قاضی حاضر به اخراج USC پذیرش رشوه پرونده Lori Loughlin, Mossimo Giannulli

لس آنجلس (AP) – یک قاضی رد جمعه به رد اتهامات بازیگر Lori Loughlin او طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli و برجسته دیگر پدر و مادر متهم به خیانت کالج پذیرش فرایند استدلال می کنند که آنها نو توسط مقامات فدرال.

بازیگر Lori Loughlin و شوهر Mossimo Giannulli (C عقب)خروج از دادگاه فدرال بوستون بازداشت پیش از محاکمه شنوایی با دادرس قاضی کلی در جان جوزف Moakley ما دادگاه در بوستون در آگوست 27, 2019. (گتی ایماژ)

ایالات متحده منطقه قاضی ناتانیل Gorton رد دفاع پیشنهاد به بازی شیر یا خط کیفرخواست بیش از اتهامات سوء رفتار توسط ماموران اف بی آی در مورد آن را لرزاند جهان از آموزش عالی است. قاضی نیز محروم تلاش خود را برای جلوگیری دادستان از ارائه برخی مخفیانه ضبط تماس های تلفنی در دادگاه.

“دادگاه راضی است که دولت و وکیل است نه به دروغ و یا تلاش برای گمراه کردن دادگاه و یا ساخته شواهد” Gorton نوشت: در او حاکم است.

یک وکیل برای زن و شوهر کاهش یافته است به نظر در روز جمعه.

Loughlin و Giannulli در حال برنامه ریزی برای رفتن به دادگاه در ماه اکتبر به اتهام که آنها پرداخت می شود $500,000 به دختران خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه استخدام حتی اگر نه دختر بود و یک پارو زن. آنها را تکذیب کرد پرداخت رشوه و گفت: آنها بر این باور خود را پرداخت قانونی شد کمک های مالی.

مربوط به: دادستان انتشار عکس از Lori Loughlin در ماشین های پارو زدن

آنها در میان 50 نفر متهم سال گذشته در مورد لقب “عملیات Varsity Blues.” مقامات گفتند ثروتمند پدر و مادر پرداخت مبالغ هنگفتی به امن خود را پذیرش در مدارس نخبگان به عنوان جعلی ورزشی استخدام و یا کسی که تقلب در امتحانات ورودی.

این تصمیم قاضی آمد و پس از او به دستور دادستان به توضیح آیفون, یادداشت های نوشته شده توسط بستری متفکر پذیرش خیانت طرح — ریک خواننده — زمانی که او مخفیانه همکاری با دولت در ماه اکتبر 2018.

در یادداشت های خود را, خواننده نوشت که محققان به او گفت به دروغ به پدر و مادر را متهم اظهارات بیش ضبط تماس های تلفنی. این عوامل به او دستور می گویند او گفت: پدر و مادر پرداخت شد رشوه به جای کمک های مالی, با توجه به یادداشت های عمومی حقوقی براده.

“آنها همچنان به از من بپرسید به گفتن دروغ گفتن و باز گفتن آنچه که من گفته مشتریان من به عنوان به که در آن پول وجود دارد که قرار بود به این برنامه نه مربی و که آن را کمک و آنها می خواهند آن را به یک پرداخت” خواننده نوشت: با توجه به اسناد دادگاه.

Gorton تا به حال نام خواننده ادعا می کند در یادداشت های خود را “جدی و نگران کننده است.”

دفاع استدلال یادداشت ها نشان می دهد که عوامل مورد آزار واقع خواننده به جعل شواهد با فریب پدر و مادر به دروغ موافقت که پرداخت رشوه.

این عوامل در مورد رد اعمال فشار و خواننده به دروغ گفته شده است آموزش او را به صریح تر با مشتریان جدید که در حال حاضر از طریق رفته با رشوه خواری طرح. دادستان گفت: خواننده در زمان یادداشت زمانی که او تا به حال هنوز به طور کامل قبول مسئولیت جنایات خود. بعلاوه دادستان گفت: این مهم نیست که آیا خواننده به نام پرداخت رشوه و یا کمک های مالی, چرا که آن را هنوز هم غیر قانونی در عوض.

Gorton نوشت جمعه که دادستان شکست به نوبه خود بیش از خواننده یادداشت به دفاع از گذشته “غیر مسئولانه و غلط” اما “نه عمدی.” Gorton گفت: ماموران در تلاش بودند تا خواننده به تایید و نه ساخت و شواهد. و اگر دفاع وکلای مخالف آنها “فرصت کافی” به صلیب بررسی خواننده در دادگاه به قاضی گفت.

“آیا خواننده تماس در ماه اکتبر 2018 شد سازگار با خود را قبل از نمایندگی های خود را ‘برنامه’ و اینکه آیا آنها نشان می دهد که متهمان معتقد پرداخت های خود را به طور مشروع کمک های مالی به جای رشوه مسئله مستقیما برای داوران پس از محاکمه در محاسن,” او نوشت.

خواننده التماس گناه است و انتظار می رود بسیار مهم شهادت در دادگاه. او شروع به همکاری با محققان در سپتامبر 2018 و مخفیانه ضبط تماس های تلفنی خود را با پدر و مادر به ساخت این پرونده ادامه دارد.

نزدیک به دو دوجین پدر و مادر در حال حاضر مجرم در این مورد از جمله “زنان خانه دار ناامید” بازیگر Felicity Huffman. او در خدمت نزدیک به دو هفته در زندان پس از او اعتراف به پرداخت $15,000 به کسی که درست دخترش کنکور پاسخ.

(کپی رایت© 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی یا توزیع شود.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de