(CBS محلی)– بازیگری همواره اصلی ترین چیزی که برای Talia Balsam.

هر دو درخت گل حنا پدر و مادر شدند, بازیگران, بلسان, اولین بار, شوهر, شد, جورج کلونی و او را به عمل با شوهرش جان اسلاتری در “مردان دیوانه.” در حالی که مرهم ساخته شده است یک نام برای خود در تلویزیون نشان می دهد مانند “طلاق” “میهن” و “مردان دیوانه” این بازیگر به تازگی این فرصت را به ستاره در یک فیلم به نام “جنوبی کوه” در مورد یک زن است که می شود زندگی او را وارونه توسط شوهرش و بچه ها.

“عالی بود. راه فیلم آشکار است که دقیقا چگونه من احساس کردم در حالی که ما آن را انجام می دهند گفت:” بلسان در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “ما شلیک در نظم و داستان آیا تکامل در این راه است. آن را تقریبا مانند یک بازی در بخش. شما می توانید به تماشای این فیلم و ببینید که چگونه آن را حل و فصل. واقعا زیبا. من عاشق فیلم. این یک آمدن از سن داستان. این ازدواج به پایان می رسد به طور ناگهانی و یک خانواده جدید و کودک در می آید. هنگامی که شما فکر می کنید زندگی در جریان است یکی از راه های آن را واقعا سخت به تنظیم مجدد خودتان.

بلسان معتقد است در گرفتن قطعات برای یک دلیل خاص و او احساس کمی خویشاوندی با شخصیت لیلا در فیلم, چرا که پسر او در گرفتن مجموعه ای به رفتن به کالج در حالی که او در این فیلم است. در حالی که این بازیگر تا به حال بسیاری از تجربه های بزرگ در زندگی حرفه ای اش یکی از مورد علاقه های شما بود “مردان دیوانه” به دلیل آن است که یک زمان نشان می دهد و او را به کار به طور مستقیم با شوهرش اسلاتری.

“گاهی اوقات احساس می کنم مثل آن روز اول مدرسه در شغل اما با مردان دیوانه من احساس نمی کنم که راه به خاطر من می دانستم که هر کس وجود دارد گفت:” بلسان. “که باعث می شود من عصبی بیش از حد, اما من می دانستم که مت وینر و این چنین بزرگ ، ساخته شده است که من کمتر عصبی و شما احساس می کنید مانند شما در چنین قیافه با لباس و تمام. من عاشق انجام آن کار است. من فکر می کنم بسیاری از همان چیزهایی که در حال رفتن با لباس های مختلف. برخی از مردم می گویند ما تغییر زیادی در محل کار, اما من فکر می کنم که آن را ممکن است شده اند گفت: نه زیاد.”

“جنوب کوه” است که در حال حاضر جریان در VOD. سازمان دیده بان تمام DJ Strainge این مصاحبه از “نشسته” سری به اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de