واشنگتن — در به طور ناگهانی در مورد چهره, وزارت دادگستری در روز پنج شنبه گفته است که رها کردن پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین رها کردن یک دادستان که شد پاره ای برای رئیس جمهور و حامیان او در حمله FBI را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی است.

این اقدام خیره کننده معکوس برای یکی از امضا موارد آورده شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر. می آید حتی اگر دادستان در سه سال گذشته را حفظ کرده اند که فلین به دروغ FBI در ژانویه 2017 مصاحبه در مورد صحبت های او با سفیر روسیه.

                                                                                                                                                                                                                       

فلین بستری در آنجا شفاعت گناه قبل و بعد از درخواست برداشت پذیرفت و او یک کلید همکار برای مولر به عنوان مشاور ویژه بررسی روابط میان روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مبارزات سیاسی.

پنج شنبه عمل شد و به سرعت در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن است که بی وقفه در توییتی در مورد ‘œoutrageous’� مورد و در هفته گذشته تلفظ فلین ‘œexonerated” و آن است که به احتمال زیاد به انرژی حامیان رئیس جمهور گرفته تا بازنشسته ارتش سپهبد به عنوان یک علت.

اما آن را نیز اضافه کنید دموکراتیک به شکایات که دادستان کل ویلیام بر این است که بیش از حد وفادار به رئیس جمهور می تواند یک انحراف برای وزارت دادگستری است که به دنبال تمرکز بر جنایات ناشی از کوروناویروس.

‘œAttorney کلی Barr سیاسی از عدالت می داند هیچ مرزهای” مجلس نانسی پلوسی گفت. او متهم بر بخش ‘œdropping مورد به ادامه پوشش برای رئیس جمهور.”

                                                                                                                                                                                                                       

مدت کوتاهی قبل از تشکیل پرونده ارائه شد براندون ون Grack یک Mueller عضو تیم و جانباز دادستان در مورد انصراف از تعقیب کیفری ممکن است نشانه ای از مخالفت با این تصمیم.

پس از فلین اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او یکی از دستیاران سابق شده بود ‘œan مرد بی گناه’� در تمام طول. او متهم به مقامات دولت اوباما از هدف قرار دادن فلین و گفت: “œI امید که بزرگ قیمت در حال رفتن به پرداخت می شود.’� رفتن بیشتر, او گفت: از تلاش برای بررسی فلین: ‘œIt خیانت است. این خیانت است.’�

در اسناد دادگاه ظ روز شنبه وزارت دادگستری گفت که پس از بررسی به تازگی افشا اطلاعات و دیگر مواد آن موافقت با فلین وکلا که در مصاحبه خود با اف بی آی هرگز نباید جای گرفته اند چرا که مخاطبین خود را با سفیر روسیه شد ‘œentirely مناسب است.”

آمریکا وکیل بررسی فلین مورد جف جنسن رسمی توصیه می شود حذف و آن را به Barr هفته گذشته این دوره از عمل عموم توصیه می شود با تهمت که منصوب بار به وزارت دادگستری.

                                                                                                                                                                                                                       

Barr است به طور فزاینده به چالش کشیده فدرال مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات گفت: در مصاحبه ای در ماه گذشته که از آن آغاز شد ‘œwithout هر پایه.’� در ماه فوریه او رد یک تصمیم دادستان در مورد راجر سنگ دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن دوست و مشاور در حمایت از یک بیشتر ملایم توصیه می شود حکم.

جنسن در بیانیه ای گفت که او “جریان دادستان کل بر روی یافته های من توصیه او را به این نتیجه گیری و او موافقت کرد.’�

این گروه به عمل می آید در میان یک بررسی داخلی به دست زدن به صورت و تهاجمی تلاش فلین وکلا را به چالش مبنایی برای تعقیب. وکلا اشاره کرد به تازگی فاش FBI ایمیل ها و یادداشت ها در هفته گذشته به ادعا می کنند که فلین بود نادرست به دام افتاده به دروغ گفتن که عوامل او در مصاحبه روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

هیچ یک از اسناد به نظر می رسد برای تضعیف مرکزی ادعا که فلین به حال گمراه اف بی آی است.

در ماه های اخیر فلین وکلای باید وارد اتهامات در مورد FBI اقدامات و خواست تا برداشت خود را از گناه. یک قاضی را رد کرده است بسیاری از ادعا می کند و نه حکومت بر دیگران از جمله پیشنهاد به لغو درخواست.

در اوایل سال جاری بر منصوب جنسن بالا دادستان فدرال در سنت لوئیس به بررسی دست زدن به فلین است.

به عنوان بخشی از این روند وزارت دادگستری به فلین وکلای داخلی FBI مکاتبات از جمله یک یادداشت دست نویس از یک مقام ارشد FBI رسمی که نقشه برداری داخلی بحث و تبادل نظر در مورد هدف از فلین مصاحبه: ‘œWhat هدف ما? حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟’�

دیگر اسناد و مدارک نشان می دهد FBI آماده شده بود قبل از آن مصاحبه به رها کردن تحقیقات خود را به, آیا او بود اقدام در جهت از روسیه است. بعد که ماه هر چند که کاخ سفید اصرار داشت که فلین تا به حال بحث تحریم با سفیر روسیه سرگئی Kislyak FBI مقامات رشد به طور فزاینده ای نگران فلین گفتگو با دیپلمات نگه داشته و تحقیقات باز به سوال او در مورد آن. دو عامل بازدید او در کاخ سفید در ژانویه. 24, 2017.

اما روز پنجشنبه تشکیل پرونده امضا شده توسط ایالات متحده وکیل تیم شیا می گوید: اف بی آی به حال هیچ پایه و اساسی برای ادامه بررسی فلین پس از ناکامی در پیدا کردن غیر قانونی. آن را می گوید هیچ چیز در خود روسیه ‘œto نشان می دهد یک رابطه نامناسب بین آقای فلین و یک قدرت خارجی.”

این گروه همچنین معتقد فلین پاسخ در طول مصاحبه شدند مبهم و غیر مستقیم به جای غلط و نبود مربوط به زمینه رسیدگی به اینکه آیا تهمت کمپین و روسیه به صورت غیرقانونی هماهنگی.

این یادداشت همچنین به نقل از آنچه در آن به عنوان توصیف عدم قطعیت در FBI بر اینکه فلین تا به حال دروغ گفته و اشاره کرد که این عوامل است که مصاحبه او گزارش داد که او تا به حال œvery ‘حاصل کنید که “رفتار” و سپس به اتهامات مدیر James Comey گفته بود این بود “œclose” تماس بگیرید.

سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe مورد اقدام جدید. او گفت: اف بی آی بود موظف به مصاحبه فلین “را بهتر درک کنند که چرا او در صحبت با مقامات روسیه.” فلین دروغ McCabe گفت: “œadded به نگرانی های ما در مورد رابطه اش با دولت روسیه است.’�

فلین در میان مردم متهم در Mueller بررسی شفاعت گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ گفتن در مورد گفتگو با Kislyak که در آن او را تشویق روسیه به تشدید تنش با ایالات متحده بیش از تحریم های اعمال شده توسط دولت اوباما برای انتخابات دخالت.

او ارائه چنین همکاری گسترده ای که دادستان گفت: او حق مشروط به جای زندان است.

با این حال صدور حکم شنیدن بود ناگهان قطع پس از فلین رو استرن ملامت از ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان خواست برای ادامه همکاری و کسب اعتبار سمت بیشتر از اتهام وارده تبرئه شد.

او بعد از استخدام وکلای جدید از جمله محافظه کار مفسر سیدنی پاول که در زمان به مراتب بیشتر خصمانه موضع متهم و دادستان از خودداری اسناد و مدارک مناسب برای این مورد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de