لس آنجلس — لس آنجلس لیکرز را به بازپرداخت وام در حدود 4.6 میلیون دلار از coronavirus کسب و کار امداد بودجه پس از یادگیری این برنامه شده بود تخلیه شده است.

لیکرز کاربردی برای وام تحت مدیریت کسب و کار کوچک چک برنامه حفاظت از بخشی از دولت فدرال 2.2 تریلیون دلار بسته محرک. لیکرز’ درخواست اعطا شد در دور اول از, توزیع, اما پس از این صندوق از پول در کمتر از دو هفته این تیم بازگشت وام خود را به عنوان چند ثروتمند کسب و کار از جمله زاینده رود و Sloanetoyotaglenside.

                                                                                                                                                                                                                       

لیکرز با صدور بیانیه ای روز دوشنبه را برای تایید آنچه اتفاق افتاده است.

‘œThe لیکرز واجد شرایط برای دریافت وام تحت حقوق و دستمزد Protection Program’� کردند. ‘œHowever هنگامی که ما پیدا کردن وجوه از این برنامه شده بود تهی ما بازپرداخت وام به طوری که حمایت مالی خواهد بود کارگردانی به کسانی که بیشترین نیاز. لیکرز باقی می ماند به طور کامل متعهد به حمایت از هر دو کارکنان ما و جامعه ما است.’�

ESPN اولین گزارش لیکرز’ تصمیم گیری است.

وزارت خزانه داری صادر راهنمایی بیشتر برای وام برنامه هفته گذشته درخواست شرکت به درخواست برای کمک های مالی اگر آنها نمی نیاز به پول برای زنده ماندن.

لیکرز واجد شرایط برای برنامه چرا که آنها تنها در حدود 300 کارمند دارد. اما این تیم است که تصور می شود NBA دوم-با ارزش ترین حق رای دادن با فوربس برآورد ارزش حدود 4 میلیارد دلار.

16-زمان NBA champions بازی در این کشور دومین بازار رسانه های و فهرست فعلی خود را به رهبری superstars LeBron James و آنتونی دیویس در صدر کنفرانس غرب که NBA به حالت تعلیق در بازی ماه گذشته.

                                                                                                                                                                                                                       

لیکرز نیست furloughed یا اخراج هر کارمند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و حق رای دادن ندارد طرح را به هر گونه کاهش. تیم مدیران ارشد توافق به تاخیر 20 درصد از حقوق خود را تا اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده است.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im