لس آنجلس (CBSLA) — ماسک هستند که باید در هر نقطه فراتر از صفحه اصلی در حال حاضر شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: در سفارش صادر چهارشنبه.

لس آنجلس است که در روند بازگشایی به آرامی پس از خاموش کردن به سرعت گسترش coronavirus. اما به دلیل محدودیت ها به تدریج کاهش Garcetti گفت که پوشش صورت نیاز به نگه داشتن مردم بی خطر است.

“همه ما باید به رسمیت شناختن است که ما در حال حرکت فراتر از COVID-19 — ما در حال یادگیری برای زندگی با آن است. که به معنی گرفتن هر احتیاط معقول و منطقی به طوری که ما می تواند همچنان در نظر گرفتن دقیق گام به جلو با خیال راحت شروع بازگشایی اقتصاد و گرفتن برخی از ما زندگی بازگشت” Garcetti در بیانیه ای گفت.

Garcetti را سفارش می کند ماسک های مورد نیاز برای تمام Angelenos به جز برای کودکان و کسانی که با معلولیت.

“پوشش صورت کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. پوشیدن آنها هر زمان که ما دور از خانه را ایجاد معنی دار لایه برای حفاظت از مردم ما ممکن است در تماس با و که حس می کند در این مرحله از پاسخ ما به بحران” Garcetti گفت.

پارچه پوشش صورت توصیه شد توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آغاز آوریل, حتی اگر آنها را فراهم نمی کند حفاظت جامع از N95 ماسک که مقامات می گویند باید محفوظ است برای حرفه ای پزشکی درمان بیماران. این فروشگاه نیاز به پوشیدن ماسک به رهبری برخی از مخالفت شدید طی روزهای اخیر برخی از ماموران امنیتی و تحریم فروشگاه های کاستکو.

“این ساده است: پوشیدن هر زمان که شما بیرون بروید” Garcetti گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de