لس آنجلس (CBSLA) – به عنوان لس آنجلس شروع به پردازش کاهش آن مستند سفارشات جمعه مقامات گزارش داد که تعداد موارد countywide عبور کرده 30,000-خوانده شده را علامت.

دو مرد جمع آوری دور انداخته گل به عنوان کسب و کار در منطقه گل در Skid Row بازگشایی در زمان برای روز مادر در 8 مه سال 2020 در لس آنجلس کالیفرنیا. (گتی ایماژ)

وجود دارد 883 جدید COVID-19 موارد در L. A. شهرستان طی 24 ساعت و 51 و میر آوردن مجموع مورد تعداد به 30,296 و مرگ و میر به 1,468.

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر گزارش برخی از خبر خوب: که میزان بستری شدن باقی مانده است تخت برای 10 روز گذشته.

“ما بستری رای نسبتا پایدار باقی مانده است برای هفته گذشته-و-یک-نیمه” فرر گفت.

در حال حاضر وجود دارد 1,790 بستری با کروناویروس در L. A. شهرستان فرر گفت: 29 درصد از کسانی که در تخت ICU و 16 درصد در هواکش.

فرر نیز اشاره کرد یک قطره از coronavirus مرگ و میر در میان ساکنان خانه سالمندان از اعداد گزارش شده در روز قبل.

وجود دارد 713 ساکنان نهادی تنظیمات که درگذشت coronavirus اکثریت قریب به اتفاق که زندگی در خانه های سالمندان. که حساب برای 49 درصد از coronavirus مرگ و میر در این شهرستان است.

که از 718 مرگ و میر گزارش شده در روز پنج شنبه.

نهادی تنظیمات شامل خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات زندان و زندان و پناهگاه های بی خانمان به مراکز درمانی و حمایتی امکانات زندگی.

در ضمن بیش از 214,000 مردم در حال حاضر تست شده برای coronavirus در L. A. شهرستان با حدود 12 درصد گزارش مثبت برای این بیماری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de