Lake County موزه و کتابخانه ها ساختمان تاریخچه زندگی مجموعه ای از COVID-19 همه گیر

مستند COVID-19 تجربه اول بود که در جلسه هیات از دان موزه شهرستان لیک در اواسط ماه مارس قبل از اقامت-در-صفحه اصلی سفارش طرح میتوانست زندگی روزانه.

“به نظر می رسد مانند یک صد سال پیش در حال حاضر می گوید:” دیانا Dretske یک Lake County مورخ و متصدی در موزه operated by the Lake County حفظ جنگل های منطقه.

                                                                                                                                                                                                                       

بسیاری دیگری اتفاق می افتد را در زمان. اما زمانی که این ایده را به تصرف خود این پنجره از تاریخچه زندگی مطرح فرایند برای ارائه یک خروجی آغاز شد.

در نتیجه COVID-19 مستندات پروژه که به اشتراک گذاری داستان ها و عکس های دیجیتال را نشان می دهد که چگونه همه گیر است که بر زندگی Lake County ساکنان و کسب و کار و مراقبان.

مشابه تلاش های در حال انجام توسط سازمان های همفکر مانند کتابخانه ها و جوامع تاریخی که در حال ارائه یک محل برای به اشتراک گذاشتن COVID-19 تجارب است.

“هر کس به فکر می کنم در این مورد. شما روزهای خوب و شما روز بد” Dretske گفت. “ما باید به مردم یک فرصت برای اجازه دهید آنها را می دانم که ما در حال انجام این کار و آنها را به یک فضای راحت.”

Portillo's customers enjoying their takeout food in a different way during the coronavirus pandemic is one of the things captured in photos, objects and stories collected by the Dunn Museum of Lake County.

Portillo مشتریان خود را با بهره گیری takeout مواد غذایی در راه های مختلف در طول coronavirus همه گیر است و یکی از چیزهایی که اسیر در عکس اشیاء و داستان های جمع آوری شده توسط دونن موزه Lake County است. – حسن نیت ارائه میدهد از Bess باوئر دونن موزه Lake County

                                                                                                                                                                                                                       

آشپز یادبود کتابخانه های عمومی منطقه در ماه گذشته شروع به تدوین یک COVID-19 آرشیو دیجیتال است و به دنبال تصاویر و داستان به سند چگونه زندگی تغییر کرده است. چگونه روز را صرف ؟ با چه چالشهایی? چگونه جامعه متحد?

نوشته در حال پردازش شده و در عرض 24 ساعت. تا کنون حدود 45 ساخته شده اند گفت: جنی بری, محلی, تاریخچه کتابداری و اطلاع رسانی. “آن بوده است آهسته ساخت,” او گفت:.

“در حالی که مردم در حال زندگی می کنند من نمی دانم مردم در نظر آن تاریخ یا این که کتابخانه را جمع آوری” این نوع از اطلاعات بری گفت.

ارسالی شامل یک طرز مرموزی خالی مرکز شهر لیبرتیویل خرید منطقه خالی کردن قفسه های فروشگاه و دیگر تصاویر نمادین از چه چیزهایی تغییر کرده است.

                                                                                                                                                                                                                       

دونن ارائه یک کار در حال پیشرفت است. نمایشگاه ها و مجموعه مدیریت استیو Furnett در حال برنامه ریزی یک سوم راه سفر به مکان های مختلف در شهرستان لیک برای ثبت لحظه ها.

Pizzeria Deville gave away free rolls of toilet paper with orders. The image is part of the Dunn Museum of Lake County's collection of memorabilia of the COVID-19 times.

پیتزا فروشی Deville به دور رایگان, رول کاغذ توالت با سفارشات. تصویر بخشی از دونن موزه Lake County مجموعه ای از خاطرات از COVID-19 بار. – حسن نیت ارائه میدهد از Bess باوئر دونن موزه Lake County

موزه پروژه همچنین شامل مصاحبه با صاحبان کسب و کار و دیگران.

“ما رکورد و نقطه است,” او گفت:. “من به نوعی احساس این مسئولیت ما به عنوان شهرستان مورخان را به تصرف چه خبر است.”

بنابراین آیا این Highland Park تاریخی جامعه است که در همکاری با سازمان های دیگر است که خواهان تجربه در حال حاضر و در آینده است.

وب سایت ها و دیگر سوابق شامل خواهد شد در یک فراگیر, ثبت دائم به در دسترس عموم ساخته شده در سال 2030. ورودی است که به دنبال در هر شکل و پاسخ را می توان ویرایش از طریق 2021.

تاریخی جامعه نیز می گوید: مردم می توانید در نظر با استفاده از تازگی ایجاد شده StoryCorps برنامه برای ضبط یک خاطره خواهد شد که ذخیره شده در کتابخانه کنگره.

“پایین جاده, 10, 20, 50 سال, مردم در حال رفتن به می خواهم این داستان قرار داده و چشم انداز آن” Dretske گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de