دهلی نو — نارندرا نخست وزیر هند اعلام کرد که دولت با صرف بیش از $260 میلیارد دلار معادل حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور در یک coronavirus اقتصادی امداد بسته طراحی شده برای جهان دوم پرجمعیت ترین کشور بیشتر متکی به خود.

‘œThe بسته را هدف اصلی این است که برای ساخت یک متکی به هند,’� مودی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی گفت که این کمک خواهد کرد که این کشور در رقابت جهانی است.

                                                                                                                                                                                                                       

هند وارد ششمین هفته از دقیق در سراسر کشور مستند در روز سه شنبه هل دادن یک اقتصاد در حال حاضر enfeebled قبل از همه گیر را به آستانه سقوط.

این مستند آغاز شد که مارس 25 ارسال یک خروج کارگران از آن بخش بزرگ رسمی فرار از شهرستانها به خانه های اجدادی خود را در حومه شهر. اقتصاددانان می گویند بیکاری 24.7% این هفته است.

در هفته گذشته برخی از محدودیت در تولید و اشتغال برداشته شد به سهولت بار در ضعیف است. اجتماعی فاصله از هنجارهای رسمی باقی مانده در اثر اما برخی مسافری راه آهن خدمات از سر گرفته شد روز سه شنبه از دهلی نو و بمبئی با قطار مجاز به اجرا در ظرفیت کامل.

یک مرحله جدید در این مستند آغاز خواهد شد مارس 18, زمانی که مرحله کنونی تنظیم شده است برای پایان دادن به مودی گفت.

‘œCoronavirus است برای رفتن به بخشی از زندگی ما برای مدت زمان طولانی. اما ما نمی توانیم اجازه زندگی ما حول آن’� او گفت:.

مودی داد و بارها تکرار شده و قول می دهم که این قرن را متعلق به هند با اشاره به کشور به سرعت ramping تا تولید تجهیزات حفاظت شخصی پنکه و دیگر لوازم در پاسخ به این بیماری همه گیر.

‘œThe بحران نشان داده است که اهمیت خود وابسته به هند است. این تنها راه است,’� او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net