داگ Kacena است که مصرف خود را نشان می دهد در جاده ها است.

هنر است که همیشه مجازی; شما لازم نیست که دعوت به آن را ببینید. گاهی اوقات هنر ما را پیدا می کند و این چیزی است که Kacena صاحب K, معاصر, یک LoDo گالری در حال حاضر توقیف توسط stay-at-home منظور یادآوری ما را با #ArtFindsUs یک پروژه جدید او را سرپرستی در پاسخ به موانع عمده که coronavirus همه گیر است و قرار است در مسیر هنر است.

“مانع راه است” Kacena توضیح می دهد. “چگونه می توانم شما را در یک مانع و پیدا کردن یک راه به جلو؟”

او مانع و دیدم از این فرصت برای ایجاد یک هنر نمایش است که می تواند تا موسیقی پاپ در سراسر شهر بر روی تلفن همراه بیلبورد که معمولا تبلیغ میله های ورزشی و بزرگسالان باشگاه. در حال حاضر این ورزش غول کپی از قطعات توسط Shawn Huckins و دیزی پاتون دو نفر از هنرمندان او را نشان داده شده در برش لبه خود را در گالری.

آثار خود را تور شهر بیش از چند روز آینده با یک توقف در اروادا مرکز 6901 Wadsworth بلوار در 5 p. m. در آوریل 30, به دنبال یک تور سریع از Olde شهر اروادا قبل از حرکت به تخته سنگ. در تاریخ 1 مه #ArtsFindsUs کامیون سوخت خواهد شد اولین جمعه تلاش است که اجرا خواهد شد از 5 تا 9 بعد از ظهر در سراسر دنور.

“#ArtFindsUs فراهم می کند یک فرصت جالب را ببینید که در آن ما می خواهیم فرهنگ ما برای رفتن و به جرقه نوع گفتگو در مورد چگونه ما می خواهیم به نشان می دهد تا به عنوان یک جامعه می گوید:” Kacena. “ما خودمان را پیدا کنید در یک منحصر به فرد چهارراه جایی که راه ما تجربه طنین انداز و تعامل با هنر تغییر کرده است. من فکر می کنم ما در پرتگاه یک رنسانس فرهنگی در سطح جهان است. این #ArtFindsUs پروژه تنها آغاز است در یک سری
از pop-up متشکرم و تاسیسات که من برنامه ریزی کرده اند در گفتگو با ما در نمایشگاه گالری برنامه.”

Daisy Patton's #ArtFindsUs work.گسترش

دیزی پاتون #ArtFindsUs کار می کنند.

حسن نیت ارائه میدهد K معاصر

Kacena که سازمان pop-ups در چنین مکان های غیر معمول به عنوان فرماندار اقامت در tablet wallpapers عمارت و Rockmount تگزاس پوشیدن و در حال حاضر پاپ آپ را نشان می دهد برنامه ریزی شده در سانتافه و لس آنجلس اما همه گیر پاک کردن آنها از برنامه. “حتی زمانی که اقامت در خانه سفارشات در نهایت بالابر گالری ها و موزه ها را مجبور به انطباق با جدید عادی” Kacena یادداشت ها. “اگر چه بسیاری از این نهادهای فرهنگی در حال ارائه مجازی و یا محتوای دیجیتال برای خود طرفداران و پیروان ثابت آنلاین جریان مکعب سفید سبک گالری نشان می دهد فاقد اصالت تجربه هنر در فرد است.”

که نه مورد با #ArtFindsUs. اگر شما نقطه موبایل گالری در تورهای خود را در اطراف شهر شما می توانید از نزدیک و شخصی با آثار…در حالی که با پوشیدن یک ماسک و رعایت مناسب اجتماعی فاصله ،

اگر چه این جاده نشان می دهد به پایان خواهد رسید این آخر هفته Kacena است و با توجه به یکی دیگر از, تور, شاید با یک, تلفن همراه, هنر, سبد در پشت. او همچنین به دنبال راه های ابتکاری برای نشان دادن هنر خود را در گالری در 1412 Wazee خیابان از جمله VIP پذیرایی که چوب به کمتر از ده بینندگان در یک زمان است که به دنبال به جلو به نصب یک نمایش جدید در ماه آینده.

اما در عین حال او را در کمک به ما برای پیدا کردن هنر بیش از همه. برای #ArtFindsUs برنامه و دیگر K معاصر, اخبار, رفتن به kcontemporaryart.com یا گالری Facebook صفحه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de