صحنه از یک مراسم تشییع جنازه در هایدی هربرت ذهن او به عنوان گوش به پزشک توصیف شوهرش کاهش بیماری است.

او سطح اکسیژن انداختن. او تلاش برای نفس کشیدن. او نیاز به تسکین یافته و قرار دادن بر روی یک حق دور شد و شانس او هرگز از خواب بیدار.

                                                                                                                                                                                                                       

آن را به حال شده است سه روز پس از 49 ساله مایکل هربرت بستری شد نورث وسترن پزشکی Delnor بیمارستان در ژنو و تست شده برای کوروناویروس. با هیچ بازدید کننده مجاز با توجه به همه گیر هایدی و دو دخترش نشسته بود در پارکینگ به عنوان نزدیک به عنوان ممکن است, دعا برای بازیابی خود و امید برای بهترین.

اما در مارس 27, آنها یک تماس FaceTime از مایکل هربرت و دکتر توضیح داد که او تا به حال منتقل شده به واحد مراقبت های ویژه بود و در مورد به انجام یک درمان تهاجمی طرح است.

شانس خود را از بقا بود 20 درصد از آنها گفت. آن زمان برای خداحافظی.

“من فقط به طور کامل متمرکز بر” من می خواهم برای دیدن خانواده من. من می خواهم به زندگی می کنند'” هربرت گفت. “این ترسناکترین تلفن تماس من تا به حال به را است.”

شفق قطبی وکیل علائم آغاز شده و آخر هفته از 20 مارس بد سرفه و سپس یک تب. زیر پنج شنبه, سرفه بدست آنقدر شدید است که او قادر به خواب. بنابراین او و همسرش کردم تا اوایل سه شنبه و سوار به اتاق اورژانس.

                                                                                                                                                                                                                       

Michael Herbert, 49, of Aurora had a 20% chance of survival after he was moved to the intensive care unit at Northwestern Medicine Delnor Hospital. Six days later, he was taken off the ventilator and expected to recover.

  مایکل هربرت 49 از شفق قطبی تا به حال 20 درصد شانس زنده ماندن پس از او منتقل شد به بخش مراقبت ويژه در شمال غربی پزشکی Delnor بیمارستان. شش روز بعد او گرفته ونتیلاتور و انتظار می رود به بهبود می یابند. – جو Lewnard | عکاس

در ابتدا مبتلا به پنومونی هربرت صرف چند روز آینده به طور منظم در یک اتاق بیمارستان قبل از او منتقل به بخش مراقبت های ويژه قرار داده و بر روی ونتیلاتور. او خانواده خود را ادامه داد بازدید روزانه به پارکینگ بیمارستان و بررسی در با تیم مراقبت های بهداشتی هر روز صبح و شب. او قدیمی ترین دختر 18 ساله ریگان نگه داشته و یک مجله از هر بروز رسانی را دریافت کردند مهم نیست که چقدر کوچک است.

چند روز پس از هربرت شد انتوبه یک پرستار تصمیم به FaceTime خانواده خود را به طوری که آنها می تواند به او صحبت کنید. با وجود اغماء دولت هربرت صورت عبارات نشان داد او به رسمیت شناخته شده خود را صدای هایدی گفت و او حتی دیدم “I love you” در زبان-یک ژست خاص او و ریگان انجام داده اند از او کم بود.

هربرت نمی کند به یاد داشته باشید که تعامل, اما آن را به همسر و بچه ها برخی از آرامش ذهن.

“آن دسته از پزشکان و پرستاران در Delnor بودند مانند مایک خانواده — یک فرمت از خانواده ما از آنجا که ما نمی تواند در دیدار” هایدی گفت. “آنها خیلی خوب بودند به من.”

                                                                                                                                                                                                                       

هربرت احساس ضعف و گیجی زمانی که او به دست آورد آگاهی مارس 1, اما او می تواند به یاد داشته باشید با استفاده از یک نشانگر به درخواست پزشکان خود را اگر آنها می تواند حذف لوله از گلو او را. او به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند پزشکان به همسرش گفت: اما آنها می خواستند به بسیار مراقب باشید به عجله خود را بازیابی.

همین دلیل است که هایدی و دخترش شوکه شده بودند زمانی که آنها به یک تماس FaceTime از هربرت روز بعد. او به تازگی گرفته شده ونتیلاتور-هشت روز زودتر از انتظار می رود — و می خواستم بگم سریع و گوشخراش “سلام.”

“ما هیجان زده” همسر او گفت:. “ما نمی توانستم باور ما واقعا صحبت کردن به او.”

هربرت تا به حال هیچ ایده چگونه او شده بود ناخودآگاه و انتوبه تا زمانی که پزشکان به او گفتم آن مه 2 — مادرش تولد. او در اولین تماس تلفنی.

به عنوان وضعیت خود را بهبود هربرت منتقل شد از ICU و قرار داده شده در یک اتاق خصوصی با یک پنجره. خانواده اش قادر به درایو در نظر او خارج از ماشین و موج. آن را “یک میلیارد بار بهتر از FaceTime,” او گفت:.

آوریل 5, او می تواند آن را از طریق شب بدون تکیه بر اکسیژن است. روز بعد او پاک شد به خانه بروم.

هربرت راه می رفت با یک عصا در ابتدا و جدا شده خود را به مدت دو هفته. ریه های خود هنوز ضعیف تر از حد معمول صدای او هنوز هم کمی گوشخراش.

Michael Herbert, right, delivered food Monday as a "thank you" to the health care workers at Northwestern Medicine Delnor Hospital who saved his life. Herbert, a coronavirus survivor, spent two weeks in the hospital and six days on a ventilator.

  مایکل هربرت راست تحویل مواد غذایی دوشنبه به عنوان یک “متشکرم” به کارکنان مراقبت های بهداشتی در نورث وسترن پزشکی Delnor بیمارستان که زندگی او را نجات داد. هربرت یک coronavirus بازمانده صرف دو هفته در بیمارستان و شش روز در ونتیلاتور. – جو Lewnard | عکاس

اما به عنوان او رشد می کند قوی تر هر روز بخش هایی از زندگی خود را آغاز کرده اند به حالت عادی بازگشت. او شروع به رفتن به کار به عنوان یک وکیل املاک و مستغلات. او قادر بود با خانواده اش دوباره. او حتی کاهش یافته است وعده های غذایی در Delnor این هفته برای تشکر از ICU کارکنان برای صرفه جویی در زندگی خود.

“من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که خدا به من شفا داد و مهارت های لازم برای پزشکان و پرستاران است که آنها نیاز به انجام این کار” هربرت گفت. “من تا به حال یکی از پنج شانس زندگی من در خارج از بیمارستان در دو هفته. آن را یک معجزه بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im