شیکاگو — ایلینوی خواهان تمدید مطالبات شنبه برای کسب اطلاعات بیشتر در زندانی که آزاد شده اند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این ادعا برخی از آنها خشونت آمیز جنایی تاریخ است و می تواند تهدید امنیت عمومی.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر یک دموکرات امضا منظور در اوایل این ماه اجازه می دهد furloughs برای زندانیان سالمند و یا کسانی که با شرایط بهداشتی که در نظر گرفته ‘œmedically آسیب پذیر’� به پیمانکاری و گسترش COVID-19. حدود 36,000 مردم به زندانی در ایالت ایلینوی امکانات و حقوق مدنی طرفداران نگرانی در مورد اهل بیت رفاه.

                                                                                                                                                                                                                       

آمریکا و میزبانی یک ویدیو کنفرانس خبری روز دوشنبه گفت درخواست های خود را برای اطلاعات نادیده گرفته شده اند از جمله جزئیات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از خود را از دست دادند و چگونه Illinois Department of Corrections تعیین می شود که منتشر شده است.

‘œOur نگرانی است که فرماندار و IDOC با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک راه را برای فشار به دستور کار سیاسی خود را از آزاد کردن زندانیان به جای در واقع به دنبال امنیت عمومی,’� گفت: Rep. اوری بورن از Morrisonville.

مقامات دولتی شده اند خاص در اعداد است.

در پاسخ به خبر مربوط به سوابق درخواست برای اسامی زندانیان آزاد شده به دلیل همه گیر گروه ارسال یک سند با همه زندانیان آزاد شده پس از آوریل 1. لیست تقریبا 3,900 زندانیان را شامل نمی شود و دلایل خود را برای انتشار.

پریتزکر اعطا کرده است حداقل 17 دادخواست برای بخشش از اواسط مارس از جمله هفت زندانی محکوم به قتل با توجه به شیکاگو تریبون. پریتزکر را ارائه نمی دهد روزنامه اطلاعات در فرمانداری استدلال است.

                                                                                                                                                                                                                       

آسوشیتد پرس در سمت چپ پیام دوشنبه برای spokeswomen برای پریتزکر و IDOC.

شده اند وجود دارد شیوع کروناویروس در دولت correctional facilities. وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد 153 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 با اکثریت قریب به اتفاق در Stateville کانون اصلاح و در کرست هیل که در آن وجود داشته است 10 مرگ و میر. به طور کلی 147 اصلاحات کارکنان نیز آزمایش مثبت با 74 در Stateville.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث شدیدتر بیماری تهدید کننده زندگی از جمله ذات الریه.

ایلینوی مقامات گزارش جدید 50 مرگ و میر مربوط به COVID-19 دوشنبه آوردن کل ایالت تلفات به 1,983. ایلینوی وزارت بهداشت نیز گزارش داد 1,980 موارد جدید در مجموع از 45,883 در ایالت ایلینوی است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جان اوکانر در اسپرینگفیلد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de