس بودن مراقبت ويژه تخت و هواکش برای کسانی که به طور جدی بیمار است.

آخرین آمار دولتی نشان داد 546 COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ويژه ایندیانا بیمارستان و که 44 درصد از تخت ICU باقی مانده در دسترس به عنوان از دوشنبه. که 75 کمتر coronavirus بیماران در این ويژه نسبت به پنج شنبه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de