لس آنجلس (CBSLA) – پس از نزدیک به دو ماه از توقیف با توجه به شیوع کروناویروس برخی از خرده فروشان در لس آنجلس در نهایت اجازه داده می شود به بازگشایی درهای خود را روز شنبه در حالی که Angelenos نیز در نهایت قادر به ضربه زدن به مسیرهای پیاده روی پیاده روی دوباره.

یک فرد درجه حرارت خود را گرفته قبل از COVID-19 آنتی بادی آزمون تشخیصی و مرکز سلامتی در مارس 5, 2020, در تورانس کالیفرنیا. (گتی ایماژ)

L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger شنبه اعلام کرد که مسیرهای پیاده روی و گلف در L. A. شهرستان اجازه خواهد داشت برای بازگشایی جمعه با پوشش صورت و فیزیکی فاصله دستورالعمل های باقی مانده در محل.

بعلاوه, گل, اسباب بازی, فروشگاه, فروشگاه کتاب, فروشگاه لباس, فروشگاه لوازم ورزشی فروشگاه ها و فروشگاه های موسیقی نیز مجاز به باز کردن برای منظقه وانت تنها.

نمایندگی خودرو نمایشگاه را نیز مجاز به بازگشایی شده است.

Barger هشدار داد که بازگشایی روند برای L. A. شهرستان به احتمال زیاد خواهد شد آهسته تر از دیگران به آن اندازه خالص.

“چه چیزی بهترین را برای سایر استان ها ممکن است لزوما مناسب برای لس آنجلس به عنوان ما در حال پرجمعیت ترین شهرستان در کشور ما دستورالعمل قطعا نگاه متفاوت برای دیگران” Barger گفت.

جزئیات دقیق هنوز در حال نهایی Barger گفت و خواهد بود ارسال شده در L. A. شهرستان, وب سایت قبل از جمعه.

بازگشایی برنامه آمد و به عنوان L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر گزارش یکی دیگر از 55 coronavirus مرگ و میر شنبه و 851 مورد جدید. آن را به ارمغان می آورد L. A. شهرستان تلفات به 1,367 و مجموع آن تعداد از موارد به 28,644.

این همه می آید بعد از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد که دولت آغاز خواهد شد در حال حرکت به فاز دوم خود را به چهار مرحله بازگشایی طرح که شامل بازگشایی کسب و کار و محل کار است که تلقی کم خطر است زیرا آنها به راحتی می توانید تصویب اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اما هنوز معلوم نیست که آیا L. A. شهرستان بازگشایی برنامه نیز اعمال خواهد شد به شهر L. A. روز سه شنبه شهردار اریک Garcetti به نظر می رسید نشان می دهد که L. A. خواهد بود آماده به انجام این کار جمعه.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما هیچ چیزی را بی پروا و بگو: هی ما رو در خارج وجود دارد یک هفته یا دو هفته در اوایل فقط به نمره امتیاز سیاسی,” Garcetti گفت.

فرر جمعه گذاشته پنج مرحله طرح بهبود است که این شهرستان را به دنبال خواهد داشت به عنوان آن را بازگشایی.

جمعه اقدامات نشانه آغاز مرحله دوم این طرح است. در نهایت خطر ابتلا به کم کسب و کار مانند تولید کنندگان و دفاتر بازگشایی همراه با کتابخانه ها موزه ها و مراکز فرهنگی

“به عنوان یک یادآوری از کسب و کار است که بازگشایی در یک مقدار اصلاح راه است که اجازه می دهد تا به صورت مطلوب فاصله فیزیکی و کنترل عفونت شیوه و همه از کسب و کار را تشویق به مطمئن شوید که کارکنان خود را مجاز به ادامه telework هر جا که ممکن است و آن را حس می کند” فرر گفت.

مرحله سه را ببینید بالاتر ریسک کسب و کار بازگشایی, از جمله کافه ها و کاباره ها سینما بولینگ کوچه ها و سالنهای ماساژ.

در مرحله سوم نیز شامل مدارس و کالج ها.

فرر نیست ارائه یک برآورد زمانی برای زمانی که county ممکن است وارد مرحله سه.

مرحله چهار را ببینید بازگشایی بالاترین ریسک کسب و کار از جمله ورزشی و ورزش تماشاگر مکانهای تفریحی و مراکز کنوانسیون.

فرر تاکید کرد که بازگشایی روند خواهد بود با “محدودیت های قابل توجهی است که اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله و کنترل عفونت شیوه است.”

مرحله پنج را ببینید county بازگشت به طور کامل عملیات عادی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de