LA County می بیند بیش از 1500 جدید کروناویروس موارد شنبه, 56 مرگ و میر

لس آنجلس (CBSLA) – بیش از 1500 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در لس آنجلس چهارشنبه تعداد بالا با توجه به افزایش قابلیت تست و تاخیر در گزارش از بیش از آخر هفته خبر داد.

یک زن متوقف می شود به نمایش عمومی نصب و راه اندازی هنر با هدف تبدیل سوار کردن shopfronts به آثار هنری در لس آنجلس, کالیفرنیا, در مارس 28 سال 2020 است. ابتکار راه اندازی شد توسط هنرمند خیابانی جرمی Novy و هنر به اشتراک گذاری L. A. (گتی ایماژ)

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر گزارش 1,541 موارد جدید در 24 ساعت گذشته و 56 مرگ و میر.

آن را به ارمغان می آورد countywide مجموع به 22,485 موارد و 1,056 مرگ و میر.

92 درصد از تمام کسانی که فوت کرده اند حال اساسی شرایط بهداشتی فرر گفت.

در ضمن 498 افرادی که اقامت در L. A. شهرستان نهادی تنظیمات درگذشت COVID-19 اکثریت قریب به اتفاق زندگی در خانه های سالمندان. آنها حدود 47 درصد از تمام coronavirus مرگ و میر در این شهرستان است.

نهادی تنظیمات شامل خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات زندان و زندان و پناهگاه های بی خانمان به مراکز درمانی و حمایت از زندگی و امکانات آن است.

در حال حاضر وجود دارد 1,940 coronavirus بیماران بستری در L. A. شهرستان است. 28 درصد در Icu و 17 درصد در هواکش.

بیش از 139,000 مردم در L. A. شهرستان تست شده اند تا کنون با 14 درصد گزارش مثبت برای این بیماری است.

در ضمن L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger شنبه لمس در این اطلاعیه از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که stay-at-home سفارشات می تواند شروع به کاهش در هفته های آینده برای مدارس و کسب و کار. Barger اشاره کرد که L. A. شهرستان بازگشایی برنامه می تواند آهسته تر و محافظه کارانه تر به دلیل زیادی جمعیت و تراکم بالا.

“58 وجود دارد شهرستانها در کالیفرنیا به عنوان پرجمعیت ترین منطقه L. A. شهرستان تلاش خواهد نگاه بسیار متفاوت از دیگران” Barger گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de