Kane County Sheriff ران Hain گفت: معاونان او خواهد شد نیاز به حکم دادگاه قبل از صدور بلیط و یا بسته شدن یک کسب و کار برای به اجرا درآوردن رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را stay-at-home بخشنامه.

Hain گفت: هیچ قانون وجود دارد که در مورد نقض فرماندار COVID-19 سفارشات. چرا که نمایندگان لازم نیست مصونیت قانونی اگر تلاش آنها اجرای آنها را به اجرای اقدام علیه هر فرد یا نهاد بدون منظور از یک محلی قاضی او توضیح داد.

                                                                                                                                                                                                                       

اما او همچنین خواست مردم را به پیروی از رهنمودهای دولتی به سرعت ویروس را گسترش و ستایش ساکنان خود را برای انطباق و صبر است.

“این است که یک بار برای تست اجرای قانون و یا چالش فرماندار جهت با آشکار و فاحش فعالیت است که ممکن است مضر به جامعه است. آن زمان برای مشاهده این به عنوان یک بهداشت جهانی نگرانی و به عمل در بهترین مورد علاقه خود را از شهروندان” خوانده شده بخشی از Hain بیانیه.

Hain گفت: او می خواست برای روشن شدن موقعیت خود را به عنوان پایتختی کتاب مقدس کلیسای باپتیست 9N889 Nesler جاده در نزدیکی الگین کرده است گفت: آن را بازگشایی یکشنبه برای مراسم مذهبی.

“ما تا به حال بسیاری از سوالات به عنوان عمومی می شود بیشتر نگران هر گونه پتانسیل گسترش فرماندار منظور من احساس آن مهم است برای ایجاد یک بیانیه پتو,” او گفت:.

Hain گفت او نگران بود که گروه او می تواند شکایت کرد اگر آن عمل می کند و با اشاره آمریکا و دادستان کل ویلیام Barr است گفت: قانون اساسی ایالات متحده شده است به حالت تعلیق به دلیل بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

خود را اعلام می آید به عنوان استان ها و کشورهای دست به گریبان با یک جدول زمانی برای بازگشایی کسب و کار و راه اندازی مجدد اقتصاد کشور است. ویسکانسین دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه حکم داد که دولت فرماندار اقامت-صفحه اصلی دستورات خلاف قانون اساسی, دادن چراغ سبز برای میله به بازگشایی بدون هر گونه اجتماعی فاصله پروتکل های.

کندال شهرستان کلانتر دفتر گفت: در این هفته که نمایندگان خود را نمی خواهد خوب یا دستگیری افرادی که جمع آوری در گروه های بزرگ و یا هدف قرار دادن کسب و کارهای کوچک است که نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل.

Kane County وکیل دولت جو مک ماهون گفت: بلیط و جریمه هستند “آخرین چاره” برای به اجرا درآوردن اقامت-سفارشات خانه و دفتر خود را ترجیح داده برای آموزش و شرکت در یک گفت و گو.

اما مک ماهون نیز گفت: کسب و کار و یا نهاد است که آگاهانه در معرض مشتریان خود و یا کارکنان به COVID-19 می تواند موضوع را به اتهام قتل نفس غیر ارادی و یا بی پروا قتل اگر شیوع در نتیجه مرگ و میر.

                                                                                                                                                                                                                       

دفتر خود گفت: Hain اعلام تغییر رویکرد خود را.

Hain گفت: نمایندگان باید انتقال به انسان دوستانه نقش در طول همه گیر کمک به ارائه بسته های مراقبتی به سالمندان در incorporated and unincorporated areas. وی با اشاره به دفتر او کمک کرد تا حرکت برخی از 170 نفر از شفق قطبی پناهگاه بی خانمان Hesed خانه به یک هتل به خود شده است.

او گفت: دولت اوباما را مجبور به درخواست یک قاضی محلی برای یک “بسته شدن سفارش” قبل از معاونان اقدام خواهد بود.

“ما نمی خواهد ‘اجرای’ اجرایی سفارشات. آنچه که ما انجام خواهد داد این است که کاملا همه چیز را در قدرت ما برای کمک به مردم در درک و مطابق با دستور اجرایی,” Hain گفت. “این است که در مورد اجرای قانون ندارند. این است که در مورد یک بیماری همه گیر و به شدت در مورد سلامت عمومی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de