LA شهرستان Coronavirus تلفات بازدید 1,000-علامت

لس آنجلس (CBSLA) – تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در لس آنجلس در حال حاضر آمار 1,000, مقامات اعلام کرد.

داوطلبان کمک به بار مواد غذایی به وسایل نقلیه پس از رسیدن به لس آنجلس مواد غذایی منطقه ای بانک درایو از طریق سادگی در پیکو ریورا, کالیفرنیا., در آوریل 28 سال 2020 است. (گتی ایماژ)

597 نفر تست مثبت برای coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته, L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر گزارش روز شنبه بعد از ظهر و 59 نفر از این بیماری است.

آن را به ارمغان می آورد تعدادی از موارد در این شهرستان به 20,976 با 1000 در مجموع مرگ و میر.

92 درصد از کسانی که فوت کرده اند تا به حال شرایط اساسی.

در ضمن 462 از کسانی که فوت کرده اند اقامت در نهادی تنظیمات اکثریت قریب به اتفاق که زندگی در خانه های سالمندان. این مرگ و میر به حساب 46 درصد از تمام L. A. شهرستان coronavirus مرگ و میر.

“با بیش از 400 مرگ و میر اتفاق می افتد در میان ساکنان خانه سالمندان این بیماری همه گیر است و تقویت این ترک ها در جامعه ما از جمله حفاظت از افرادی که مسن تر هستند و از نظر پزشکی شکننده” فرر در بیانیه ای گفت.

وجود دارد 4,488 coronavirus موارد در 333 نهادی تنظیمات که شامل خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات زندان و زندان و پناهگاه های بی خانمان به مراکز درمانی و حمایت از زندگی و امکانات آن است.

“ما نیاز به سرعت بخشیدن به توانایی ما برای شناسایی و جداسازی علامتی که ما به عنوان بدون علامت ساکنان و کارکنان و قرنطینه کسانی که تماس نزدیک” او اضافه شده است.

هفته گذشته L. A. شهرستان اعلام شد محرومیت بازدید از خانه های سالمندان و دیگر نهادی تنظیمات. تنها کارگران ضروری خواهد بود اعتراف کرد.

فرر اشاره کرد که روز شنبه مقامات در ابتدا به کندی عمل در مهار شیوع بیماری در خانه های سالمندان به دلیل آنها نمی دانستند که COVID-19 گسترش می تواند توسط افرادی که آلوده بودند اما بدون علامت بودند.

“در حال حاضر که ما نمی دانیم, استراتژی ما این است که به ارائه تست برای همه ساکنان و کارکنان پرستاری ماهر امکانات,” او گفت:. “و ما در حال همکاری نزدیک با وزارت بهداشت خدمات برای اطمینان تست کیت و ظرفیت برای نمونه مجموعه در خانه های سالمندان.”
L. A. شهرستان هیئت ناظران رای دادند به اتفاق آرا روز شنبه به درخواست وزارت امور خارجه برای تقویت حمایت از ساکنان و کارگران در خانه های سالمندان. این حرکت خواستار اضافی پرداخت اضافه کاری و مرخصی استعلاجی برای خانه سالمندان کارکنان در طول بحران و پرداخت نرخ بالاتر به کارگران مراقبت از ساکنان که آزمایش مثبت برای این ویروس در میان دیگر اقدامات.
آن را نیز توصیه می کند که پرستاری ماهر خانه شود نیاز به دوباره اعتراف بیماران هنگامی که آنها دیگر بشدت بیمار مبتلا به کوروناویروس.

همه این اقدامات باید با حمایت مقامات دولتی که مجوز چنین امکانات.

به طور جداگانه شهرستان مقامات بهداشت را گسترش داده اند coronavirus تست شامل همه ساکنان و کارکنان در خانه های سالمندان با شیوع بیماری صرف نظر از اینکه آیا آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای. شهرستان کارگران نیز انجام “نظارت تست” در مراکز و بدون هر گونه موارد مثبت.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im